Įkraunama...
Įkraunama...

Šalikai, šalikėliai, šaliai-2

Fainas šalikiukas
http://forum.knittin...c...t&id=191475
Atsakyti
Ir raštelis nesunkus, gerai negaliu įžiūrėti... g.gif
Atsakyti
QUOTE(jutute @ 2007 02 21, 19:47)
Ir raštelis nesunkus, gerai negaliu įžiūrėti... g.gif



Nu ir nematytas niekur, kad kas nešiotų g.gif
Atsakyti
QUOTE(Marsella @ 2007 02 10, 16:07)
Hmm, aš tai kai pradėjau megzti šalį tai kažkaip man labai jis platėja g.gif  ir tame keistumas, kad pradėjus megzti akys normalios gaudavosi, o dabar tokios gigantiškos  doh.gif


O man tai isvis skersuoti pradejo, skaicius akiu taspats, bet eina kazkaip i viena sona. Mezgu kiaurarasciu. Kazkada bandziau megzti magztini, tai irgi tas pats buvo. Gal kuri zinot kur cia paslaptis. Gal as ko nepadarau? Padetik
Atsakyti
QUOTE(laguna @ 2007 02 22, 10:44)
O man tai isvis skersuoti pradejo, skaicius akiu taspats, bet eina kazkaip i viena sona. Mezgu kiaurarasciu. Kazkada bandziau megzti magztini, tai irgi tas pats buvo. Gal kuri zinot kur cia paslaptis. Gal as ko nepadarau? Padetik

Gali mezginys skersuoti dėl siūlų kaltės doh.gif gali dėl rašto...kokiu kiauraraščiu mezgi , o megztinį ir tokiu pat raštu mėginai ir iš tų pačių siūlų?
Atsakyti
QUOTE(bazuka @ 2007 02 22, 10:48)
Gali mezginys skersuoti dėl siūlų kaltės  doh.gif gali dėl rašto...kokiu kiauraraščiu mezgi , o megztinį ir tokiu pat raštu mėginai ir iš tų pačių siūlų?

Va sitas rastas. user posted image

Dar nedaug numezgusi tik kokius 10cm. Bet jau mezginys pasilnikes per kokius 4cm.
Atsakyti
QUOTE(laguna @ 2007 02 22, 11:05)
Va sitas rastas. user posted image

Dar nedaug numezgusi tik kokius 10cm. Bet jau mezginys pasilnikes per kokius 4cm.

Aš megztinį panašiu raštu mezgiau ( tik pas mane buvo gros akys , o čia yra lyg ir blogų), tai man niekas neskersavo , tik buvo kraštai nelygūs , tokie banguoti g.gif ... o tau visą raštą skersai ''neša'' ar tik kraštus.Iš kokių siūlų mezgi?Gal pamėgink pamegzti pavyzdėlį lygiu raštu , jei dėl siūlų , turėtų tada mezginys irgi skersuoti g.gif
Atsakyti
QUOTE(bazuka @ 2007 02 22, 11:21)
Aš megztinį panašiu raštu mezgiau ( tik pas mane buvo gros akys , o čia yra lyg ir blogų), tai man niekas neskersavo , tik buvo kraštai nelygūs , tokie banguoti  g.gif ... o tau visą raštą skersai ''neša'' ar tik kraštus.Iš kokių siūlų mezgi?Gal pamėgink pamegzti pavyzdėlį  lygiu raštu , jei dėl siūlų , turėtų tada mezginys irgi skersuoti  g.gif


Kad ne suilai tai tikrai, nes turiu is tokiu pat nusimezgusi megztini. Va dabar pagalvojau, gal tikrai cia rastas taip nunese ta krasta. Gal tikrai taip stipriai banguos ir atsistatys. Reikia toliau pamegzti.
Labai dekui uz mintis, varau bandyti megzti.
Atsakyti
QUOTE(INGRIDŽIUKS @ 2007 02 21, 20:21)


Gal zinot schemute? blush2.gif Man jis labai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(laguna @ 2007 02 22, 12:03)
Kad ne suilai tai tikrai, nes turiu is tokiu pat nusimezgusi megztini. Va dabar  pagalvojau, gal tikrai cia rastas taip nunese ta krasta. Gal tikrai taip stipriai banguos ir atsistatys. Reikia toliau pamegzti.
Labai dekui uz mintis, varau bandyti megzti.


ISARDZIAU. kaip ejo i desine taip ir nuejo. gun_bandana.gif
Atsakyti
QUOTE(Elizabeht @ 2007 02 22, 13:31)
Gal zinot schemute?  blush2.gif  Man jis labai  thumbup.gif

Man taip pat patiko,bet raštelio ne turiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(INGRIDŽIUKS @ 2007 02 22, 15:06)
Man taip pat patiko,bet raštelio ne turiu ax.gif


As kazka panasaus maciau temoje Airiskas nerimas ar kazkas panasaus. Bent jau tu lapeliu shemos tai tikrai yra.
Atsakyti