Įkraunama...
Įkraunama...

Šalikai, šalikėliai, šaliai-2

Panos ,gražūs jūsų darbeliai.
Atsakyti
QUOTE(isdykelee_ @ 2008 01 27, 13:03)
Sveikos auksarankes 4u.gif

Paplusejau ir stai rezultatas:
user posted image

Tiesiog fantastika thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ,kada nors aš ir pamėginsiu ka nors panašaus blush2.gif .
Atsakyti
Aciu merginos uz grazius zodzius aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(tavi @ 2008 01 23, 09:08)
Mano šalis burbulinis
user posted image


nuostabus shalis.o su kokiais dazais spalvas liejei?shilkui?
Atsakyti
Taip su šilko dažais. Mano šaliai
user posted image
Atsakyti
[quote=tavi,2008 01 29, 20:32]
Taip su šilko dažais. Mano šaliai


Tavi thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif salikeliai. Man vis laiko pritruksta tapyti ant silko verysad.gif esu bandziusi labai patiko 4u.gif
o kaip krastus apsiuvi? rankomis ar overloku? rolleyes.gif
Atsakyti
Šiuo atveju yra pirktas tikro šilko baltas šalikėlis. Bet jei norit, kad pirktų užsieniečiai ar darysit didelį vakarinį šalį reikalavimas yra apsiūti rankom. verysad.gif
Atsakyti
Tavi tu tikra saunuole na tiesiog thumbup.gif grozis nerealus bigsmile.gif ir darbas kruopstus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(valentinuke @ 2008 01 29, 22:56)
Tavi tu tikra saunuole na tiesiog  thumbup.gif grozis nerealus  bigsmile.gif ir darbas kruopstus  4u.gif

aciuks.gif už gerus žodžius.
Atsakyti
Rodausi dar viena azurini salikuti blush2.gif
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo isdykelee_: 05 vasario 2008 - 12:51
Isdykle, labai dailus šalis wub.gif wub.gif wub.gif thumbup.gif gražios spalvelės ir taip dailiai žiūrisi wub.gif galima paklausti, kaip tokie šaliai daromi? blush2.gif
Atsakyti
Sveikutes.
Turiu toki reikala blush2.gif
Noriu numegzt dukrytei sali - skraiste is kidmoheros (krikstynom) ir nerandu jokio patinkancio kiaurarscio, zinau tik viena ta pagrindini kur 5 sumegztos akys g.gif Perziurejau daug puslapiu ir nieko neradau schmoll.gif Jei ka randu, tai mezgant nesigauna g.gif
Gal turit kokiu nuorodeliu su rasteliais blush2.gif
Atsakyti