Įkraunama...
Įkraunama...

Šalikai, šalikėliai, šaliai-2

QUOTE(tavi @ 2008 01 14, 10:33)
Ačiū.Pati. Daug krapštymosi. Tu greičiau numezgi nei aš tokį šalį padarau mirksiukas.gif

Viliuteee, koks įdomus šalis thumbup.gif

mano tai paprastas,o tavo bigsmile.gif skaičiau apie šą techniką,bet taip ie neprisiruošiu pabandyti.Ar čia iš šilko?
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2008 01 14, 11:59)
mano tai paprastas,o tavo bigsmile.gif skaičiau apie šą techniką,bet taip ie neprisiruošiu pabandyti.Ar čia iš šilko?

polesterinis šifonas, natūralus netinka - formos nelaiko.
Atsakyti
Viliuteee,labai dailus salikielis bigsmile.gif i puosnus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2008 01 14, 09:21)
ir aš prisijungiu.kai valios pritrūksta reikia ateiti į šį foruma,o tada jau visą naktį nuo mezginio nebeatsitrauksi.Rodau ir aš savo paskutinį šalikėlį
user posted image
user posted image

O jau koks įdomus. Gal kartais kokią schemutę turi, noriu ir aš išbandyti savo jėgas mezgime lotuliukas.gif
Atsakyti
ne,mezgiau iš nuotraukos.Nėra ten nieko sudėtingo,tik reikia megzti būtinai iš storų siūlų.Pradžioje numezgame siaurą vidurinę juostą,o paskui ilgą juostą atskirai,kurią prisiuvame prie vidurinės.Dabar esu labai užsiėmusi,gal vėliau galėsiu aiškiau paaiškint,ar schemą padaryti,jei bus norinčių.
Atsakyti

 ! 
Forume draudžiama:
Šiukšlinti (naudoti "SPAM'ą" - Stupid Pointless Annoying Material/Message ).
• rašyti temos neatitinkančias žinutes ("Off-Topic" - bet kokios žinutės, neatitinkančios diskusijos arba forumo temos, laikomos besaikiu šiukšlinimu).
• rašyti žinutes, kuriose atsakoma tik šypsenėlėmis arba vienu žodžiu; jos taip pat laikomos šiukšlėmis.

Bet kokie komercinio/platinimo/reklaminio pobūdžio skelbimai (tiek temos pavadinime ir turinyje, tiek dalyvio logo/avatare/pavadinime ir paraše). Komerciniai skelbimai bus ištrinti, o dalyviui skirtas asmeninis įspėjimas, draudimas rašyti komentarus arba visiškai uždraustas prisijungimas Forume.

Prašome nekelti didelės apimties nuotraukų, nes jos užima daug vietos, kitu atveju jos bus trinamos.

Taip pat necituoti žinučių su nuotraukomis, nes besikartojančios nuotraukos užima daug vietos.
Atsakyti
user posted image
Štai toks šiltas ryškus šalikas
Atsakyti
mano šalis,
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2008 01 17, 22:00)
mano šalis,
user posted image


thumbup.gif labai grazu,kokiu cia rastu megzta,gal turi rasto shemute? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(valentinuke @ 2008 01 18, 08:49)
thumbup.gif  labai grazu,kokiu cia rastu megzta,gal turi rasto shemute? 4u.gif

čia šakutė megzta
Atsakyti
Labai gražu, Viliuteee thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2008 01 14, 09:21)
ir aš prisijungiu.kai valios pritrūksta reikia ateiti į šį foruma,o tada jau visą naktį nuo mezginio nebeatsitrauksi.Rodau ir aš savo paskutinį šalikėlį


šitas superinis thumbup.gif
Atsakyti