Įkraunama...
Įkraunama...

Šalikai, šalikėliai, šaliai-2

Kada tu spėji Valentinuke blink.gif
Atsakyti
QUOTE(tavi @ 2008 01 12, 23:30)
Kada tu spėji Valentinuke blink.gif

smile.gif na siuo metu sergu,turiu biuletieni,tai turiu pakankamai laiko megztamam darbui,rytoi idesiu kita katras irgi jau i pabaiga,liko tik apdaila biggrin.gif
Atsakyti
Šalis mano draugei
user posted image
user posted image
Atsakyti
smile.gif pristatau dar viena savo nauja darbeli

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Valentuke, tu rankom ar mašina mezgi g.gif Tiesiog nerealus greitis blink.gif
Atsakyti
biggrin.gif na taip rankom,mezgimo masinos neturiu,tiesiog be mezgimo neisivaizduoju gyvenimo,cia jau kaip liga uzkreciama,kas mezga tas mane supras biggrin.gif
Atsakyti
Super grazus salikeliai ,as tai Kaledoms zadedau nusinerti ,tai manau iki kitu gal kaip nors ir nunarpliosiu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Daivulyte @ 2008 01 13, 19:14)
Super grazus salikeliai ,as tai Kaledoms zadedau nusinerti ,tai manau iki kitu gal kaip nors ir nunarpliosiu rolleyes.gif

smile.gif na reikia tik noro turet ir aisku truputi laiko,ir viskas pavyks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(valentinuke @ 2008 01 13, 22:35)
smile.gif na reikia tik noro turet ir aisku truputi laiko,ir viskas pavyks smile.gif

Ir daug daug valios mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tavi @ 2008 01 13, 13:24)
Šalis mano draugei
user posted image
user posted image

4u.gif tu cia pati dariai ta sali? thumbup.gif net neisivaizduoju kaip tas grozis daromas,na nerealiai grazus 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
ir aš prisijungiu.kai valios pritrūksta reikia ateiti į šį foruma,o tada jau visą naktį nuo mezginio nebeatsitrauksi.Rodau ir aš savo paskutinį šalikėlį
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(valentinuke @ 2008 01 14, 00:00)
4u.gif tu cia pati dariai ta sali? thumbup.gif net neisivaizduoju kaip tas grozis daromas,na nerealiai grazus 4u.gif  thumbup.gif

Ačiū.Pati. Daug krapštymosi. Tu greičiau numezgi nei aš tokį šalį padarau mirksiukas.gif

Viliuteee, koks įdomus šalis thumbup.gif
Atsakyti