Įkraunama...
Įkraunama...

Šalikai, šalikėliai, šaliai-2

Kadangi senoji tema jau uždaryta, o atėjo žiema ir šalikų temelė pasidarė aktuali, tai nusprendžiau atidaryti naują 4u.gif Juolab, kad pati dabar mezguosi sau ax.gif


sena tema
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ambrozija: 12 spalio 2007 - 10:01
ax.gif norėjau kaip tik paklausti, iš kokių siūlų šalikai šilčiausi?
Atsakyti
man labai patinka macheriniai, gana gerai sildo kakla o silciausi tai turbut vilnoniai g.gif
Atsakyti
mirksiukas.gif Taip vilnoniai šilčiausi,bet gražiau atrodo iš mocheros,dabar pradėjau nerti, tai visai nieko atrodo. Ir labai smagiai neriasi... mirksiukas.gif
Atsakyti
O kaip geriau nerti ar megzti? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marsella: 08 vasario 2007 - 16:44
Jei norisi šilto - megzti, jei norisi labiau aksesuaro nei šaliko - nerti.
Atsakyti
Kadangi Kačiukė turbūt pamiršo įmesti senos temos nuorodą, įmesiu aš blush-anim-cl.gif
Sena tema

Sėkmės mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Meilė @ 2007 02 09, 12:52)
Kadangi Kačiukė turbūt pamiršo įmesti senos temos nuorodą, įmesiu aš blush-anim-cl.gif
Sena tema

Sėkmės mirksiukas.gif

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Marsella @ 2007 02 08, 17:43)
O kaip geriau nerti ar megzti?  unsure.gif


Aš tai pradėjau nerti iš plonų mocherinių siūliukų, tai tikrai gražiai gaunasi.Bus ir plonas ir šiltas... bigsmile.gif
Atsakyti
Hmm, aš tai kai pradėjau megzti šalį tai kažkaip man labai jis platėja g.gif ir tame keistumas, kad pradėjus megzti akys normalios gaudavosi, o dabar tokios gigantiškos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Marsella @ 2007 02 10, 16:07)
Hmm, aš tai kai pradėjau megzti šalį tai kažkaip man labai jis platėja g.gif  ir tame keistumas, kad pradėjus megzti akys normalios gaudavosi, o dabar tokios gigantiškos  doh.gif


Turbūt laisvesnes akis palieki... g.gif
Atsakyti
Sveikos mezgėjėlės ir nėrėjos, 4u.gif

man pagalbos prireikė, sakykit, ar aš čia ką nors ne taip supranku, ar čia aprašymas nelabai atitinka nunertą šalikiuką? g.gif
Atsakyti