Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai 5 dalis

Pasidarė man smalsu, kaip ten su tuo švarkeliu yra, susiradau internete nuotraukų mirksiukas.gif Mano diagnozė - švarkelio priekis nertas žemais stulpeliais, o rankovės megztos išvirkščiom akim, nugaros niekur nesimato, gali būti tiek megzta, tiek nerta... ax.gif

user posted image
Atsakyti
Spalva švarkelio graži
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2007 02 22, 09:14)
Labas rytas, labai jau noriu pasigirti vakar baigtu kurinuku...  bigsmile.gif  bigsmile.gif


thumbup.gif wub.gif thumbup.gif

O pas mane liko 1.5 matkelio siūlų su mohera (30proc) ir matkelis pusiau medvilninių ir nežinau kur panaudot, kažin ką galima būtų sukurt, a? Pagal spalvinę gamą tinka jie ir pagal storį irgi g.gif Gal kokių minčių turit netyčia?
Atsakyti
QUOTE(Stiuardese @ 2007 02 22, 10:27)
thumbup.gif  wub.gif  thumbup.gif

O pas mane liko 1.5 matkelio siūlų su mohera (30proc) ir matkelis pusiau medvilninių ir nežinau kur panaudot, kažin ką galima būtų sukurt, a? Pagal spalvinę gamą tinka jie ir pagal storį irgi  g.gif Gal kokių minčių turit netyčia?


man sis megztinis surijo daugiau siulu nei VS sijonas (siulai tie patys...) Sunaudojau virs 3 makteliu po100g (550m/matkely) siulu...
O is 2 spalvu, manau turetu thumbup.gif atrodyt.
Atsakyti
QUOTE(Stiuardese @ 2007 02 22, 11:27)
thumbup.gif  wub.gif  thumbup.gif

O pas mane liko 1.5 matkelio siūlų su mohera (30proc) ir matkelis pusiau medvilninių ir nežinau kur panaudot, kažin ką galima būtų sukurt, a? Pagal spalvinę gamą tinka jie ir pagal storį irgi  g.gif Gal kokių minčių turit netyčia?

galima nunerti daugialapę gėlyę su lapeliais,su daug lapelių,išsiuvinėti karoliukais,ar akutėmis,bus segė, žinoma taip visų siūlų nesunaudosi, tai dar užsuk į Free From temelę,superinis siūlų panaudojimas
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2007 02 22, 09:14)
Labas rytas, labai jau noriu pasigirti vakar baigtu kurinuku...  bigsmile.gif  bigsmile.gif


Visai neblogai atrodo,šaunuolė drinks_cheers.gif ir apykaklė normaliai gavos,susitvarkei viską 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bazuka @ 2007 02 22, 11:26)
Spalva švarkelio graži


drinks_cheers.gif Su bazuka pilnai sutinku drinks_cheers.gif
Bet tik spalva ir graži, o daugiau... nepykit, bet jis man baisiai bobiškai atrodo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Greta @ 2007 02 22, 00:33)
na aš gal truputį ne į temą (blinkt blinkt), bet noriu paklausti: gal kuri žiūrite serialą apie bjaurųjį ančiuką su Nelly Uvarova. Ten toks jos švarkutis nertas (rankovės lyg ir virbalais megztos) oranžinis į raudonumą. Kalnierius tai labai aiškiai matosi, kad nertas vąšeliu. Labai neblogai žiūrisi, toks įliemenuotas. Gal kas turit panašią schemą arba bent jau iškarpas tokio švarkelio, kad būtų galima nusinerti???? Iš anksto dėkui  mirksiukas.gif  O Jums ar patiko tas švarkelis (gal aš labai be skonio  doh.gif )??? blush2.gif


as irgi atkreipiau demesi i ta svarkeli, man tai atrodo kad nerta su vaseliu
Atsakyti
man labai patiko dainininkes Lauros vestuvinis megztukas jis paprastas bet laaabai grazus
Atsakyti
QUOTE(Ugniuks @ 2007 02 22, 15:15)
man labai patiko dainininkes Lauros vestuvinis megztukas jis paprastas bet laaabai grazus


sudominai bigsmile.gif , o kaip jį pamatyti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugniuks @ 2007 02 22, 15:15)
man labai patiko dainininkes Lauros vestuvinis megztukas jis paprastas bet laaabai grazus

gražus,bet vestuvėm g.gif, buvo kažkuriam žurnale, ''ŽMONĖS'' jei neklystu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo frederica: 22 vasario 2007 - 15:45
Jis praeitos savaitės numeryje ant "Žmonių" viršelio buvo mirksiukas.gif
Man irgi labai krito į akį, tai dvi dienas namie spoksojau ir atsigrožėt negalėjau lotuliukas.gif

frederica drinks_cheers.gif Aš irgi taip pagalvojau, kad vestuvėms tai schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bugytė: 22 vasario 2007 - 15:45