Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai 5 dalis

user posted imageuser posted image
blink.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex-panele-nerealybe @ 2007 02 21, 11:11)
bet gražiai atrodo, maniau čia kas gudriau.  bigsmile.gif
Dėkoju. Reiks kada bandyt narpliot  rolleyes.gif

Nėra už ką 4u.gif
Atsakyti
bazuka, išsiunčiau žalio švarkelio rankovės aprašymą.
Juo susidomėjusios - laukite! mirksiukas.gif

P.S. Pačiai man irgi knieti pradėti megzti, tik va klausimėlis: kaip manot ar tiktų toks modeliukas ne "manekeniškai" figūrai?.. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Papūgėlė: 21 vasario 2007 - 19:55
QUOTE(gyvate24 @ 2007 02 21, 12:11)

hm, is priekio gal taip ypatingai neatrodo, bet sonas ir nugaras super wink.gif
Atsakyti
Labai jau seksualiai atrodo blink.gif
Atsakyti
na aš gal truputį ne į temą (blinkt blinkt), bet noriu paklausti: gal kuri žiūrite serialą apie bjaurųjį ančiuką su Nelly Uvarova. Ten toks jos švarkutis nertas (rankovės lyg ir virbalais megztos) oranžinis į raudonumą. Kalnierius tai labai aiškiai matosi, kad nertas vąšeliu. Labai neblogai žiūrisi, toks įliemenuotas. Gal kas turit panašią schemą arba bent jau iškarpas tokio švarkelio, kad būtų galima nusinerti???? Iš anksto dėkui mirksiukas.gif O Jums ar patiko tas švarkelis (gal aš labai be skonio doh.gif )??? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Greta @ 2007 02 21, 23:33)
na aš gal truputį ne į temą (blinkt blinkt), bet noriu paklausti: gal kuri žiūrite serialą apie bjaurųjį ančiuką su Nelly Uvarova. Ten toks jos švarkutis nertas (rankovės lyg ir virbalais megztos) oranžinis į raudonumą. Kalnierius tai labai aiškiai matosi, kad nertas vąšeliu. Labai neblogai žiūrisi, toks įliemenuotas. Gal kas turit panašią schemą arba bent jau iškarpas tokio švarkelio, kad būtų galima nusinerti???? Iš anksto dėkui  mirksiukas.gif  O Jums ar patiko tas švarkelis (gal aš labai be skonio  doh.gif )??? blush2.gif


Aš tai nesu tikra, kad tas švarkelis tikrai nertas, gali būti ir megztas perliniu raštu, reiks įdėmiau apžiūrėti... Konkrečiai tas švarkas tai atrodo taip truputį bobutiškai, bet, jei daryti iš gražių siūlų, turėtų atrodyti neblogai...
Atsakyti
kaklas tikrai nertas ir jei atmintis neapgauna, tai ir visas Katios švarkelis nertas (dabar atidžiau pasižiūrėt teks hihihi.gif ). Tame seriale daug megztų, gražių dalykėlių yra bigsmile.gif
Atsakyti
Labas rytas, labai jau noriu pasigirti vakar baigtu kurinuku... bigsmile.gif bigsmile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2007 02 22, 09:14)
Labas rytas, labai jau noriu pasigirti vakar baigtu kurinuku...  bigsmile.gif  bigsmile.gif

user posted image



clap.gif clap.gif clap.gif Gražu clap_1.gif clap_1.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
thumbup.gif thumbup.gif Laaabai gražuuu... thumbup.gif thumbup.gif
clap_1.gif clap_1.gif
Atsakyti
QUOTE(Greta @ 2007 02 21, 23:33)
na aš gal truputį ne į temą (blinkt blinkt), bet noriu paklausti: gal kuri žiūrite serialą apie bjaurųjį ančiuką su Nelly Uvarova. Ten toks jos švarkutis nertas (rankovės lyg ir virbalais megztos) oranžinis į raudonumą. Kalnierius tai labai aiškiai matosi, kad nertas vąšeliu. Labai neblogai žiūrisi, toks įliemenuotas. Gal kas turit panašią schemą arba bent jau iškarpas tokio švarkelio, kad būtų galima nusinerti???? Iš anksto dėkui  mirksiukas.gif  O Jums ar patiko tas švarkelis (gal aš labai be skonio  doh.gif )??? blush2.gif

O ją dažnai rodo tuo švarkeliu apsivilkusią , o tai aš jau kokios dvi savaitės , kaip nei vienos serijos nemačiau lotuliukas.gif reiks šįvakar įsijungt ax.gif
Atsakyti