Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai 5 dalis

QUOTE(natalyjabut @ 2007 05 20, 23:35)
Kur parasyta Grundmuster - tai ir yra pagrindinis rastas, jis yra megstas, o ne nertas


Gaila verysad.gif As virbalais nemoku blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugile @ 2007 05 21, 10:50)
Gaila verysad.gif As virbalais nemoku blush2.gif

Neliudek , as irgi nelabai moku. Bet galima rasta ir su vaseliu parinkti - yra atskira tema rastu, paziurek mirksiukas.gif tikrai rasi kuo pakeisti.
Atsakyti
Sveikos mezgėjos. Ieškome švarko tipo, virbalais megzto megztinio modeliuko pagyvenusiai damai....Iš anksto dėkojame už "pametėtas" idėjas, modelius ir jų schemas 4u.gif
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(astisius @ 2007 05 11, 18:22)

kaip tik nusipirkau si zurnaliuka ir jame radau sita grozi,bet i ka galima pakeisti ta vieta,kur mezgama?Kad atrodytu taip pat gaiviai,bet butu nerta,nes megzti nemoku schmoll.gif Net salikas kreivas iseina,tai ka jau kalbeti apie toki mezgima.. blush2.gif
Atsakyti
ash apsalus, kokia nuostabi suknele! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurum @ 2007 05 21, 22:02)
kaip tik nusipirkau si zurnaliuka ir jame radau sita grozi,bet i ka galima pakeisti ta vieta,kur mezgama?Kad atrodytu taip pat gaiviai,bet butu nerta,nes megzti nemoku schmoll.gif  Net salikas kreivas iseina,tai ka jau kalbeti apie toki mezgima.. blush2.gif


Aš tai pabandyčiau nerti- 2 žemi stulpeliai,2 pynelės kilpos ,kitoj eilėj keičiant , bet gali išeiti kietokas - galima pabandyti.
Atsakyti
lorax- pasirodyk kokį grožį savo dukrytei numezgei- kai pamačiau akys ant kaktos iššoko. Pirmos komunijos kostiumėlis- ojojoi...
Atsakyti
Aurum, pažiūrėk temukėj, nėrimo raštai, ten visokių yra, manau tikrai rasi kuo pakeist
Atsakyti
[img=http://img517.imageshack.us/img517/6292/46ow0.png]

Man labai patinka ši liemenė.Kaip manote ten apačioje nerta iš karto ar sunerti atskiri motyvai?
Papildyta:
nepavyko su nuotrauka sad.gif
Papildyta:
user posted image]My Webpage[/URL]

O kaip dabar?
Atsakyti
Na,tuo budu gautusi tikrai kietokai,bandziau kazkada,o neriant vis delto sunkiau toki efekta isgauti,nei mezgant,bet teks suktis is padeties.Visai buvau pamirsusi ta rastu tema,apsilankysiu. thumbup.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti