Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai 5 dalis

Nėra už ką. smagu, kad patinka ką įdedu. aš irgi bandysiu sau narpliot tą grožį, bet tik nežinau kada prisėsiu .... tiek visko apsiėmus padaryt. doh.gif Bet laaabai graži , sakyčiau ten tunika.
Atsakyti
Sveikutes, gal galite patarti, kaip megzti bliuzele ne ant petneseliu, bet surisama nugaroje.
Atsakyti
QUOTE(astisius @ 2007 05 13, 15:05)
Nėra už ką. smagu, kad patinka ką įdedu. aš irgi bandysiu sau narpliot tą grožį, bet tik nežinau kada prisėsiu .... tiek visko apsiėmus padaryt.  doh.gif Bet laaabai graži , sakyčiau ten tunika.


Na taip, labiau tunika nei suknute biggrin.gif bet tikrai sauni.
As tai bandysiu pasiruosti, ir pradesiu, tik va dar kol kas prisimatuot neiseis, ne tie gabaritai blink.gif bet kol man pavyks nusinarpliot tai bus pats tas...
Sekmes darbeliuose!
Atsakyti
As siuo metu neriu tokia tunika:

user posted image
Atsakyti
Ugile, reikėjo ten kur radai išdidint ir po to lkelt, nes nesimato rašto. Bet gražu. lauksim rezultatų.,
Atsakyti
Man dar sita nereli thumbup.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo INGUTE.: 14 gegužės 2007 - 09:34
My Webpage
Atsakyti
QUOTE(INGUTE. @ 2007 05 14, 10:33)
Man dar sita nereli  thumbup.gif
user posted image



As irgi i sita seile varvinu, bet vokiskai nesuprantu schmoll.gif o kiek matau rastas duotas tik vienos nugaros detales, o kaip pagrindini rasta nerti? Gal kas nors paaiskintu blush2.gif

O cia ikeliu didesnes nuotraukas savo neriamos tunikos. Su visais rastais smile.gif Tunikos spalva bus tokia kaip nuotraukoje.

user posted image

Aprasymas:
user posted image

Tik schema blogai aprasyta, teisinga schema zemiau:
user posted image

Atsakyti
gal turit idėjų kaip šitą nusimegzt g.gif user posted image
My Webpage
Papildyta:
arba tokią
user posted image
My Webpage
Papildyta:
ir šita labai
My Webpage
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo furyy: 14 gegužės 2007 - 11:26
QUOTE(furyy @ 2007 05 14, 09:55)

gal gali kuri is mezgejeliu paaiskinti sio megztinuko rasta - paprastai ir aiskiai??? 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingrida.S @ 2007 04 13, 12:56)
tokio dar lyg nebuvot įkėlusios  ax.gif  bet aprašymo tai neradau
user posted image
Papildyta:
ir šita man dar patiko
user posted image



echh ... wub.gif baltas tai fantastiškas wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kucci_kucci @ 2007 05 14, 12:42)
gal gali kuri is mezgejeliu paaiskinti sio megztinuko rasta - paprastai ir aiskiai??? 4u.gif  4u.gif  4u.gif



Čia nerta labai storais siūlais. O raštas iš tuščių ir pilnų langelių, shemoj pilni langeliai - su tašku vidury.
Tuščias langelis: stulpelis su užm, 2 pynelės kilpos ir vėl stulpelis su užm.praleidžiant dvi kilpas arba du stulpelius praeitoj eilėj.
Pinas langelis: vietoj dviejų pynelės kilpų išneriami 2 stulpeliai su užm. ir taip langelis "užsipildo".
Apačia, kaklas ir rankogaliai megzta virbalais - viena gera, viena bloga akis. Nežinau, ar čia aiškiai... tongue.gif
Atsakyti