Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai 5 dalis

QUOTE(Vaidullka @ 2007 05 03, 17:20)
mano nertinis  bigsmile.gif
tik nelimpa man jis visai  schmoll.gif
Rankovės per ilgos ir kažkaip traukia nuo pečių  g.gif
user posted image


Atrodo tai laaaaaaaabai graziai thumbup.gif labai grazus darbelis smile.gif
Atsakyti
Ačiū visoms wub.gif

Misty, o kaip su ta pakietinimo juostele? Žinau kad švarkuose visokiuose tai flizelinas klijuojas, bet čia tai nekaip atrodytų g.gif
Gal užtektų šnūrelio kokio. nes vienam megztinyje pas mane yra tokia virvelė nuo peties iki peties ir lyg jis nekrenta g.gif
Bet tada gal susitrauks ties ta vieta kur bus šniūrelis g.gif

Nežinau kaip čia daryt, gal ką patarsit g.gif
Atsakyti
Nežinau ar tikrai apie tai kalbat, bet yra tokios permatomos silikoninės juostelės, siuvykloj pas kaimynus tai į visus mezginius pasiuva į siūles, į pečių linijas ax.gif Aš pati išbandžiau vienam mezginy, tai man labai tiko, ir šiek tiek pasitempia kartu su mezginiu ir tuo pačiu mezginį laiko - nestempia, ir nesimato ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidullka @ 2007 05 05, 09:56)
Ačiū visoms  wub.gif

Misty, o kaip su ta pakietinimo juostele? Žinau kad švarkuose visokiuose tai flizelinas klijuojas, bet čia tai nekaip atrodytų  g.gif
Gal užtektų šnūrelio kokio. nes vienam megztinyje pas mane yra tokia virvelė nuo peties iki peties ir lyg jis nekrenta  g.gif
Bet tada gal susitrauks ties ta vieta kur bus šniūrelis  g.gif

Nežinau kaip čia daryt, gal ką patarsit  g.gif



Reiktų paeksperimentuoti. Gali bandyti tiesiog nunerti kietesnę pynutę iš tų pačių siūlų ir pritvirtinti, arba iš karto primegzti. Traukimas gali atsirasti...

Stiuardesės pasiūlymas irgi gali būti įdomus, nors pati niekada nebandžiau..
Atsakyti
Įdomus tai įdomus, alekur pas mane gaut jų g.gif
Reikės pabandyt nueit į siuvinių parduotuvę, gal ką pasiūlys g.gif
Atsakyti
Jei kada iki Kauno atvarysi, tai Pasimatyme antram aukšte jų yra ax.gif Jos dar būna įvairių pločių, nors pačioj parduotuvėj tai pardavėjos įsivaizdavo tik, kad tinkamos permatomoms petnešėlėms tos juostelės unsure.gif
Atsakyti
Jau cia kokia fantastika wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif

user posted image

Kaip noreciau tokio siai vasarai wub.gif bet va as tokia dar nemoksa, man nelabai aisku turet atrodyt sito rubo iskarpos, nu nzn ar gerai pasakiau... va kaip paprastos maikues as isivaizduoju kkia forma is priekio ir kas is nugaros, o kaip cia? ypac su rankovytem... unsure.gif Gal kas turit pavyzduku? buciau labai dekinga bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vampire @ 2007 05 05, 20:19)
Jau cia kokia fantastika wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif



versk temą, buvo ir iškarpa. rankovės mezgamos iš kart platinant
Atsakyti
O gal Vampire ir schemutę turi... lotuliukas.gif
Atsakyti
oj neturiu lotuliukas.gif gerai butu jeigu tureciau biggrin.gif Dekui kipse, paieskosiu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(bazuka @ 2007 04 18, 08:52)
šito paltuko raštas (tiksliau motyvai) tokie pat kaip šios palaidinukės ,o gal labai panašūs  smile.gif kiek pamenu ,kažkuri ieškojo paltuko schemų
user posted image

kazin ar kas emesi sio paltuko ax.gif mirksiukas.gif
as pradejau nerti, bet pagal bliuskutes schemas, darbelio tai doh.gif doh.gif kazin kada iseis uzbaigt, tik vat man idomu kaip tiksliau viska daryt, ypac rankoves , ar jos cia vienodai tu motyvu sujungtos, ar platintos g.gif
kazin kaip sonus daryti? be jokiu siulu ane g.gif
tiesiog visas dalis sunerti - viena didele dali padaryti g.gif

gal kartais kas ir schemutes turit?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mindira: 05 gegužės 2007 - 20:55
QUOTE(mindira @ 2007 05 05, 21:54)
kazin ar kas emesi sio paltuko  ax.gif  mirksiukas.gif
as pradejau nerti, bet pagal bliuskutes schemas, darbelio tai  doh.gif  doh.gif kazin kada iseis uzbaigt, tik vat man idomu kaip tiksliau viska daryt, ypac rankoves , ar jos cia vienodai tu motyvu sujungtos, ar platintos  g.gif
kazin kaip sonus daryti? be jokiu siulu ane  g.gif
tiesiog visas dalis sunerti - viena didele dali padaryti  g.gif

gal kartais kas ir schemutes turit?

Šiaip turėtų būti visas sunertas, viena didelė dalis bigsmile.gif
Man atrodo tų dviejų apvalių detalių rankovėm čia užtenka g.gif Todėljos gražiai prisijungtų.
Aš tą žydrąjį irgi taip nėriau,prijungiau rankovių gėlytes prie pečių. tik man reikėjo daugiau gėlyčių, nes siūali plonesni biggrin.gif
Svarbiausia turėt detalės schemą, o po to viskas savaime mirksiukas.gif
Atsakyti