Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai 5 dalis

user posted image
Atsakyti
QUOTE(armi06 @ 2007 05 01, 22:18)
sveikos, nusprendžiau ir aš prie jūsų prisijungti, ir aišku noriu pasigirti savo tik vakar iškeptu blynu biggrin.gif štai mano sijonėlis, nors ir netoks gražus kaip norėjau, bet kaip pirmas rimtas darbas manau neblogas. Įvertinkit ir jūs!user posted image

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif labai dailus sijonukas, šaunuolė wub.gif Gerai kad prisijungi į mezgėjų būrį mirksiukas.gif
Atsakyti
4u.gif
http://photo.163.com...mi/15820617/#p1
Gal kam patiks blush2.gif
Atsakyti
Sveikutes ,labai grazus visu darbai gaila bet as nelabai moku nerti verysad.gif reikes ieskoti kad kas nunertu mirksiukas.gif
Atsakyti
emaliuke yra tokiu modeliu kur didelio mokslo nereikia, o jei ka manau forume tau tikrai pades, zinai savas darbas ir nesioti daug maloniau, bet reikia daug daug kantrybes as pvz mezgiau pora menesiu su pertraukom, bet daugiau manau nebemegsiu nes labai jau man atsibosta viena ir ta pati veikla biggrin.gif nu dar neriu prie sio sijono bliuskute tikiuos iki vasaros uzbaigti, kai baigsiu aisku visom pasirodysiu ax.gif
Atsakyti
mano nertinis bigsmile.gif
tik nelimpa man jis visai schmoll.gif
Rankovės per ilgos ir kažkaip traukia nuo pečių g.gif
user posted image
Atsakyti
Vaidullka,
man gražu thumbup.gif Kad nuo pečių neliptų, pabandyk prisiūti pakietinimo juostelę per pečius ir kaklą
Atsakyti
Vaidulka,labai grazu wub.gif wub.gif
Atsakyti
Vaidullka, labai gražu. Gaila, kad nelimpa.
Atsakyti
Vaidulka, gražu. Rankovės tai gal kaip kam patinka, man patinka per ilgos. 4u.gif
Atsakyti
Tikrai nertinis labai gražus. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Astisius,paaiškint,man kvaišai,kaip ten to balto gražuolio su šaliu bigsmile.gif wub.gif 995psl. ,,iškramtytoj,, schemoj-tai ten kraštas ane? g.gif nu nedaeina fool.gif
Atsakyti