Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai 5 dalis

QUOTE(Vampire @ 2007 04 27, 20:34)
o toj bliukutej gal kokie kauseliai isiuti kad liemenuko nereiktu ar ten man kazkas vaidenasi? g.gif


Man rodos liemenukas su guminėm petnešėlėm mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kipse: 28 balandžio 2007 - 09:08
tai kad ir tu guminiu petneseliu nesimato biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kipse @ 2007 04 28, 11:08)
Man rodos liemenukas su guminėm petnešėlėm  mirksiukas.gif


tau gerai atrodo 4u.gif ten liemenukas su silikoninem petneselem, neriau taip kad tiktu butent ant to liemenuko, ant jo ir matavausi, be liemenuko kazkaip nedrystu iseit blush2.gif o nesimato gal delto kad tamsi nuotrauka, pati pries veidrodi fotkinau smile.gif
Atsakyti
aaa, o ideomu ar viskas iseitu gerai jei nerciau nuoga nugara maikute ir isiuciau kauselius(nes liemenuko neuzsidesi)?
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
astisius, kookia šita nerealiai graži bliuzė wub.gif šaunuolė 4u.gif
Atsakyti
Megstukas

Gal kas turite sito megstuko schemute, ar siaip koki panasu pavyzduka kaip reiketu nusimegsti, arba gal turite patarimu?
Atsakyti
astisius, thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif . paprasta ir grazu!
Atsakyti
Oi kaip smagu, kad jums patiko wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
wub.gif wub.gif GROOOOOOOOOOOOŽIS
user posted image

user posted image

user posted image


Tik kas paverstų iš vokiečių doh.gif
Atsakyti
QUOTE(astisius @ 2007 05 01, 21:46)
wub.gif  wub.gif GROOOOOOOOOOOOŽIS
user posted image

user posted image

user posted image
Tik kas paverstų iš vokiečių doh.gif

Ten yra rašto schemos tai ir taip viskas aišku. Jei reikia galiu paaiškinti smulkiau
Papildyta:
rutuliukas - užmetimas
taškelis- kraštinė akis
Baltas langelis - geroj pusėj mezgam gera akis, blogoj bloga
trikampis į dešinę pusę juodas - 2 akys sumegztos gerąją akimi iš apačios
trikampis į dešinę baltas - 2 akys sumegztos blogąją akimi
trikampis į kairę pusę juodas - 1 akis nukeliama, kita išmezgama gerąja akimi, po to ji pertraukiama per tą akį
trikampis į kairę baltas- 1 akis nukeliama, kita išmezgama blogąja, po to ji pertraukiama per tą akį
rodyklė į viršų - 3 akys sumegztos kartu, pirmam rašte , o antram - 2 nukeliamos, 1 išmezgama , po to ji pertraukiama per tas akis
Jei nesuklydau tai taip.
Atsakyti
sveikos, nusprendžiau ir aš prie jūsų prisijungti, ir aišku noriu pasigirti savo tik vakar iškeptu blynu biggrin.gif štai mano sijonėlis, nors ir netoks gražus kaip norėjau, bet kaip pirmas rimtas darbas manau neblogas. Įvertinkit ir jūs!user posted image
Atsakyti