Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai 5 dalis

Aš tai pirkau siūlus Kaune bazėj 10 sandėly, ten medvilnė su viskoze, kainuoja po 8 lt, tai užteko dviejų kamuoliukų. Yra visokių spalvų ir mezgasi minkštai, ėmiau po du siūlus. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(alexxxx @ 2007 04 05, 01:12)
užtikau štai šiuos gražumynus:
[paprasta,bet pasakiška

http://images22.fotk....jpg?1175720470
tai jau tikrai kad pasakiška thumbup.gif thumbup.gif schemos neužmatei?
Atsakyti
http://public.fotki....0774990621.html
Ar būtų galima paryškinti, kad būtų matomas raštelis. g.gif 4u.gif Man labai patiko
Atsakyti
[quote=INGRIDŽIUKS,2007 04 06, 15:03]
,ieskok čia čiaarba išsisaugok aną kompe ir pasisidink,man išeina taip.ten labai daug visokių gražumynų yra,yra ir be ryšio,bet yra kam patinka ir tokie bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alexxxx: 08 balandžio 2007 - 21:48
QUOTE(alexxxx @ 2007 04 08, 22:46)
</a>,ieskok čia <a href='http://fancy.nasca.ru/' target='_blank'>čiaarba išsisaugok aną kompe ir pasisidink,man išeina taip.ten labai daug visokių gražumynų yra,yra ir be ryšio,bet yra kam patinka ir tokie bigsmile.gif

Mama mia, kiek groziu mega_shok.gif
Atsakyti
user posted image

user posted image
Atsakyti
is bukle siulu neapsimoka rastu megzti -vis tiek ne taip jau ir matysis. pats savaime yra grazus
Atsakyti
QUOTE(astisius @ 2007 04 09, 21:46)



Šitą pradėjau aną vasarą bet taip ir nepabaigiau...
Atsakyti
QUOTE(Pramones prospektas @ 2007 04 10, 09:58)
is bukle siulu neapsimoka rastu megzti -vis tiek ne taip jau ir matysis. pats savaime yra grazus

aš iš bukle turbūt tik švarką megsiu, nes sijonui gali nelikt. gerom akim ir mezgu, be raštų. bet va mąstau dėl sijonuko, ką daryt.. jei nepraeis noras ir jį turėt... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(yzzy @ 2007 03 25, 12:44)
pasirodysiu ir as su savo paskutiniu dziaugsmu smile.gif
user posted image
user posted image blush2.gif

laabai mielas džiaugsas thumbup.gif. klausimėlis,o kaip jis megztas nuo viršaus t.y kaip reglanas, ar numegztos atskiros detalės ir susiūta g.gif
Atsakyti
Sveikos. 4u.gif Jau pabaigiau žalią bliuzelę su petnešelem, iš praeito puslapio, kur su Rife aptarinėjom, tik mezgiau baltą. Nugarą pati sugalvojau, tai gavosi pusiau nuoga, pusiau uždengta biggrin.gif Bet manau, kad vasarą tiks. Jei bus norinčių galėsiu nusifotografuoti lotuliukas.gif Rife, ar pirkai siūlus? Aš dabar planuoju megzt vasarinį paltuką, kaip ilgą švarką su diržu. Bet nesugalvoju rašto ir modelio verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Liucilė @ 2007 04 12, 00:31)
Sveikos.  4u.gif Jau pabaigiau žalią bliuzelę su petnešelem, iš praeito puslapio, kur su Rife aptarinėjom, tik mezgiau baltą. Nugarą pati sugalvojau, tai gavosi pusiau nuoga, pusiau uždengta biggrin.gif Bet manau, kad vasarą tiks. Jei bus norinčių galėsiu nusifotografuoti  lotuliukas.gif Rife, ar pirkai siūlus? Aš dabar planuoju megzt vasarinį paltuką, kaip ilgą švarką su diržu. Bet nesugalvoju rašto ir modelio  verysad.gif

Tai gal ''pagyrų puode'' gali pasirodyt mirksiukas.gif labai norisi pamatyt,ypač įdomu kaip tą nugarą darei smile.gif
Atsakyti