Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai 5 dalis

Sveikutes 4u.gif
Noreciau paprasyti jusu patarimo - kaip manote kokiais siulais cia megzta? O gal kas turi ir schemute?

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dija24: 29 kovo 2007 - 09:09
Panašią į Rifės nertą palaidinę (matytą pagyrų puode)radau pas rusaites smile.gif
ten ją taip pat nagrinėjo ir nėrė smile.gif tik nėra pagrindinio rašto, bet manau,galima koks patinka
user posted image
o čia keletas schemučių
http://img67.imagesh...41fc86aaya1.jpg
Atsakyti
Labai grazu! bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dija24 @ 2007 03 29, 09:09)
Sveikutes  4u.gif
Noreciau paprasyti jusu patarimo - kaip manote kokiais siulais cia megzta? O gal kas turi ir schemute?


šis sijonas nertas dvirage šakute mirksiukas.gif , yra atskira tema, o joje nemažai info apie nėrimą šakute
Atsakyti
Merginos, sioje temoje buvo toks baltas azurinis kiaurasciu (trikampiais) megstas baltas megstukas. gal kas turit schema. buciau labai dekinga, jei atsiustumet i az.
Atsakyti
4u.gif Labutis merginos. Aš čia naujokė, nors forumą skaitau seniai. Noriu prisijungti prie mezgėjų būrio. Mezgu žalia bliuzelę irš praeito puslapio su šleikutėm kiauraraščiu virbalais, bet nesuprantu ką ten su ta nugara daryti? blush2.gif Gal kuri mezgat?
Atsakyti
QUOTE(Liucilė @ 2007 04 04, 15:44)
4u.gif Labutis merginos. Aš čia naujokė, nors forumą skaitau seniai. Noriu prisijungti prie mezgėjų būrio. Mezgu žalia bliuzelę irš praeito puslapio su šleikutėm kiauraraščiu virbalais, bet nesuprantu ką ten su ta nugara daryti? blush2.gif Gal kuri mezgat?



Šiandien nusipirkau siūlų ryt ir aš pradėsiu tą bliuzelę megzti.
Labai blogai matosi aprašymas.
Gal kas žino iš kokio čia žurnalo.
Atsakyti
Ta bliuzelę megzt visai nesunku, o rašto schema galima įžiūrėti, mezgasi iš 4 atskirų dalių o po to reikia susiūti, tik va su nugara vargas, nes gaunasi visai nuoga, o po to kabliuku reikia sujungti kažkaip, bet neina perskaityt, gali tekt pačiai improvizuoti mirksiukas.gif
Atsakyti
užtikau štai šiuos gražumynus:
žydras trumpas megztukas
gražus topas
paprasta,bet pasakiška
žalia žalia...
žalias kostiumėlis
vasariška
'kremava'
bordo

Atsakyti
Merginos, o gal turit kokią schemą ar raštą sijonui, kuris nestambintų g.gif Planuoju virbalais megztis kostiumėlį, bet va mąstau dėl sijono, ką daryt.. Žinau, kad man trapecijos formos tinka, kelius dengiantys.. bet praktiškų patarimų trūksta ax.gif
Siūlai, iš kurių mezgu švarkelį, gana stori- bukle. Sijonui galvoju ieškotis plonesnių (gal juodų, gal rudų, gal bordo g.gif ), o iš bukle įmegzti gal dekorus, gal juostas, gal tik apačią ar panašiai:

user posted image
Atsakyti
Rife, parašyk kaip tau seksis su ta žalia bliuzele ax.gif gal bendrom jėgom ka nors sugalvosim. Aš mezgiau baltą tai atrodo neblogai. Ten ji žinok iš storokų siūlų su 5 nr. virbalais megzta, tai teko dėti po du siūlus. rolleyes.gif Sėkmės tau mezgant. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Liucilė @ 2007 04 05, 15:06)
Rife, parašyk kaip tau seksis su ta žalia bliuzele ax.gif gal bendrom jėgom ka nors sugalvosim. Aš mezgiau baltą tai atrodo neblogai. Ten ji žinok iš storokų siūlų su 5 nr. virbalais megzta, tai teko dėti po du siūlus.  rolleyes.gif Sėkmės tau mezgant.  thumbup.gif


Pabandžiau šiandien megzti, bet nepatiko siūlai: iš vieno siūlo gražiai atrodo, bet
gal plonokas, iš dviejų - gavosi kietokas raštas. Eisiu ieškot kitų siūlų.
Ką su nugara daryt dar nesugalvojau, bet darysiu uždaresnę.
Atsakyti