Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai 5 dalis

O nuotraukyčių tai nerodo unsure.gif
Atsakyti
4u.gif Merginos, pasimečiau... lygtai kažkur mačiau - ir nežinau kur doh.gif megztuką, kur iš pradžių neriama ala servetėlė, o toliau jau prikombinuojamas likęs mezginys. Gal galėtumėte pasufleruoti - gal turite ką nors panašaus mezgę ar išsisaugoję paveiksliuką? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Audry @ 2007 03 07, 17:23)
Aš jau metai laiko kai tokiu megztuku džiaugiuosi  tongue.gif
Šiemet dar vieną (tik kitos spalvos) mama numezgė  biggrin.gif


Bandau iš naujo nuorodas įdėti:
http://new.photos.ya...8804266409465/2

http://new.photos.ya...8804266416734/3
Atsakyti
Sveikinu visas mezgejeles su pavasariu 4u.gif Tuoj galesim paltukus nusimesti ir visus graziuosius megztukus pasirodyti rolleyes.gif
Pats laikas ir apie vasara pagalvoti, kaip manot? Jau kelios bliuskutes buvo vasarines - pirmos kregzdes smile.gif Bet tos persvieciamos - ojojoj, per ziema "uzdirbti" kilogramai labai versis lauk doh.gif Idekit daugiau vasariniu - bliuskeliu, plonu megztukeliu.....
Atsakyti
QUOTE(amber722 @ 2007 01 26, 18:44)
sveikos  4u.gif
gal kas galetu padeti  blush2.gif  gal turite ar galite paskayti kaip sitoki dalykiuka nusinert  g.gif

user posted image



Gal kas galetu schemute nupaišyti 4u.gif Labai gražus komplektukas wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juratela: 07 kovo 2007 - 22:40
QUOTE(juratela @ 2007 03 07, 23:39)
Gal kas galetu schemute nupaišyti  4u.gif  Labai gražus komplektukas  wub.gif

Liemenėlės raštas maždaug toks: 2-3 pynutės kilpos, 5-7 stulpeliai su užmetimu. Kitoje eilėje stulpeliai su užmetimus neriami į pynutę ir t.t.
O tinklas maždaug taip: 2 stulpeliai su užmetimu, pynutės kilpa, 2 stulpeliai su užmetimu, 3-4 pynutės kilpos; kita eilė - 7 pynutės kilpos, žemas stulpelis į pynutės kilpą tarp stulpelių su užmetimu, vėl 7 kilpos; kita eilė taip pat; ir vėl nuo pradžių.
Rašteliai labai paprasti.
Liemenėlei reikia nunerti ilgą pynutę, lygią apimčiai po krūtine, į viršų platinti, nuo vidurio siaurinti. Ir jei gerai įžiūriu, tai nugaroje laiko plona juostelė, šleikutės - vienos pynutės (beje, iškart rekomenduočiau daryti storesnes, nes tokios plonytės šleikutės įsirėžia į odą, labai nepatogu). Viršų turbūt patogiausia megzti iš dviejų dalių - rankovių - paskui jas sujungiant į nugaros dalį, nes priekio dalies čia kaip ir nėra.
Ar nors kiek aiškiau?
Atsakyti
QUOTE(panelė Prym @ 2007 03 08, 09:30)
Liemenėlės raštas maždaug toks: 2-3 pynutės kilpos, 5-7 stulpeliai su užmetimu. Kitoje eilėje stulpeliai su užmetimus neriami į pynutę ir t.t.
O tinklas maždaug taip: 2 stulpeliai su užmetimu, pynutės kilpa, 2 stulpeliai su užmetimu, 3-4 pynutės kilpos; kita eilė - 7 pynutės kilpos, žemas stulpelis į pynutės kilpą tarp stulpelių su užmetimu, vėl 7 kilpos; kita eilė taip pat; ir vėl nuo pradžių.
Rašteliai labai paprasti.
Liemenėlei reikia nunerti ilgą pynutę, lygią apimčiai po krūtine, į viršų platinti, nuo vidurio siaurinti. Ir jei gerai įžiūriu, tai nugaroje laiko plona juostelė, šleikutės - vienos pynutės (beje, iškart rekomenduočiau daryti storesnes, nes tokios plonytės šleikutės įsirėžia į odą, labai nepatogu). Viršų turbūt patogiausia megzti iš dviejų dalių - rankovių - paskui jas sujungiant į nugaros dalį, nes priekio dalies čia kaip ir nėra.
Ar nors kiek aiškiau?



Ačiū bandysiu nerti. Bus pirmas darbelis neriamas beschemutės blush2.gif nes kadangi esu pirmokė (dar tik servėtėlę tesu nunėrusi, o dabar palaidinę baigiu lotuliukas.gif ), tai nežinau ar kas be schemutės man išeis
Atsakyti
QUOTE(juratela @ 2007 03 08, 09:54)
Ačiū bandysiu nerti. Bus pirmas darbelis neriamas beschemutės  blush2.gif  nes kadangi esu pirmokė (dar tik servėtėlę tesu nunėrusi, o dabar palaidinę baigiu  lotuliukas.gif ), tai nežinau ar kas be schemutės man išeis

Pabandyk paieškoti knygose ar žurnaluose panašių raštų - juk nebūtina identiškai nunerti. Arba čia, forume, yra raštų temos. Svarbiausia tau tiksliai išsimatuoti ir pagal matmenis nusinerti. Aš dažniausiai mezgu be schemų, tai kartais matuoju tiesiog po kiekvienos eilės - taip paprasčiau negu kad ardyti numegztą.
Atsakyti
QUOTE(Audry @ 2007 03 07, 18:23)
Aš jau metai laiko kai tokiu megztuku džiaugiuosi  tongue.gif
Šiemet dar vieną (tik kitos spalvos) mama numezgė  biggrin.gif
http://new.photos.ya...8804266416734/3

http://new.photos.ya...8804266409465/2


O kur gėlytė? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(panelė Prym @ 2007 03 08, 10:03)
Pabandyk paieškoti knygose ar žurnaluose panašių raštų - juk nebūtina identiškai nunerti. Arba čia, forume, yra raštų temos. Svarbiausia tau tiksliai išsimatuoti ir pagal matmenis nusinerti. Aš dažniausiai mezgu be schemų, tai kartais matuoju tiesiog po kiekvienos eilės - taip paprasčiau negu kad ardyti numegztą.


Bandysiu be schemutės, juk visada būna pirmas kartas ax.gif
Jeigu kas nepavyks ir nerasiu analogų raštelio - kreipsiuosi pagalbos rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(DarkMind @ 2007 03 08, 09:16)
O kur gėlytė?  blush2.gif

blush2.gif Tiek džiaugiausi megztuku, kad apie gėlytę visai pamiršau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Audry @ 2007 03 08, 11:52)
blush2.gif Tiek džiaugiausi megztuku, kad apie gėlytę visai pamiršau  biggrin.gif


bet ir be gėlytės labai wub.gif aš ir tokio noriu bigsmile.gif čia iš akies mezgėt ar pagal kažkokią schemutę?
Atsakyti