Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai 5 dalis

QUOTE(edinka @ 2007 03 01, 17:50)
O kam čia daug šifruoti  g.gif  - viršuj lygus, o apačioj panašų tinkantį kiauraraštį pasirenki ir mezgi. Čia daugiau pats modeliukas patrauklus  wub.gif

Tai, kad čia ne kiauraraštis.
O šiaip modelis man wub.gif Ir nebūtina būti nėštuke, kad tokį megztuką nešioti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kacumota @ 2007 03 02, 15:08)
user posted image

Vaje!Net silpna pasidare.Cia gal apacia atskirai megzta horizontaliai,o virsuj surinkt akis ir vertikaliai raizgyt g.gif Na jeigu dar detalesne shemute,tai gal ir ziemos nelaukciau.Ir nors pati dabar netilpciau nestuke.gif ,bet sese uzmyluotu uz toki grozi lotuliukas.gif

IŠ KARTO PAMAČIUS IR AŠ TAI PAGALVOJAU IR PRITARIU. g.gif
GRAŽIAI ATRODO thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
BŪTŲ ĮDOMU SUŽINOTI KAIP IŠTIKRŲJŲ g.gif
Atsakyti
a akelės nieko neparodo? Schemutė duota buvo pirmam post'e.
Atsakyti
QUOTE(kacumota @ 2007 03 02, 16:08)
user posted image

Vaje!Net silpna pasidare.Cia gal apacia atskirai megzta horizontaliai,o virsuj surinkt akis ir vertikaliai raizgyt g.gif Na jeigu dar detalesne shemute,tai gal ir ziemos nelaukciau.Ir nors pati dabar netilpciau nestuke.gif ,bet sese uzmyluotu uz toki grozi lotuliukas.gif


VAJĖ wub.gif
Atsakyti
prašėt schemos:
user posted image
Atsakyti
user posted image

čia šitos
user posted image
Papildyta:
gražu wub.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astisius: 02 kovo 2007 - 18:36
Ogogo blink.gif bigsmile.gif
user posted image
Papildyta:
user posted image

wub.gif
Papildyta:
simpatiška
user posted image
Papildyta:
Toks dar įdomesnis vienas megztinukas

user posted image
Papildyta:
merginos, kai labai jau atsibosiu su idėjom, šaukit garsiai laugh.gif nes man čia kaip liga jau rolleyes.gif doh.gif wacko.gif wacko.gif wacko.gif
Papildyta:
Aš apakus blink.gif
user posted image
Atsakyti

user posted image
[/quote]

Sitas tai tikrai fainas, bet jei ir nusinerciau tai vistiek nerasciau progos juo pasipuosti. Kiekviena diena nesioti jis man biski per puosnus. Bet labai fainas wub.gif
Atsakyti
[quote=astisius,2007 03 02, 19:14]
Papildyta:
merginos, kai labai jau atsibosiu su idėjom, šaukit garsiai laugh.gif nes man čia kaip liga jau rolleyes.gif doh.gif wacko.gif wacko.gif wacko.gif
Papildyta:
Aš apakus blink.gif

O kur aprašymas?lens.gif
Man tai tikrai neatsibosi mirksiukas.gif
Atsakyti
[
O kur aprašymas?lens.gif
Man tai tikrai neatsibosi mirksiukas.gif
[/quote]


Ieškosiu pioneer.gif
Atsakyti
QUOTE(laguna @ 2007 03 02, 19:16)


Man šitas labai patiko... 4u.gif O kokie jam labiausiai tiktų siūliukai... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jutute: 02 kovo 2007 - 21:23
na čia manau tiktų medvilniniai. tokie kaip tipo irisiniai. Daug čia susidomėjo tuo modeliukų, tai dėl jūsų einu ieškot schemutės
Atsakyti