Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai 5 dalis

QUOTE(astisius @ 2007 03 01, 17:00)
tas modeliukas gal daugiau nėštukei tiktų?

čia tik todėl, kad kaspinas po krūtim? bigsmile.gif Aš ir ne nėščia būdama nešiočiau wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Sraunius @ 2007 03 01, 19:32)
čia tik todėl, kad kaspinas po krūtim?  bigsmile.gif Aš ir ne nėščia būdama nešiočiau wink.gif



thumbup.gif Pritariu drinks_cheers.gif as jau audziu minti, kad reiktu pasidaryt, lyg ir siulo turiu... rolleyes.gif
Atsakyti
Sita lb grazi bliuksute! butinai nersiu! bigsmile.gif

user posted image

Schemute
Papildyta:
Kur to grozio schemute, niekaip nerandu verysad.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vampire: 01 kovo 2007 - 21:44
QUOTE(justicir @ 2007 03 01, 14:33)
Mylia, labai tau dekui uz patarimus. Dabar labai lauksiu tavo rezultato.  4u.gif  Siuo metu neriu is daug gelyciu bliuskute, tai uzsiemusi. Bet labai noriu ir to megztinio. Kai baigsiu savaji, butinai imsiuos.  mirksiukas.gif

Nera uz ka 4u.gif as irgi noriu greiciau ji pabaigti, tik kad paroj valandu maza biggrin.gif As tai cia tiek visko prisiziuriu, kad atrodo kokius penkis daiktus is karto noreciau pasidaryti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sraunius @ 2007 03 01, 19:32)
čia tik todėl, kad kaspinas po krūtim?  bigsmile.gif Aš ir ne nėščia būdama nešiočiau wink.gif


ne todel bigsmile.gif
dauguma rubu nestukems buna po krutine sutraukti, suraukti ar kitaip kaip padaryti, o apacia palaidesne... bet man liuks atrodo ir nestukei, ir ne thumbup.gif
Atsakyti
Kadangi pavasaris "ant nosies", tai gal kitai žiemai tongue.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
user posted image

Vaje!Net silpna pasidare.Cia gal apacia atskirai megzta horizontaliai,o virsuj surinkt akis ir vertikaliai raizgyt g.gif Na jeigu dar detalesne shemute,tai gal ir ziemos nelaukciau.Ir nors pati dabar netilpciau nestuke.gif ,bet sese uzmyluotu uz toki grozi lotuliukas.gif
Atsakyti
Kacumota,

Fainuoliškas nikas biggrin.gif
Čia iš rusiško tinklapio, ir kiek supratau "podiumo" variantas, bet manau, kad ten išties horizontaliai pirmegzta ax.gif
Bej, mano draugė ką tik po nestuke.gif , tai ji trumpukus tokius megztukus vilkėjo, tiesa užmetamom palom, nes antraip tai gaila būtų, jei išsitampytų (na aš apie šį modelį) plačiau čia http://club.osinka.r...3...&start=2190
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kakošėlio mamka: 02 kovo 2007 - 14:16
thumbup.gif thumbup.gif čia kaip ti pavasariui vietoj švarkelio galima thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
http://keep4u.ru/ful...a24520359b2/jpg[/url]]
palaidinė wub.gif

http://foto.radikal....dikal.ru/f.aspx?
kur rast schemą doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo šaltute: 02 kovo 2007 - 14:34
QUOTE(šaltute @ 2007 03 02, 14:33)

"Nėrimo šakute" temoj doh.gif ( va, čia tai nebe reikalo sau galvelę tranko žmogai lotuliukas.gif )
Atsakyti
QUOTE(Kakošėlio mamka @ 2007 03 02, 13:57)
Kadangi pavasaris "ant nosies", tai gal kitai žiemai  tongue.gif
user posted image

Koks grozis bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif Viskas, noriu nerealiai lotuliukas.gif
Atsakyti