Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai 5 dalis

QUOTE(Mylia @ 2007 02 28, 11:22)
Schemutes neturiu, tai mezgu pagal sita paveiksliuka, nes rastas visiskai nesudetingas, o dydi pasimatavau pagal viena is turimu megztuku  ax.gif


Labai gaila verysad.gif. Na bet reikes ir man kazkaip issikaiciuoti akeles. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(justicir @ 2007 02 28, 10:31)
Labai gaila  verysad.gif. Na bet reikes ir man kazkaip issikaiciuoti akeles. blink.gif

paimk ir pamegzk pavyzdeli is kokiu 20 akiu ir tada ji pridejus prie turimo megztuko pasimatuok kiek reikia akiu plociui smile.gif As mezgu is vidutinio storumo siulu, 2,5 virbalais, nesioju 38 dydi, tai nugarai reikejo 100 akiu, priekiui aisku siek tiek daugiau, bet as darau kad tas megztukas butu taip siek tiek aptemptas. Stulpelius apacioje dariau 3 geros 3 blogos akys, pynute - is 6 akiu ir susukdavau kas 10 eile, o tarp pynuciu - vel 3 blogos, 3 geros, 3 blogos akys smile.gif
Kai pabaigsiu, idesiu parodyti, kas gavosi 4u.gif
Atsakyti
O aš jau šią nusižiūrjau ir pradėsiu nerti smile.gif Be schemos tačiau labai aiškiai matosi kaip ir ką nerti smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Sraunius @ 2007 02 27, 23:21)
jei turi galimybę, nuskanuok tą nuotrauką, kur pilnu ūgiu matosi, gal kam patiks ir kelnės + užrišamas sijonas idėja. ( Visaip žurnalą varčiau - labai jau sudomino biggrin.gif )

deja, tik virseli turiu. gal kas turi visu ugiu?
Atsakyti
sveikos, reiketu pagalbos. Radau cia toky grazu darba:
http://public.fotki....4774924986.html
tik man idomu kaip ji reiktu megzti? Nuo kaklo ar nuo apacios? Ir kaip pastebejau, tai ten su tom rankovem keista. apskritai, ar cia as nematau, ar cia jokiu jungimu nera?
Atsakyti
QUOTE(atviraj @ 2007 02 28, 18:44)
sveikos, reiketu pagalbos. Radau cia toky grazu darba:
http://public.fotki....4774924986.html
tik man idomu kaip ji reiktu megzti? Nuo kaklo ar nuo apacios? Ir kaip pastebejau, tai ten su tom rankovem keista. apskritai, ar cia as nematau, ar cia jokiu jungimu nera?


user posted image
Atsakyti
thumbup.gif
QUOTE(Virbalai @ 2007 02 27, 18:47)
Ui, geras, laaabai noriu  lotuliukas.gif

Ot tai aciu  thumbup.gif

SUPER ATRODO thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Amobuffone @ 2007 02 27, 18:07)
O LIA LIA blink.gif Gražus labai. O jei dar schemutė atsirastų kiek laimės visoms mezgėjoms būtų



radau to žalio aprašymą. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Kad kas išverstų, tai išvis super būtų
va čia va smulkiai
žalia svajonė
Atsakyti
QUOTE(šaltute @ 2007 02 24, 18:51)
visai įdomi tunika  ax.gif
http://forum.knittin...showtopic=14778
bet schemos turbūt nėra  g.gif

na tas tai man is tiesu pasakiskas! wub.gif cia bus kitas eileje g.gif bigsmile.gif
bet va dabar vis tiek noriu vasarai bliuskute nusimegzt, o nieks nepasufleruojat... unsure.gif verysad.gif
Atsakyti
vasarai
user posted image
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
vasariškesnio turbūt nebūna lotuliukas.gif lotuliukas.gif
user posted image
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
user posted image

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
wub.gif wub.gif wub.gif
thumb_yello.gif thumb_yello.gif thumb_yello.gif


Gal butu galima didesne schemute? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agatonik: 01 kovo 2007 - 09:29
QUOTE(agatonik @ 2007 03 01, 10:24)

    thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif 
    wub.gif  wub.gif  wub.gif 
    thumb_yello.gif  thumb_yello.gif  thumb_yello.gif
Gal butu galima didesne schemute? blush2.gif

Schemą galima išsisaugoti ir padidinti kad ir su paprasčiausia peržiūros programa.
Atsakyti