Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai 5 dalis

QUOTE(šaltute @ 2007 02 25, 13:24)
va tas ir blogiausia
kad tik akims paganyt  blush2.gif
schemutės niekur neradau

Gaila verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(vaivaj @ 2007 02 25, 10:32)
Man gražu, gal rasite ir Jūs kokių idėjų  ax.gif

Gražus kakalas

Kaklas ir bendrai viskas ;-)

megztukas

tunika

Nieko nerodo blink.gif
Atsakyti
QUOTE(jutute @ 2007 02 25, 09:28)
Ir man antras labai gražus, gal schemutę turi.... ax.gif


Prašom smile.gif

user posted image
user posted image
Papildyta:
QUOTE(vaivaj @ 2007 02 25, 11:32)
Man gražu, gal rasite ir Jūs kokių idėjų  ax.gif

Gražus kakalas

Kaklas ir bendrai viskas ;-)

megztukas

tunika



Kakalas? lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Mildukas @ 2007 02 25, 12:48)
Sveikutės, man pačiai ne visada užtenka kantrybės megzt, o ir ne visada lygiai gaunasi, bet mano mama puikiai mezga, kažkada net pardavinėdavo megztinius  thumbup.gif Pernai rudenį, per Maximos išpardavimą išsirinkau baltus bukle siūliukus, megztuką man numegs, bet turiu problemytę - išsirinkti modelį  doh.gif Noriu žieminio megztinio, raštas neutralus (su bukle nelabai ką priraštuosi), bet su įdomesne apykakle, vaivaj įdėti gražūs, bet gana atviri, ne visai žieminiai  g.gif  Gal ką nors esat užmatę? Jei ne, labai nesiplėšykit, nedega  ax.gif


Gal kas patiks smile.gif

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(vaivaj @ 2007 02 25, 08:32)
Man gražu, gal rasite ir Jūs kokių idėjų  ax.gif
Gražus kakalas
Kaklas ir bendrai viskas ;-)
megztukas
tunika

a kadiel nerodo? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(DarkMind @ 2007 02 25, 17:57)
Prašom smile.gif



labai ačiū aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(DarkMind @ 2007 02 25, 16:57)
Prašom smile.gif

Gal kas patiks smile.gif


Dėkui už rūpestį, bet jau minėjau, kad ten bukle siūlai, tokie gumburuoti, ant kurių raštas nesimatys doh.gif Pirmas savotiškas, bet prie tų siūlų irgi ne itin - turiu kažką panašaus į vaivaj pirmą nuotrauką, tik arčiau kaklo ir ne tokie ilgi kampai, bet skeltas taip pat, tai iki šiol mano mylimiausias megztinis wub.gif Bet dabar norisi kažko kito blush2.gif
Atsakyti
Pabandykite taip pažiūrėti

Ne kakalas, bet gažus kaklas ;-)
Atsakyti
QUOTE(vaivaj @ 2007 02 25, 19:59)
Pabandykite taip pažiūrėti 

Ne kakalas, bet gažus kaklas ;-)

Va va, būtent tokio panašaus modelio ir turiu, tik arčiau kaklo ir kampai trumpesni wub.gif
Kažkur turiu prifotografavus visą krūvą mūsų megztų megztukų... reikia kada susirast, į kokį kompaktą įkišta ax.gif
Atsakyti
Milduk, o toks netiktų?
user posted image

Apr
Atsakyti
QUOTE(Mildukas @ 2007 02 25, 22:07)
Va va, būtent tokio panašaus modelio ir turiu, tik arčiau kaklo ir kampai trumpesni  wub.gif
Kažkur turiu prifotografavus visą krūvą mūsų megztų megztukų... reikia kada susirast, į kokį kompaktą įkišta  ax.gif



Man rodos, is bukle graziausia lygiai megzta atrodo. Nes kaip ir pati rasai, rasto vis tiek nesimatys... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(eya @ 2007 02 25, 22:56)
Man rodos, is bukle graziausia lygiai megzta atrodo. Nes kaip ir pati rasai, rasto vis tiek nesimatys... mirksiukas.gif

Tai tas tai taip, dėl to ir sakau, ĮDOMESNĘ APYKAKLĘ (ne įdomesnio rašto, bet įdomesnės formos).
Stiuardese: modelis įdomus, reiks mamos paklaust, kaip atrodytų su bukle g.gif
Paklausiau, sakė, matytųsi... atsispausdinau, kol kas priimtiniausias variantas ax.gif Dėkinga ax.gif (ir iš kur taip pajutai, kas man patiktų? blush2.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mildukas: 25 vasario 2007 - 23:09
QUOTE(bazuka @ 2007 02 15, 12:36)

Likusi aprašymo dalis apie rankoves žaliam švarkeliui ( ačiū vienai forumietei ) smile.gif

http://img227.images...orankoveck9.jpg
Atsakyti