Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip Makalius po Tunisą klaidžiojo

Labai fainas pasakojimas! Ir aš ten noriu. Lyg rasei, kad kelione kainavo apie 4000Lt jums abiems ar tik tau vienam? Idomu dabar Tunise koks oras, gal neseniai kas nors grizot?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo damora: 21 vasario 2007 - 21:50
QUOTE(damora @ 2007 02 21, 21:49)
Labai fainas pasakojimas! Ir aš ten noriu. Lyg rasei, kad kelione kainavo apie 4000Lt jums abiems ar tik tau vienam? Idomu dabar Tunise koks oras, gal neseniai kas nors grizot?

Labas! 4000 lt per abu wink.gif na tiksliai nezinau,gal net ir maziau gavosi... O i Tunisa dabar nieks neskraido, skrydziai tik nuo balandzio pabaigos prasides ax.gif
Atsakyti
Labai žaismingas kelionės aprašymas. thumbup.gif

Turiu klausimą: o kaip apsirūpindavot vandeniu. Lyg ir viską atidžiai skaičiau, bet šio reikalo neperpratau. Ar yra kur įsigyti viešbučiuose, prekybos centruose ar pas arabus krautuvėlėse? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Enija @ 2007 02 22, 17:56)
Labai žaismingas kelionės aprašymas.  thumbup.gif

Turiu klausimą: o kaip apsirūpindavot vandeniu. Lyg ir viską atidžiai skaičiau, bet šio reikalo neperpratau. Ar yra kur įsigyti viešbučiuose, prekybos centruose ar pas arabus krautuvėlėse? blush2.gif

Vanduo...vanduo...vanduo! ohmy.gif Visai pamirsau. Ten yra to vandens ligi soties: Magazinuose tai net labai pigu. Bet mes vezemes 3 butelius lietuvisko pirktinio vandens, tai pradziai pakako... O veliau toki sodos vandeni nusipirkom, nu labai skanus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ajuni @ 2007 02 22, 20:21)
O ar pirkot maista - ledus, riesutus - gatveje, is prekeiviu? Ar pilvai nesustreikavo?  ax.gif Ka skanaus vezet lauktuviu?

Nu atsakysiu ir i sita zinute, bet kai ateis paskui Aureja, kai duos man velniu doh.gif Ledu nepirkdavom, nes visad viesbutyj valgydavom juos vakare....o beje ju ten neparduoda pilstomu, visi tik inportiniai ir ipakuoti...ir seip, ten isvis beveik nieks tu ledu nevalgo...aaaa, paskutini vakara pirkom importinius prancuziskus ledus (skonis tai kaip snikersu, nu laaaaabai skanu doh.gif ) bet prie kasos paaiskejo, kad ju kaina 7 lt uz porcija blink.gif Ir daugiau nieko nepirkom gatvej...parduotuveje pigiau wink.gif
Atsakyti
Nu,Makaliau,tikriausiai tavo pasakojimas bus kazko prisidejes prie mistikos.....
Vat taip jau sekiau,skaiciau,ir viskas l.patiko,noreciau ir as,bet musu didele seimyna.Butu 5 suauge ,(na,mergaitei 14m,bet jai vistiek jau suaug.bilieto reik),ir maziukas,iki2m.
Tai planavom siemet iki 05 men varyt visi i Egipta,kadangi as su vyru jau pernai buvome,tai exkursiju nepirkciau,o dukra,sese ie mama galetu varinet po exkursijas,as tik paatostogauciau su maziuku viesbutyje.Planas buvo toks.
BET! unsure.gif
Gavau vakar pasiulyma-Tunisas 899.lt 2sav.+apzvalgine exkursija po miesta.
I kain iskaiciuota skrydis,apgyvend,ir maitinimas....
Vat tokiu pasiulymuku yra net 9 viesbuciai.
Vienas is ju-Byblos,kuriame buvo ir draugai ir bendradarbiai,vieniems l.patiko,kitiems- schmoll.gif ,kadangi apsitriede moteriske ir tris dienas gulejo paslika.... lotuliukas.gif
Apsispresti turime iki kovo 31d.,nors jau gali nebuti vietu iki to.
Tai vat kaip pasisuka viskas,kai prisiskaitai istoriju.... ax.gif
Nors keliones dar neuzsisakeme ir viesbucio nepasirinkome,bet jau esame numate....
Vilioja tuo,kad Egipte mums kainuotu daug brangiau.
smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Enija @ 2007 02 22, 17:56)
o kaip apsirūpindavot vandeniu. Lyg ir viską atidžiai skaičiau, bet šio reikalo neperpratau. Ar yra kur įsigyti viešbučiuose, prekybos centruose ar pas arabus krautuvėlėse? blush2.gif


vanduo ten kaip auksas tongue.gif geriamas vanduo ir kt. gėrimai gana brangūs, tad gailėjomės, kad nepasiėmėm pradžiai iš Lietuvos. Nors jei važiuojat į viešbutį su AI sistema, tuomet manau problemų nėra.

viešbučio vonios kambary pamenu nuorodos lipdukai buvo visur, kad jie labai taupo vandenį.


QUOTE(Makalius @ 2007 02 22, 20:38)
Nu atsakysiu ir i sita zinute, bet kai ateis paskui Aureja, kai duos man velniu doh.gif Ledu nepirkdavom, nes visad viesbutyj valgydavom juos vakare....o beje ju ten neparduoda pilstomu, visi tik inportiniai ir ipakuoti...ir seip, ten isvis beveik nieks tu ledu nevalgo...aaaa, paskutini vakara pirkom importinius prancuziskus ledus (skonis tai kaip snikersu, nu laaaaabai skanu doh.gif ) bet prie kasos paaiskejo, kad ju kaina 7 lt uz porcija blink.gif Ir daugiau nieko nepirkom gatvej...parduotuveje pigiau wink.gif

už ką velnių lotuliukas.gif kai kalbama į temą biggrin.gif

Dėl parduotuvių prisiminiau : bent jau mūsų uostamiestyje (Port El Kantau) buvo taip, kad maisto prekių parduotuvių labai mažai, o dirba jos sakyčiau labai įdomiai - nebūtinai taip, kaip parašyta jų darbo laiko lentelėse. Ateini apsipirkti, o ji uždaryta, nors turėtų veikti. Ir labai anksti vakare užsidarydavo.
Atsakyti
QUOTE(Aurėja @ 2007 02 23, 11:04)
vanduo ten kaip auksas  tongue.gif
už ką velnių  lotuliukas.gif  kai kalbama į temą  biggrin.gif
Dėl parduotuvių prisiminiau : bent jau mūsų uostamiestyje (Port El Kantau) buvo taip, kad maisto prekių parduotuvių labai mažai, o dirba jos sakyčiau labai įdomiai - nebūtinai taip, kaip parašyta jų darbo laiko lentelėse. Ateini apsipirkti, o ji uždaryta, nors turėtų veikti.  Ir labai anksti vakare užsidarydavo.

Galvojau ir apie ledus negalima kalbet hihihi.gif O pas mus Suse tai buvo tu parduotuviu tik 2 (kitu net neieskojom) o vanduo po 700 tu dinaro centu (ligtai milimu g.gif ) t.y, po 1,5 lt....O del tos akcijos uz 899.... tai ta kaina tik pirmam skrydziui i Tunisa, paziurekit http://www.oasistours.lt ten kainos tai ohoho ohmy.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurėja @ 2007 02 23, 12:04)
vanduo ten kaip auksas  tongue.gif  geriamas vanduo ir kt. gėrimai gana brangūs, tad gailėjomės, kad nepasiėmėm pradžiai iš Lietuvos. Nors jei važiuojat į viešbutį su AI sistema, tuomet manau problemų nėra.


o gal AI vandens duoda buteliukuose,issinesti?
Egipte tai taip buvo... ax.gif
Atsakyti
Aš vėl atsiprašau, kad lendu su klausimais dar neperskaičiusi viso pasakojimo rolleyes.gif Bet užkliuvo man, kodėl tau šis vaizdas pasirodė keistas? Ar tos ožkos, ar tas piemuo? Kas? smile.gif


user posted image

P.S. Ar ten ne ožkos? Blogai matosi biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zirafos sese: 03 kovo 2007 - 18:56
Keistas vaizdas todėl, kad man labai jau neiprasta buvo matyti moterį, prižiūrinčią karves ir ožkas AFRIKOJ, ir matyti jas ganomas ant varganos žolės 4u.gif nieko nieko, klausk ax.gif man juk nesunku atsakyt mirksiukas.gif dar neperskaitei viso pasakojimo? Tai sėkmės toliau skaitant rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2007 02 11, 14:46)
man  nusišypsojo laimė ir gavau nemokamai kaktuso vaisių - nuo šios akimirkos supratau, kad arabai tik kurortuose šlykštūs, na o kaimuose labai svetingi ir vaišingi 

thumbup.gif malonu girdėti. Va dėl to aš nemėgstu kurortų ir niekad nekeliauju su kelionių agentūrom. mirksiukas.gif
Beje, neparašei, ar patiko kaktusas? biggrin.gif Niu aš tai žiauriai norėčiau paragaut.
Papildyta:
QUOTE(Makalius @ 2007 03 03, 20:02)
Keistas vaizdas todėl, kad man labai jau neiprasta buvo matyti moterį, prižiūrinčią karves ir ožkas AFRIKOJ, ir matyti jas ganomas ant varganos žolės  4u.gif nieko nieko, klausk  ax.gif man juk nesunku atsakyt  mirksiukas.gif dar neperskaitei viso pasakojimo? Tai sėkmės toliau skaitant  rolleyes.gif

O ten tikrai moteris? blink.gif Net į galvą neatėjo doh.gif Tada ir man keista.
O dėl varganos žolės neapsirik. Tokiose žemėse žolės turi laaaabai ilgai šaknis ir iš tikrųjų yra gan sultingos. mirksiukas.gif

P.S. neperskaičiau dar blush2.gif Nes nuotraukas labai mėgstu apžiūrinėt, ilgai krapštausi biggrin.gif Bet stilius geras, vos ne kiekvienas sakinys priverčia linksmai nusijuokti thumb_yello.gif
Atsakyti