Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip Makalius po Tunisą klaidžiojo

OOOOOOO ♥ wub.gif ♥ ! Visame gražume doh.gif ♥!
Ten kokie nors žuvų veisimo tvenkiniai.
O į šitą vaizdelį žiūrėčiau ir žiūrėčiau... turbūt ir naktį sapnuosiu bigsmile.gif .

user posted image
Atsakyti
Ačiū ax.gif
Čia jums dar pora nuotraukų, gal ne į temą, bet labai jau gražios, tai noris įdėt parodyt blush2.gif
user posted image

Čia aš,pakeliui į kruizinį laivą rolleyes.gif
user posted image
Šitą foto įdedu tam kad kanapė matytusi su kuria buvau Tunise..... unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Makalius: 18 vasario 2007 - 14:36
Na dar pora nuotraukų iš Tuniso 4u.gif
Naktinis Susas
user posted image

Port El Kantau
user posted image
Papildyta:
Skrendant ax.gif
user posted image
Kai jau atsigulėm miegot, kažkokia šutvė vaikų kad dainuoja, kad dainuoja eidami, tai spėjom nufotkint, tik nežinom kodėl dainavo g.gif
user posted image
Papildyta:
Nu va jums dar nuotrauka 4u.gif

user posted image
Šita tai man gražiausia bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalantukass @ 2007 02 18, 16:26)
Makaliau,smagu! thumbup.gif
O ar parsivezei dykumu roze? ax.gif
Beja,ar ju ten galima kur prie ezero prisiramkiot,ar pirkti reikia? unsure.gif

Parsivežiau aš tų dykumų rožių daug, visiem išdalinau kaip lauktuves mirksiukas.gif jas reikia kast, ir jų kasimas labai sudėtingas, tad gali tik nusipirkt jų - 4 didelės vienas dinaras arba 6 mažos vienas dinaras smile.gif
Atsakyti
Makalius,2007 02 18, 16:02
user posted image
Šita tai man gražiausia bigsmile.gif

Kaip kobras hipnotizuoja dūdele, taip mane galima užhipnotizuoti tokiais vaizdais wacko.gif .
Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image
rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalantukass @ 2007 02 18, 16:26)
Beja,ar ju ten galima kur prie ezero prisiramkiot,ar pirkti reikia? unsure.gif


prisirinkti galima labai smulkučių, kol po Sacharą vaikštinėji, jos labai mažulytės, vos pusės cm dydžio. Man pilną delną buvo pririnkęs tas vaikinas, kuris vedė mano kupranugarį. O didesnes jau reikia pirkti. Gidė patarė pakeliui nepirkeliot, nes brangiau bus, o prie pat Sacharos atvažiavus jau jos pigesnės.
Atsakyti
Aureja- 4u.gif aciu uz paaiskinima!
As del ju svaigstu,pati nezadu vaziuot i Tunisa,greiciau vel i Egipta su seimyna trauksim,tai ten ju nera. verysad.gif
Taigi,gal kas vaziuosit,tai parvezkit man tu prirankiotu.....saujele.... ax.gif tongue.gif
Atsakyti
Fantastika 4u.gif
Perskaiciau viska vienu prisedimu mirksiukas.gif Toks jausmas, kad cia mano pernykste kelione aprasinejai;) Atgijo visi ispudziai;) Saunuolis thumbup.gif
As pernai irgi panasiu laiku buvau Tunise - nuo liepos 25 iki rugpjucio 1 d. Ispudziai nepamirstami...
Aciu 4u.gif
Atsakyti
Labai malonu, kad daugelis nepatingi ir perskaito sitiek daug puslapiu ax.gif Kazkas klause del keliones i Kroatija aprasymo.... Na deja deja nuotraukos is juostinio fotoaparato tik smile.gif taip pat kazkas klause del drusku kasyklu. Taigi atsakau, kad nei Kroatijoj nei Tunise jokiu kasyklu nera tongue.gif jos yra Lenkijoj (kazka painiojat tongue.gif ) Geru jums ispudziu Tunise 4u.gif
Atsakyti
Is arabu krastu buvau tik Turkijoje ir Egipte, bet pastebiu, kad paskutiniais metais kaip beplanuoju, vis tiek vienas is plano punktu buna koks egzotiskas "alach-achbar" krastas blink.gif Vis tik kazkokia nepaaiskinama trauka ten nuvykus, atgal grizti, yra. Buvau susidariusi nuomone, kad Tunisas baisiausia salis is visu arabu krastu. Pasirodo, klydau smile.gif
Liuks pasakojimas, kai isidarbinsi kelioniu agenturoje, pranesk mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal kas zino, kokiu dienos metu buna skrydziai i Tunisa? Pas Makaliu aprasyti rytiniai ankstyvi skrydziai.... bet gal kas pasikeite?
Atsakyti