Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip Makalius po Tunisą klaidžiojo

Tai vat, viską, ką aprašiau šią savaitę, įamžinau tik keliomis nuotraukomis doh.gif taigi, kolkas fotoreportažas bus trumpas ir konkretus, o va kai tuoj aprašysiu sekančią dieną, tada tai bus ir daugiau nuotraukų 4u.gif

Kilimų parduotuvėlės lubos bigsmile.gif
user posted image

Nu keistokas vaizdas blush2.gif fotkinom kai pravažinėjom rolleyes.gif
user posted image
Atsakyti
Ir išėjom atgal į viešbutį... Nusprendėm, kad apsipirksim vėliau. O beeinant link viešbučio, už mūsų kažkoks vyras pradėjo lietuviškai rėkti... "Atsiprašau, atsiprašau, panele, panele, atsiprašau" - o tu Alache mielas, kaip išsigandom blink.gif davėm į skudurus ir patraukėm kuo greičiau prie viešbučio unsure.gif . O tas vyriškis vis rėkia kažką panašaus "NOVATURAS, El kaiser višbutis"....nu visai galvelė susisuko wacko.gif O po to pagalvojom, kad čia arabai išmoko lietuviškai, arba tas recepšionistas atpažino mano tetą blink.gif Atsisukom, o ten toks vaikinukas, skridęs kartu su mumis ir tam pačiam viešbuty gyvenantis doh.gif Sustojom, pakalbėjom, ir sako jis kad jam čia labai vienam nuobodu, užkniso po barus tasytis, tai jis sukaupė visą drąsą, kurią tik turėjo, ir nusprendė su mumis susipažint cool.gif pasiūlė dabar nueit į kokį barą pasėdėt, tipo pabazarint apie šį bei tą cool.gif o mes nusikalę negyvai po visos dienos ant kojų schmoll.gif Tai susitarėm ryt ryte kartu važiuot kartu į Port El Kantau miestą apžiūrėt uosto ir šeip, pasivaikščiot.... Vis jau smagiau kompanijoj didesnėj. Užėjom į viešbutį ir sutikom dvi tetules lietuvaites, neseniai grįžusias iš miesto ir apturėjusias šoką ohmy.gif pasirodo, jom mažvaikiai seksą už pinigus siūlyt pradėjo, jau klausinėjo kuriam viešbuty, kuris kambarys...... tai jos taip nustebo ohmy.gif jom apie 60 jau, o jom seksą siūlo mažamečiai doh.gif Taigi , grįžom į kambarį ir iškart patraukėm pas dėdę sapną. Labanakt, Tunise. Iki rytojaus., mylimas krašte, susitiksim Port El Kantaujyje cool.gif
Papildyta:
Kilimų krautuvėlė...dar vieną foto radau ax.gif

user posted image

O čia ta, kuri juodą darbą atlieka, o poto kiti iš to pinigus pelno unsure.gif
user posted image

Tunisiečių Meka - taip jie vadina šitą pastatą
user posted image
Papildyta:
QUOTE(Matelyk @ 2007 02 15, 21:02)
nu bet pasakoriusiu ti tu nemirtingas  thumbup.gif  thumbup.gif
nuotraukas tai kas kart vis perverčiu  ax.gif  labai labai gražu  rolleyes.gif  noriu į Tunisą nerealiai sokiai.gif

ax.gif ax.gif ax.gif blush2.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Makalius: 15 vasario 2007 - 21:10
Mielas mano viešbuti, net nežinau kaip tau išreikšti pasitenkinimą blush2.gif šiandien buvo taaaaaip tylu, kad net neišgirdom "wake-up-call'o" ir žadintuvo verysad.gif tad teko šiektiek skubintis, kad nepavėluotume pusryčių, o taip pat ir į susitikimą su kitu lietuviu. Bet vistiek ačiū tau, mano mielas ir beprotiškai fantastiškai nepakartojamas viešbuti blush-anim-cl.gif Nu ir ką jūs manot? Nepavėlavom mes tų pusryčių, nepavėlavom ir į susitikimą tongue.gif greiti mat esam essen.gif Susiruošėm kuprinikę, susidėjom savo daikčiukus ir trumparankoviai nuskubėjom gaudyti taksi. Pagavom. Įsėdom ir pamatėm, kad to kainos skaitiklio jis vis neįjungia ir neįjungia blink.gif pamosikuoju rankom, tipo, Ė, ką yrą lotuliukas.gif Įjungia tada jau unsure.gif Port El Kantau pasiekiam greitai ir saugiai (pažiūrėjus kaip ten jie važinėja tai oj oj oj doh.gif ). Išlipom iš taksi, sumokėjom 4 dinarus ( 8.5 lito) ir patraukėm centro link.
Papildyta:
Dabar beliko klausimas tik vienas: Kur tas miesto centras po velnių mad.gif taksisto juk į centrą nuvežt prašėm g.gif einam einam, pamatom neveikiantį atrakcionų parką bei nedirbantį zoologijos sodą. Gražu. Visur tuščia. Kur žmonės po galais mad.gif Einam einam, ir nejučia pajaučiam kad pradeda krapmot pamažu. Tada stipriau. Dar stipriau blink.gif ir prasiiiiideda verysad.gif lietus verysad.gif Afrikoj verysad.gif vasarą verysad.gif kiaurai permirkstam, svarbius daiktus įkišam į poletileninius maišelius ir skubam prekybos centro link - pasidairyt, kol lyja. Nusiperkam suvenyrų, sausainių ir.....nusipirkau kaljaną wub.gif derėtis nereikėjo, ten fiksuotų kainų parduotuvė rolleyes.gif sumokėjau 8 dinarus už kaljaną ir įpakavimą nuo smūgių - į tokį minkštą storą pollietileną.....taigi, stovi pas mane dabar kaljanas, visi atėję į mano kambarį grožisi smile.gif pamenu, kai Henrikas Vaitiekūnas atvažiavo imti interviu, tai nufilmavo ir kaljaną, bet per TV taip jo ir neparodė lotuliukas.gif tik kitus suvenyrus....
Papildyta:
Taigi, grįžtu prie pasakojimo. Apsipirkom mes toj parduotuvėlėj, nusipirkom atsigert ir sausainių, ir prisėdom pavalgyt. Lietus dar lijo, tad laiko dar į marias. Kai jau nušvito mūsų mylima ir taip per kelias valandas pasiilgta saulė, pajudėjom toliau - centro ieškot. Einam einam, ieškom to centro - uosto su laivais labai gražiais wub.gif Nerandam mad.gif vienoj kavinukėj pamatom savo gidę ir paklausiam kur eit, o ji numojo ranka eiti ten ir ten, tada dar pasukt ten ir į kairę unsure.gif ir pasiūlė kavinėj toj papietaut. Nu mes ir pagalvojom, kad laikas pradėt pinigus leist, nes taupėm ir tik viešbuty valgydavom, kadangi pietų nesinorėdavo - karšta, ir šeip, pusryčių ir vakarienės pakakdavo ax.gif TAIGI, NUĖJOM Į TĄ KAVINĘ , dar gidė pasakė, kad ant abiejų imtume tik vieną porciją, kadangi jos čia laaaaaaaaaabai didelės. Tai patikėjom. Paėmėm šonkuliukų už 17 dinarų ( 36 litus blink.gif ), o mūsų kompanjonas - keptą vištieną už septynis dinarus.....atnešė mums tuos "pietus" doh.gif Galvojom, iškeiksim tą gidę negyvai, bet kad jau ji labai gera buvo, tai nesinorėjo ax.gif

Papildyta:
Nu tai ir vat tai tau , atnešė porą nuskurdusių kauliukų su gabalėliu mėsos ir trim salotom g.gif jau man taip gaila, nu taip gaila tų pinigų, na kad ir ne mano, pasidarė blink.gif o mūsų kompanjonui, atnešė nedakepusią sūūūūūrią vištą, tai jis jos ir nevalgė verysad.gif nu taip liūdna tada pasidarė, kad nors tu ką unsure.gif bet nieko.....pavalgėm, ir patraukėm į uostą. Šįkart jau radom thumbup.gif
user posted image

O čia uosto gyventojai ax.gif
user posted image
Papildyta:
DAIRĖMĖS po tą uostą, gražu labai buvo smile.gif stebėjom krabų gyvenimą blush2.gif ir sėdėjom sau ir į jūrą žiūrėjom. Gražu žinokit ten mirksiukas.gif drinks_cheers.gif
Papildyta:
Mūsų tačka biggrin.gif o jei rimtai, tai tokie dažnai ten kursuoja, gaila, kad nepavažinėjom jais verysad.gif paskaitykit kas ant jo parašyta lotuliukas.gif
user posted image

Na o čia šiaip vaizdai....aš tai jau pasikeitęs (žiūrėkit foto šone <- tongue.gif ), o čia mano kepurė matos populiarioji ir aprašytoji mirksiukas.gif
user posted image
Papildyta:
user posted image
user posted image
Atsakyti
Super pasakojimas, įkelti vaizdai thumbup.gif . Labai įdomu skaityti, vis norisi daugiau ir daugiau rolleyes.gif , galėtų kelionė ir nesibaigti, ax.gif , tai nors būtų ką skaityti kiekvieną dieną lotuliukas.gif . Šaunuolis Makaliau thumbup.gif , laukiam tęsinio .
P.S. nu mašiniukas "air conditioned", tai nerealiai prajuokino lotuliukas.gif .
Atsakyti
Nu tai šiandienai kaip ir gana ax.gif
Papildyta:
QUOTE(vytule @ 2007 02 15, 22:17)
Super pasakojimas, įkelti vaizdai  thumbup.gif . Labai įdomu skaityti, vis norisi daugiau ir daugiau  rolleyes.gif , galėtų kelionė  ir nesibaigti,  ax.gif , tai nors būtų ką skaityti kiekvieną dieną  lotuliukas.gif . Šaunuolis Makaliau  thumbup.gif , laukiam tęsinio .
P.S. nu mašiniukas "air conditioned", tai nerealiai prajuokino  lotuliukas.gif .

Tai pala, kol pabaigsiu šitą pasakojimą rašyt, tai dar kitur nuvykt spėsiu blush2.gif ačiū už pagyrimus ax.gif o tas mašiniukas man irgi priepuolį sukėlė hihihi.gif bet poto pripratau rolleyes.gif LABANAKT 4u.gif
Atsakyti
ax.gif Klausimai:

O kaip jūs rasdavot kur ką rasti ir žiūrėti Suse? Tam miesto plane visos žymios vietos sužymėtos, ar gidė pasakė?

Į Port Kantuji važiavot su taxi - tai maršrutinis busiukas taxi? ar tiesiog lengvoji?

O ko iš tavęs interviu ėmė Vaitiekūnas? ax.gif

Ir dar kažką pamiršau, norėjau klausti... doh.gif Beje, gražiai atrodai , kad ir pasikeitęs... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2007 02 15, 22:11)
pamenu, kai Henrikas Vaitiekūnas atvažiavo imti interviu, tai nufilmavo ir kaljaną, bet per TV taip jo ir neparodė  lotuliukas.gif tik kitus suvenyrus....

bigsmile.gif o tai tu pasirodo žvaigždė ant LT nemaža, kad Vaitiekūnas kalbina biggrin.gif
papasakok smulkiau, bais įdomu pasidarė ax.gif


o jau tie krabukai kokie superiniai thumbup.gif thumbup.gif wub.gif
tokiais vaizdais tik gėrėtis ir gėrėtis rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ajuni @ 2007 02 15, 22:20)
ax.gif Klausimai:

O kaip jūs rasdavot kur ką rasti ir žiūrėti Suse? Tam miesto plane visos žymios vietos sužymėtos, ar gidė pasakė?

Į Port Kantuji važiavot su taxi - tai maršrutinis busiukas taxi? ar tiesiog lengvoji?

O ko iš tavęs interviu ėmė Vaitiekūnas? ax.gif

Ir dar kažką pamiršau, norėjau klausti... doh.gif Beje, gražiai atrodai , kad ir pasikeitęs... biggrin.gif

ATSAKAU : Kiekvianam viešbuty pilna tokių žemėlapiukų kur viskas sužymėta ir šeip, labai plačiai viską papasakoja ką kur ir kaip NOVATURO atstovas rolleyes.gif

Taxi - lengvoji mašina, pas juos labai pigūs tie taxi, tik reikia žiūrėt kad įjungtų skaitliuką unsure.gif

O DĖL VAITIEKŪNO, tai ilga istorija drinks_cheers.gif čia ne į temą, bet,,,ech, pasigirsiu (nors ką čia girtis) - cirko artistas buvau, o dabar magijos triukus rodau, taip pat kolekcionuoju kelionių žurnalus bei cukraus pakelius, tokius kur kavinėse prie arbatos duoda įpakuotus, jau turiu iš Havajų, Azerbaidžano, beveik visos Europos - kretos, kroatijos, austrijos...... latvijos, lenkijos, čekijos, LAS VEGASO, rusijos, egipto, tuniso, portugalijos, italijos wub.gif

O kadangi paskutinio klausimo neuždavei tai ir nežinau ką atsakyt rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Matelyk @ 2007 02 15, 22:22)
bigsmile.gif  o tai tu pasirodo žvaigždė ant LT nemaža, kad Vaitiekūnas kalbina biggrin.gif
papasakok smulkiau, bais įdomu pasidarė  ax.gif
o jau tie krabukai kokie superiniai  thumbup.gif  thumbup.gif  wub.gif
tokiais vaizdais tik gėrėtis ir gėrėtis  rolleyes.gif

Nu vat, kaip susidomėjot, teip ir galvojau doh.gif reikėjo nerašyt schmoll.gif na jokia aš nežvaigždutė, tik .....keliose teevizijose rodė ir tiek. Nu mokykloj tai jau žino apie mane ir mokytojai ir mokiniai ir valgyklos pardavėja biggrin.gif
Va jum jūra saulė ir linkėjimai iš Tuniso 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Neseniai aprašytame uostamiestyje Port El Kantau mes gyvenome (viešbutis vadinos Rezidencija El Kantau). Net supykau ant gidės cool.gif paskaičius kur jus ten uoste nukreipė pavalgyt, ten gi tiek fantastiškų vietelių kur maistas pasakiškai skanus, o jau egzotiški šviežių vaisių kokteiliai papuošti didžiulių kvepiančių gėlių žiedais wub.gif patarnavimas ir patiekimas - Super. Ypač patikdavo kaip patiekdavo žuvį: atveždavo vežimaitį su šviežia dar nepagaminta žuvimi, čia pat prie staliuko, išsirenki, pasveria ir neša ant grotelių kepti, netrukus jau vaišinies gardžia žuvim su daugybe salotų - porcijos išties nemažos!

O tos transporto priemonės (kur nuotraukoj yra) vadinamos "TUK-TUK" biggrin.gif

Vakarais ten centre visi rinkdavosi pasižiūrėti "šokančių" fontanų šou. ir aišku pasivaikščiojimai uosto krantine tiesiog privalomi thumbup.gif
Atsakyti
Kadangi man ant nakties uzeina ikvepimas, tai dabar ir pratesiu pasakojima 4u.gif Port El Kantau, kuri pamilau per keleta valandu sededamas uoste, MAN sukele dvejopu ispudziu. Pirmi tai nekokie, o antri tai thumbup.gif Jo,gal ir nereikejo mum taip pykt del tu nevykusiu pietu, taciau vis delto 35 litai buvo ir yra pinigai, ismesti i bala verysad.gif Na bet tai reikia pamirst ir gyvent toliau yu.gif Juj pinigai taigi nepaskutiniai!!!! cool.gif Klaidziojom mes po ta Port El Kantau tol, kol neatsibodo. Tada nusprendem traukt atgal i Susa. Mano teta pasitare su tuo lietuviu kompanjonu ir nusprende, kad namo eisim peskom, tipo daugiau pamatysim visko doh.gif zinokit,atkalbinejau juos gera pusvalandi nuo tokios kvailos minties. Atkalbet pasiseke bis.gif tad pagavom taxiuka ir su sugedusiu skaitliuku pargryzom i viesbuti. Su sugedusiu doh.gif
Papildyta:
Bet jus zinokit! Ivyko stebuklas! Taksistas musu neapgavo ir paprase vos triju dinaru wub.gif Pavargom,bet buvom patenkinti kelione, tai tas nuovargis.....pffffff......dar ne taip pavarge buvom irnesakyk.gif
Papildyta:
Pakalbeje pasitare ir i pliaza mes nuvare, deginomes i valias, emem saules mes voniaus yu.gif Sugalvojom nueit i prekybos centra...kuriame kainos fiksuotos ir nedideles smile.gif vadinosi "magazin general" ( hihihi.gif ). Nuejom nusipirkt kokiu nors saldumynu,nes baisiai jau man norejosi doh.gif as...be saldumynu negalintis gyventi vaikis, net nezinodamas,kur tas magazinas yra,vedziau teta pirkt saldainiu ohmy.gif I pagalba pasitelkem zemelapi, kuri nugvelbem viesbucio vestibiulyj. DIDELIS ACIU ZEMELAPIUI thumbup.gif
Papildyta:
Reiks man ta zemelapi kada nors isiremint,nes be jo krachas mum butu schmoll.gif hihihi.gif Tai vat, nuejom i ta magazina. Kadangi zinojau, kad vietinis ju saldumynas yra BAKLAVA (kaip ir Kretoj, Turkijoj -pyragelis,suvilgytas meduje su riesutu idaru essen.gif ), tai tik baklavos ir norejau. Jos uzsimaniau dar tada,kai viena drauge,gryzusi is Kretos, pavaisino situo skaniu saldumynu unsure.gif Tai vat, ieskom mes tos baklavos, o jos kaip ner taip ner schmoll.gif Mano teta jau pastebejo,kad ja isikliopino vienas guzikas ( biggrin.gif ),Parduotuves darbuotojas,pakraunantis prekes doh.gif Tai vel teko apsimest, kad ji mano mama ir taip toliau ir panasiai.....tuom viskas ir pasibaige.
Papildyta:
Bet NE! Nerade baklavos,sugalvojom nueit pas ta prekiu pakroveja ir jo paklaust,gal kus paslepe ax.gif Nueinam, klausiam,kur baklava nukisot mad.gif O tas sako: Baklava to swim ar baklava niam niam blink.gif Nu mes sakom baklava! Traditional food of Turkey and Creta ohmy.gif Susirauke jis man tiesiai po nosim ir nuvede kazkur, tipo, "aaaa, baklava, viskas aisku clap.gif Tuoj duosiu jum baklava clap.gif Jaja, baklava, good price, good price laugh.gif Nueinam ten kur nuvede. Paduoda lastus blink.gif "Jaja, baklava, niam niam mad.gif " Nu lastu taigi as nevalgysiu unsure.gif Tai sirdingai padekojom tam prakeiktam baklavininkui ir nusipirkom kita deserta... Riesutus kakavoj wub.gif
Papildyta:
Nu kokie tie riesutai skanus! Seip tai juos kiekvienam kampe pardavineja, vietoj kakavoj volioja ir apkepa, bet jau taip ten neisvaizdziai tie riesutai atrodo, tai ir nepirkdavom niekad. Nors ka gali zinot, gal cia tie patys is uz kampo, tik ipakuoti graziai irnesakyk.gif Nusipirkom dar sio bei to (atsigert, sausainiu blush-anim-cl.gif importiniu ledu uz 8 lt wacko.gif Ir pora magnetuku su kupranugariais...) ir parejom namo vos kojas vilkdami kaip ir visada huh.gif Isties tai negaliu sios keliones pavadint atostogom...na gal tik dalinai...nes tokie nusikale gryzdavom namo, viska apziurinedavom blink.gif
Papildyta:
BRANGUS DIENORASTI, SIANDIEN SUPRATAU TAI, KAD NEVISI ARABAI TROKSTA MANE APAGUT. TAIP PAT ISMOKAU,KAD IR AFRIKOJ KARTAIS LYJA BEI ISSIAISKINAU,KAD YRA IR DURNESIU UZ MANE bis.gif SIA DZIUGIA GAIDA IR BAIGIAM 6 DIENA wink.gif
Atsakyti
PASKUTINE DIENA TUNISE...Kad jus zinotumete, kaim man siandien liudna verysad.gif Pabudau ir pagalvojau,kad gryzti namo dar nenoriu, kad nenoriu palikti mielojo viesbucio ir nenoriu palikti tokios siltos juros verysad.gif Tai vat,pradejau galvoti,kaip gi cia mums imanoma dar ilgiau pasilikt porai dieneliu unsure.gif Reikia koki gudru plana sugalvoti g.gif Sugalvojau! Kaip niekur nieko pasiliksim cia dar pora dienu ir po to pasakysim gidei,kad mes buvom nusipirke ne 7 o 9 dienu kelione clap.gif: TETA SU MANO MINTIMIS NESUTIKO schmoll.gif
Papildyta:
Sako,kad iskart gryzus musu dar laukia savaites kelione i Klaipeda, kur turesim nemokama apgyvendinima Viesbuty cool.gif Bet as nenoriu Lietuvon, nenoriu Klaipedon, nenoriu schmoll.gif noriu dar pasideret,noriu pavalgyt ir niekuo nesirupint...nei namais, nei orais verysad.gif Bet namo reikia gryzti,reikia visdelto sad.gif Pasiilgau katino,pasiilgau sodo draugu ir noriu bent viena diena sioj vasaroj issimiegot biggrin.gif Bet palaukit! Taigi paskutine diena tik prasidejo, o isskrendam juk tik nakti,tiksliau ankstu kitos dienos ryta,kadangi lektuvas pakils 5:30 clap.gif
Papildyta:
Turim dar visa diena ir begale planu: Nusipirkt tabako bei anglies kaljanui ( cia mano planas tongue.gif ), tada magazine paimt vyno ir saldumynu, tunisietiskos arbatos, viesbuty nugvelbt cukraus savo kolekcijai ir mieste nusipirkt jau nusiziuretu suvenyru ax.gif O kur dar visas suplanuotas pusdienis prie juros Erahma beach'e cool.gif taip pat musu planu sarase puikavosi ir Alyvuogiu muziejaus lankymas bei dar vienas pasivaiksciojimas gyvenamuosiuose kvartaluose bei ejimas i Medina ohmy.gif Daug planu planeliu,taigi skubinames i septinta auksta pusryciaut ir nuvogt pora cukraus pakeliu ax.gif Viskas pavyksta puikiai,ir mano kiseneje jau puikuojasi kvadratiniai cukraus gabaleliai tongue.gif NENORIU palikt Tuniso schmoll.gif
Atsakyti
Tai vat,negaistam laiko ir skubam ieskot alyvuogiu muziejaus unsure.gif I pagalba ir vel pasitelkiam savo jau aptrintaji pavogtaji zemelapi, kuris sykart mus nuvilia verysad.gif Taip ir iki dabar nesuprantu, ar ten neteisingas zemelapis, ar mes durni,nes muzieju visai ne toj vietoj radom mad.gif Einam i muzieju. Kolkas musu niekas nepasitinka,niekas nepasiulo susimoket,taip kad einame vidun nemokamai hihihi.gif Bet deja mad.gif Nemokamai prasmukt nepavyksta, kadangi muziejuje esam vieninteliai lankytojai ir mus Tuoj pat pastebi ax.gif Susimokam po 2 dinarus bei dar 1 uz fotografavima. Vaiksciojam mes ten, apziurinejam visa aliejaus spaudimo eiga, pamatom kaip rengiasi vietiniai bei koks buna nuotakos kraitis ohmy.gif
Atsakyti