Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip Makalius po Tunisą klaidžiojo

Labas rytas, mieloji Sahara. Rašau tau tiesiai iš viešbučio Touareg baseino gultų ir linkiu tau kuo geriausios kloties, kadangi išaušo ketvirtoji diena ir turime tave palikti schmoll.gif šiandien pajudėsime toliau ir grįšime į savo kurortą, tačiau tavęs, mieloji ir karštoji SAHARA, aš nepamiršiu niekada wub.gif - Štai tokias sapaliones parašiau ankstų rytą viešbutyje belaukdamas pusryčių blush2.gif susikaupė tieeeeek daug įspūdžių, kad rytą norėjau pradėti tik su arbatos puodeliu ir arbūzo skiltele. Taip ir atsitiko. Kiti sako, valgyk kiek telpa, juk nemokamai , juk į kaina tai jau įskaičiuota blink.gif o aš nenoriu. Aš šiandien tiesiog nenoriu. Man juk atostogos......atostogos, kai nereikia grūstis maisto kiek telpa burnon. rolleyes.gif

Sugužėjom visi į jau pamiltąjį autobusą "Ribat tours" ir pajudėjome link Chott El Jerid druskų ežero. Per jį nutiestas kelias, tad nuostabiais jau išdžiūvusio ežero vaizdais grožėjomės gan ilgą laiką. Sustojom mini turistinėj "zabegalovkėj" - tualetai, paminklas, pora prekeivių ir kupranugarių blush2.gif Pasifotografavom, nusipirkom datulių ir pasisėmėm druskos, kuri , namo grįžus, pasirodė ružava ir labai smirda unsure.gif Štai jum padarysiu trumpą fotoreportažą iš "zabegalovkės" rolleyes.gif
Gražu, ania? bigsmile.gif
user posted image

Tokių balų daug, ir jos pavojingos - galima prasmegt skradžiai druską blink.gif

user posted image

Štai ta skulptūra biggrin.gif beje ją praeitą savaitę per laidą "Kaliaukim" rodė, tai taip juokinga pasidarė, nes skulptūra tai iš tualetinio popieriaus mano nuomone padaryta lotuliukas.gif aš tokias mažytes anksčiau darydavau ax.gif

user posted image

Čia ir mano teta matos cool.gif
Papildyta:
O čia tualetai vidury ežero lotuliukas.gif ir dar tokie apipaišyti...... matot kas parašyta? biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Makalius: 11 vasario 2007 - 00:41
Tai vat, apžiūrėję ežerą vingiavom keliais keleliais į kitą miestelį, pavadinimu Tozeuras. Įmetu darkart žemėlapį, kad labiau gaudytumėtės mirksiukas.gif

user posted image
Ten susėdom į džipus (naujut naujutėlaičius cool.gif ) ir pradėjom kelionę - Džip safarį, jė jė blush2.gif

Dar prieš susėdant į džipus gidė suskirstė į komandas po šešis žmones, kad visa komanda sėdėtų džipe. Tai gavom visai šaunius ir linksmus kolegas - dvi moteriškaites, išlėkusias Tunisan laimės ieškot bei vyrą su žmona, kuriai viskas nepatiko - atidarytas langas, oras, šiluma, vėjas, purvas ir t.t... mad.gif o jos vyras tai gerų bajeriukų pavarė drinks_cheers.gif taip išgyrė mūsų vietinį džipo vairuotoją, kad jis iš to krūtumo parodė savo tačkos privalumus - išvažiavom į smėlynus ir nerealiai pasipurtėm tan ir pačiuožinėjom cool.gif reikia gi gudraut kaip nors kad įspūdžių patirt irnesakyk.gif pamažu slinkdamiesi priartėjom prie Šebikos oazės - nuostabios vietos, tikrai thumbup.gif

Keli vaizdeliai:
Mūsų džipas ir jo sugebėjimai smėlio audroje cool.gif
user posted image

Šebikos oazė
user posted image

KAI nėra kalnų, tai tinka ir turėklai unsure.gif
user posted image

Na va, šiandienai foto pakaks, nes dar yra dauuuug ką pasakot wub.gif LABANAKTIS.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Makalius: 11 vasario 2007 - 01:09
Tai vat tai vat tai vat.....vaiksciojom mes po ta oaze, saule plieke mus kaip skruzdes, raudoni buvom kaip krabai, nu bet vaizdai thumbup.gif Ropojom tais kalnais kalneliais, zvalgemes aplinkui ir,sustoje prie tokio vandens telkinuko (nenaturalaus tongue.gif ), pasijutom lyg kazkokiam TV ZAIDIME g.gif , nes musu Gide Vita dave mums pirmaja uzduoti! Kiekvienai dzipo komandai reikia susigalvot savo prisistatyma doh.gif "linksmai cia" -Galvoju - ekskursijoj uzduoti gavom hihihi.gif Su tokiom mintim tesem kelione po oaze smile.gif
Atsakyti
Nuostabūs vaizdai lydėjo visą kelią leidžiantis iki palmių alėjos ir krioklių..
user posted image
Vaikščiojom ten galvas pametę, šliaužiojom po nuostabius tarpekliukus ir gėrėjomės karšta vasaros diena Tuniso vidury rolleyes.gif kol........... nepriėjom atgal prie savo džipų ir važiavom į kitą oazę, ale nebeprisimenu aš jos pavadinimo g.gif Na nesvarbu. Vat ta antra oazė tai thumbup.gif pasijaučiau lyg būdamas džiunglėse - driežai laisvai sau vaikščioja, barškuoles vietiniai pardavinėja, kaktuso vaisius duoda ragaut rolleyes.gif man nusišypsojo laimė ir gavau nemokamai kaktuso vaisių - nuo šios akimirkos supratau, kad arabai tik kurortuose šlykštūs, na o kaimuose labai svetingi ir vaišingi drinks_cheers.gif na, o apie oazę net pasakot nereikia - ji pati kalba už save vien savo vaizdais...... wub.gif
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
user posted image
user posted image

Per šitą tarpeklį eit pavojinga....nes visas jo kraštas bet kurią akimirką gali užgriūt ant turistų unsure.gif
Papildyta:
DAUG KUR MANO APRAŠYTOJI IR DAUG KUR PAMINĖTOJI VIETINĖ FAUNA ax.gif Labai poto rėkė kad nufotografavom 2.gif nestuke.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Makalius: 11 vasario 2007 - 13:40
Barškuoles ten pardavinėjo, gaila negalima jų išsivežt iš šalies, o taip norėčiau tokią namučiuose turėt bigsmile.gif
user posted image

Kaip filme..... kaip atskirtame nuo civilizacijos krašte cool.gif
user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Makalius: 11 vasario 2007 - 14:22
Pasigrožėjom mes tomis oazėmis, prisižiūrėjom nuostabių vaizdų, susėdom atgal į jau pamilt spėtus džipus ir patraukėm pietaut. Džipai savo darbą baigė kai atvykom į pietų vietą. Fainas vairuotojas buvo, palikom arbatpinigių ax.gif pietūs labai skanūs buvo, ypač man po saldaus miego wub.gif taip taip, šitokiam besipurtančiam po smėlynus ir po kalnus džipe sugebėjau užmigt biggrin.gif kol miegojau, mūsų džipo grupė galvojo tą prisistatymą, kurį reiks pristatyt po pietų doh.gif tyliu. Tyliu. Nieko nesiūlau. O poto (po galais doh.gif ) mano teta pradėjo mane girt atseit aš cirko artistas esu ir fokusus rodau ir dar žongliruoju verysad.gif tai visa grupė pasitarė ir man miegant nusprendė, kad turėsiu pristatyt aš blink.gif Pabundu, pasako jie man viską kad reiks man taip ir anaip padaryt, o aš tik mirkt blink.gif mirkt blink.gif ir nesigaudau, iš kur jie tai sužinojo g.gif pasirodo teta išplepėjo doh.gif nu ką jau padarysi, teks suktis iš padėties be išeities verysad.gif Bet taip susinervinau mad.gif Prie pietų stalo savo grupei pasakiau , kad jei nori iš manęs kažką išspaust, tai tegu atiduoda man savo desertus ax.gif Ką gi jiem beliko daryt - atidavė tongue.gif nes su desertais aš triukus ir rodysiu (su obuoliais...žongliruosiu.... cool.gif ). Dar bevalgant dvi kompanjonės moterys . ieškančios Tunise laimės, sukūrė dainą mūsų grupės prisistatymui drinks_cheers.gif Nebepamenu jau tiksliai dainos žodžių, bet atseit "Negerk saharoj drungno vandens, kupranugariu pavirsi , kelionėj matėm tą ir aną, aną ir tą" wub.gif
Papildyta:
Užmiršau paminėt, kad visa mūsų grupė po kriokliu sulindo kelionės dulkes nuplaut ax.gif
user posted image
Papildyta:
PAPIETAVOM, ir nuvažiavom į tokią kavinukę arbaros su kedrais paragaut. Tada lauke padarėm tokį ratuką ir kiekviena grupė savo prisistatymą rodė. Kas šoko kas dainavo, kas atsisakė pasirodyt, kas anekdotus pasakojo, o mes tai jau pavarėm biggrin.gif
Papildyta:
Padainavo tos dvi moteriškės ir pasakė, kad va savo grupėj turim tokį cirko artistą ir taip toliau ir panašiai ax.gif Tai aš pažongliravau su tais obuoliukais vargšais, paplojo visi, baigėsi mūsų pasirodymas ir....atvažiavo policija doh.gif prieina, klausia gidės, ar tipo aš čia pinigus iš turistų uždirbinėju lotuliukas.gif ji sako ne, čia talentų šou, grupių prisistatymai, už tai pinigai nemokami lotuliukas.gif po to nuėjom į kavinukę žiūrėt būgnininkų pasirodymo, o policininkas paskui sekiojo ir įkyriai akylai mane stebėjo unsure.gif jau išsigąst spėjau blink.gif

Būgnininkai
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Makalius: 11 vasario 2007 - 14:40
QUOTE(Makalius @ 2007 02 11, 12:09)
nes musu Gide Vita dave mums pirmaja uzduoti! Kiekvienai dzipo komandai reikia susigalvot savo prisistatyma doh.gif "linksmai cia" -Galvoju - ekskursijoj uzduoti gavom hihihi.gif Su tokiom mintim tesem kelione po oaze smile.gif


Buria kolektyva lotuliukas.gif prasmes nepagaunu, veliau tie zmones issiskirsto ir bye bye...atsimenu viena kelione, kai gidas autobuse liepe kiekvienam prisistatyti, ateini i prieki, paimi mikrofona ir prisistatai...daugiau negu be rysio wink.gif

Makaliau, turiu toki klausimeli, ar matei ten turistu/turisciu su mazais vaikais (2-3 metu)...ar tai ta salis kur galima maliukus veztis g.gif Gal visgi geriau rinktis kokia 'civilizuotesne' g.gif

O pasakojimas tavo labai idomus ir nuotraukos puikios 4u.gif
Papildyta:
As pakomentavau pioneers.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sig @ 2007 02 11, 18:53)

Makaliau, turiu toki klausimeli, ar matei ten turistu/turisciu su mazais vaikais (2-3 metu)...ar tai ta salis kur galima maliukus veztis g.gif Gal visgi geriau rinktis kokia 'civilizuotesne'  g.gif


Žinok nemačiau schmoll.gif matyt tokiems mažiukams sunku būtų karštį ištvert, tokią ilgą kelionę iškentėt unsure.gif manau čia šalis ne vaikams biggrin.gif
Atsakyti
Makaliau, atsiskaitau: skaitau susidomejusi 4u.gif Tunise buvau du kartus. Sig, viena karta is ju su triju metu vaiku. Manau, kad viskas priklauso nuo viesbucio. Labai svarbu maitinimas, higiena, pramogos. 2* gal ir nerizikuociau su mazu vaiku, nors kai buvau studente- pati drasiai.. Smagu ziurint i Makaliaus foto ir prisiminti savo keliones- kai kas visiskai nepasikeite. Netgi berberai turbut tie patys dykumoj sedi, arbatpinigiu praso 4u.gif

Beje, kai buvom antra karta, gide klause, ar visi atvaziavo pirma karta. Kai pasakiau, kad ne, tai nustebo- sako, Tunisas nera tokia salis i kuria sugriztama daug kartu..
Atsakyti
Matai,gal tavo mokytoja nori matyti rasinius pagal savo stiliu,o tu,manau ipini i teksta ir tokiu zodeliu,kuriais gal labiau populiaru kalbetis su draugai gatveje....Vat gal mokytoja nesupranta tuomet ir paraso tau 6...
Neisizeisk,cia tik mano nuomone. mirksiukas.gif

O, Sig,su maziukais vaikuciais mes Egypte,Hurgadoj matem l.daug seimyneliu,mat gyvenome viesbutyje-5*,tai ten zmones vaziavo ilsetis ir po exkursijas nesitranke...Tiesiog ilsejosi teritorijoj,prie baseinu ir t.t.Kadangi teritorija l.didele,nespejome per 10 dienu visko isvaikscioti,ta padareme paskutini vakara-prabegom.Stengemes daugiai pamatyti,tai ir nardem, ir i dykuma varem su kvadrociklais, ir i salas plaukem, ir piramides aplankem, ir kruizu po Nila plaukiojom,nu vienzo,ko su maziuku vaikuciu nepadarysi.
Beja,mes ir siemet zadam rauti gal po velyku,kol maziui dar nesuejo 2metukai.Pasa jau padareme,belieka issirinkti viesbuti.
Imsime paskutine minute,arba spec. pasiulyma.Kaip ir Makalius drinks_cheers.gif
Atsakyti
gal Makalius pasakys, kiek maždaug kainuoja kelionė į Tunisą 2 asmenims su viskuo (ekskursijomis)?
tingiu skaityti kits temas blush2.gif
Atsakyti
Sveikos ax.gif Nu deja deja,bet mokslai spaudzia tongue.gif sedziu matematikoj ir nuobodziauju unsure.gif Kelione 2 asmenim i vidutini viesbuti su visom islaidom atsieis jum apie 4000 litu smile.gif bet galit laukt ir paskutines minute bei taip sutaupyt tukstanti litu,kaip kad mes darem blush2.gif
O vaiksciot visa diena po kalnus tikrai laaaaabai karsta,bet verta pamatyt, nes vaizdai dar ilgai dziugins aki blush-anim-cl.gif
Atsakyti