Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip Makalius po Tunisą klaidžiojo

QUOTE(idile @ 2008 04 13, 16:10)
Makaliau, kaip žinia varau į Tunisą..Žodžiu pirma pagiriamasis žodis pasakojimui, o toliau klausimėlis..  blush2.gif  Labai bijau visokių gyvačių  biggrin.gif  Ale, ar aš jų užmatysių toj kelionėj? Nes tada mane parveš karste nuo patirto infarkto...  doh.gif  Mane db šis klausimas kasdien kamuoja... Labai aš jau jų bijau blink.gif

Labas wink.gif biggrin.gif

Gyvates mačiau tik dvi unsure.gif Bet ne kažkur palaidas šliaužiojančias, o stiklainiuose uždarytas ir demonstruojamas - pardavinėjamas....... Jas pagauna, parduoda turistams, o anie nežino, kad gyvačių gabent negalima lėktuve biggrin.gif Tai ir tenka palikti oro uoste.
Atsakyti
uch kaip gerai.. biggrin.gif nu nieko nebijau, tik tu sliuzu.... net paveiksliuku su jais negaliu ziuret..tokia fobija ziauria turiu biggrin.gif O turistai tai paprasti..isduria juos lotuliukas.gif Na bet ir jiems gyventi reikia biggrin.gif
Atsakyti
super tavo istorija thumbup.gif pati buvau pries metus, liepos menesi Tunise, tai taaaip faina buvo prisimint viska wub.gif aciu tau 4u.gif dabar irgi galvojam kur nors vaziuot bet vis pabijau, nes esu nestuke.gif tai net nzn kaip cia bus su tom atostogom g.gif aj ka as cia apie save biggrin.gif
aciu tau uz laaabai grazu pasakojima 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Na štai, perskaičiau dar vieną Makaliaus kelionių aprašymą thumbup.gif Net gaila paliko, jau berods tik Kreta liko neskaityta g.gif Na tiesiog kaip kokius nuotykių romanus skaitau biggrin.gif Man tie aprašymai, kur Makalius keliauja su teta ar su draugėmis, labiau patiko, nes linksmesni mirksiukas.gif Supratau, kad kelionėse svarbiausia nusiteikimas ir gera kompanija - daug kas vyksta į įspūdingiausias šalis, brangiausius viešbučius, bet nepatiria tiek gerų emocijų, kiek Makalius, nes niurna dėl visokių smulkmenų smile.gif Iš visų kol kas skaitytų aprašymų labiausiai patiko Kroatija wub.gif Audžiu mintį atsilankyti ten, kai mažius paaugs ir bus jį galima seneliams palikti 4u.gif
Atsakyti
Na ką aš galiu pasakyt? thumbup.gif nerealu
kadangi pati neužilgo vykstu į Tunisą labai smagiai "prarijau" tavąjį pasakojimą ir tikiuosi nemažai gražių įspūdžių...
dėl to kad važiuosiu su mažule savo, tai sacharos neteks aplankyt, bet savom jėgom manau pagal aplinkybes pakeliausim...
o kitais metais kai mažoji paūgės audžiu mintis apie... Kroatiją...
Atsakyti