Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip Makalius po Tunisą klaidžiojo

Makaliau aciu aciu aciuks.gif wub.gif Taip mano atostogas priminei, ir Sousse gatveles prisiminiau, ir pastatus, pernai liepos menesi ten buvom, labai patiko...Ir Sacharoje tame paciame viesbutyje gyvenom "Touareg" (net dabar is ten muiliuka tebeturiu wub.gif )...Fantastika...Ir pasakojimas puikus, Makaliau thumbup.gif

QUOTE(taiptaip @ 2007 05 02, 11:05)

Mes irgi ruošiames į Sousą už 2 savaičių, gyvensim Scheherazade 3* viešbutyje, bet dabar kai pradėjau skaitinėti visur tai net susinervijau, kad ne koks turbūt tas viešbutis g.gif Gal kas galit ką nors parašyt, gal buvot?
Ir dar noriu paklausti, o kur jūs ten dokumentus laikote, nuomojate seifą, jei kam teko nuomotis , kokia kaina?


Mes Sacherezadoje gyvenom, paprastutis viesbutukas, bet viskas normaliai, labiausiai aplinka patiko ir nuostabus vaizdas pro langa ryta - tik kilsteli galva ir matai nuostabaus grozio jura, linguojancias palmes, saules atspindi vandenyje, puiku tai, kad iki juros nereikia belstis per miesta, maziau nei 5 minutes ir guli sau ant smeliuko, beje, smelis puikus, ne toks kaip pas mus, svelnus...
Aj, kaip jums visiems pavydziu, kas dabar i Tunisa vaziuojat...As irgi nooooriuuuuuuuuu cry.gif
Atsakyti
Jei Makalius nesupyks idesiu cia keleta nuotrauku is musu keliones. ax.gif
Vaizdas is lektuvo
user posted image
Vietinis ikirus pardavejas biggrin.gif
user posted image
Nu jau braskiu prisivalgem "do otvala' biggrin.gif
user posted image

El Jem amfiteatras
user posted image
Saharos viesbutyje
user posted image
Saharos drusku ezeras
user posted image
Oazeje, vietinis gyventojas pozuoja biggrin.gif kaip uzlipa ant palmes.
user posted image
Granatai
user posted image
Bananai
user posted image
user posted image



Papildyta:
Vaizdas pro langa vaziuojant su dzipu kalnais.
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Sveiki, Lidija, kaip supratau su mazyle keliavot, ar sunku buvo, nes niekaip nenusprendziu ar keliaut su vyru, ar ir maze pasiimti...kokio amziaus buvo jusu dukryte kai buvot Tunise? Aciu... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bambekle @ 2007 05 10, 13:44)
Sveiki, Lidija, kaip supratau su mazyle keliavot, ar sunku buvo, nes niekaip nenusprendziu ar keliaut su vyru, ar ir maze pasiimti...kokio amziaus buvo jusu dukryte kai buvot Tunise? Aciu... 4u.gif

Keliavom su dukryte 11men., ji dar nevaiksto, todel sedeti pas mama ant keliu jai labai patiko biggrin.gif Dabar karsta buvo tik saharoj, visur kitur kaip pas mus vasara.
Atsakyti
QUOTE(eveneir @ 2007 06 03, 19:33)
rodo-rodo...viskas gerai  irnesakyk.gif

Tada super thumbup.gif

Papildyta:
QUOTE(Gute4Gute @ 2007 06 03, 19:31)
na, as taip pat 16 diena i Hamameta 10 dieneliu isskrendu...
laukiu nesulaukiu smile.gif

Tuomet kviečiu pasiskaitalioti čia : http://www.supermama...howtopic=191224 mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Makalius: 03 birželio 2007 - 19:31
Prisedus perskaiciau vienu ypu. Skaiciau susidomejus, nes pati nuo birzelio 22 dienos vaziuoju i Tunisa. Turiu keleta klausimų Maklaiua ir ne tik jam smile.gif
1. Ar saugu su fotikais, kamerom, ar neapgrabins arabai?
2. Kaip rengtis vaziuojant i Sahara? Buvau Egipte safari su dzipais. Tai paskui jau tuos rubus, reikejo padet smile.gif
3. Ar saharoj karsciau nei Suse?

eisu dar tema apie Tunisa pasiskaitinet
Atsakyti
Vedėja, remiantis forumietės pelyttes patyrimu, tai nesaugu Tunise, o ir šiaip tai ten turistai apvaginėja o ne vietiniai.
Saharoj vien smėlis, o egipte - akmenys. Na duoda apsirengti kitais rūbais ten, dėl viso pikto smile.gif tokius specialius tautinius berberiškus biggrin.gif toks chalatas....
Karščiau ten, tikrai karščiau, bet tas karštis kažkoks kitoks mastau.gif

Nu va, klauskit jei ką. Lekiu prie ežero vacation4.gif
Atsakyti
Oi, Makaliau, tu neteisus, kad turistai Suse apvagineja, tikrai neteisus! Vietiniai tau rankines nuo peties nenuples ir nenunes, bet apgaus tai tikrai!Visa sita isisamonine vaziavom i Tunisa, ir vis tiek isdure! Vietinis saldainiuku dave paragauti, paklause, ar patiko. Aisku, kad patiko! Tada kisa visa maiseli "for free". Neememe, ale igrudo gruste. Susizvalgem su drauge, kad nu gal ir nieko. O tada jis sake "kiek duosit, tiek gerai". Nu ka, mes doros lietuvaites, sakom, ai, duodam po dinara. Tai kai atidareme pinigine, jis ten pradejo makliavoti, kad tieg daug nereikia, ale tai, ka mes jam davem, meta i pinigine ir pasiima "kapeikas". Pazengus pora zingsiu galvoju, blyn, dinaru pas mane buvo daugiau nei kapeiku, p dabar atviksciai. Nu jis ten sumakliavojo konkreciai akyse.
O del kabinejimus, ju religija neleidzia per daug kabinetis, o be to tunise labai saugo turistus, vietiniu net i viesbucio teritorija neileidzia, o jei gatvej mentai pamato, kad vietiniai su turistais snekuociuojasi ar vaikstineja, tai ir supakuot juos gali. Tunisas gyvena is turistu, todel stangiasi elgtis taip, kad turistai sugriztu.
Sekmes visiems keliaujantiems!! wink.gif
Atsakyti
Čia kažkam rūpėjo kaipgi tas papigiaiskas mano KALJANAS atrodo biggrin.gif
Prašom, tik kolkas be spalvų, tuoj bus ir mano demonstracija-naudojimosi instrukcija lotuliukas.gif
Jis šiaip tai žalias blush2.gif
user posted image

Va ir naudojimosi instrukcija lotuliukas.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Makalius: 28 birželio 2007 - 18:26
Sveiki smile.gif Na, net sirdis atsigavo, perskaicius tavo nuostabu pasakojima Makaliau mirksiukas.gif Buvau geguzes pabaigoje Tunise, gyvenau Marhaba salem viesbutyje, viskas thumbup.gif Sianakt sapnavau saltini, nezinau ar galima pakomentuoti nuo saves, na, bet kystelsiu trigrasi tongue.gif tas saltinis, kur Makalius idejes nuotraukyte, vadinasi jaunystes saltinis, kiek minuciu isbusi tiek pajaunesi biggrin.gif
Ir dar tongue.gif Makaliau nieko neparasei apie alyvmedzius rolleyes.gif trbt busiu istrinta blush2.gif bet tongue.gif Pries sodindami alyvmedzius, zemen susodina kaktusus tuos didelius, Makaliau mestelk fotke jei turi mirksiukas.gif tie kaktusai auga pora metu, o jie sodinami tam, kad istrauktu druskas is zemes, ir i ta vieta sodina medelius.Derliu pradeda duoti po 7 metu.Anot gides, jei alyvmedis issisakojes i dvi dalis, nuo kamieno, tai jam virs 500 metu blink.gif
Na, jei nesupeiksit, dar parasysiu biggrin.gif
Atsakyti
Sitokie israiskingi pasakojimai primine ir musu 2006 m. vasaros kelione i Tunisa smile.gif siaip viskas liuks, tik mane labiausiai erzino nemalonus salies kvapas (cia matyt del rugpjucio men. karsto oro ir ten esancio netvarkingumo) ir dar ikirus pardavejai smile.gif bet toks jau tas savitas Tunisas..
Atsakyti
Makaliau, kaip žinia varau į Tunisą..Žodžiu pirma pagiriamasis žodis pasakojimui, o toliau klausimėlis.. blush2.gif Labai bijau visokių gyvačių biggrin.gif Ale, ar aš jų užmatysių toj kelionėj? Nes tada mane parveš karste nuo patirto infarkto... doh.gif Mane db šis klausimas kasdien kamuoja... Labai aš jau jų bijau blink.gif
Atsakyti