Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip Makalius po Tunisą klaidžiojo

QUOTE(zirafos sese @ 2007 03 03, 19:14)
1.Beje, neparašei, ar patiko kaktusas?  biggrin.gif  Niu aš tai žiauriai norėčiau paragaut.

2.neperskaičiau dar  blush2.gif  Nes nuotraukas labai mėgstu apžiūrinėt, ilgai krapštausi  biggrin.gif Bet stilius geras, vos ne kiekvienas sakinys priverčia linksmai nusijuokti  thumb_yello.gif

1.Kaktusas patiko bigsmile.gif nu nes nemokamai buvo ir žiauriai norėjosi kažko gaivaus rolleyes.gif
2. Nu nejau aš į juokdarį jums panašus doh.gif
Atsakyti
1. Supratau, kad kaktusas yra gaivus (tikėjausi) biggrin.gif
2. Į juokdarį? cool.gif Nea, nepanašus. schmoll.gif
3. Vistiek abejoju, kad piemuo - moteris. biggrin.gif
4. Dykumų rožė - tai akmuo ar gyvas augalas? blush2.gif Dar vienoj potkėj (ten, kur bazuojasi vietinė fauna) pamačiau tą rožę vazoj. Gerai atrodo. drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(zirafos sese @ 2007 03 03, 20:00)
2. Į juokdarį?  cool.gif  Nea, nepanašus.  schmoll.gif
3. Vistiek abejoju, kad piemuo - moteris.  biggrin.gif
4. Dykumų rožė - tai akmuo ar gyvas augalas?  blush2.gif  Dar vienoj potkėj (ten, kur bazuojasi vietinė fauna) pamačiau tą rožę vazoj. Gerai atrodo.  drinks_cheers.gif

2. Na tai kodėl tada juokingas pasakojimas ax.gif
3. Moteris moteris. Aš išsididinau nuotrauką fotoaparate ir pamačiau nestuke.gif
4. Akmuo, susidaręs dykumoj iš druskos ir saharos smėlio wub.gif
Atsakyti
2. Pasakojimas linksmas, pakeliantis nuotaiką. thumbup.gif
3. Tik nesakyk, kad ožkas gananti moteris dar ir nestuke.gif
blink.gif O kas tada namie vyrui essen.gif ruošia? g.gif
Maniau, kad Tunise moterys nedirba. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zirafos sese @ 2007 03 03, 20:15)
2. Pasakojimas linksmas, pakeliantis nuotaiką.  thumbup.gif
3. Tik nesakyk, kad ožkas gananti moteris dar ir  nestuke.gif
blink.gif  O kas tada namie vyrui  essen.gif  ruošia?  g.gif 
Maniau, kad Tunise moterys nedirba.  ax.gif

Tfuj, tas smailas neprieko, tik parodau kad ji moteris...nu...ai vienu žodžiu lotuliukas.gif moterys dirba.....kaime....matyt rolleyes.gif nes nu toj nuotraukoj tai tikrai moteris.....arba....moteriškas vyras hihihi.gif dabar, kai pasižiūriu nuotraukas, pasiskaitau pasakojimą, tai ..... jergau jergau, net pats kartais nusijuokiu priešais kompą 4u.gif o dabar, kai jau rašau pasakojimą apie Kroatiją, tai ašara akyse pasirodo kai pagalvoju, kaip visdėlto man Kroatijoj patiko.....na bet čia jau ne į temą ax.gif
Atsakyti
Papasakosiu jums gi čia dar vieną dalyką į temą 4u.gif apie savo kelionę šiektiek dar biggrin.gif paminėsiu tai ko nepaminėjau tongue.gif

Taigi, pačią pirmą Tunise dieną, bevaikščiodami vakare po miestą, nuklydom į nelabai gražius kvartalus blink.gif na tokius neturistinius, kaip sakant lotuliukas.gif nors turistų ten šiektiek buvo....pamatėm, kad vietinė fauna, gyvenanti ten ir stebinti kiekvieną turistą, nusiteikusi nekaip, tai ir smukom iš ten kuo greičiau hihihi.gif
Bet nespėjom unsure.gif prikibo kažkoks......prie mano tetos...... dabar neprisimenu nieko - nei vardo nei nieko,tik esu dėkingas internetiniams pasakotojams, kurie praturtino mane žiniomis , kad į kalbas leistis su arabais doh.gif nevalia schmoll.gif Na tai jis ir klausia, iš kur ji (mano teta). Ji sako iš LITHUANIJOS..... tas sako: what? blink.gif sakom LITHUANIJOS protest.gif nedaėjo schmoll.gif Daėjo tik kai pasakėm LITVA..... sako tada, iš kokio miesto (atseit žino jis ten juos irnesakyk.gif ) Nu sakom iš sostinės hihihi.gif O jis: Iš kokios sostinės mastau.gif Nu mes taip ramiai: iš LITVOS sostinės biggrin.gif poto žmogelis vargšas susiparino tai paklausė ar toli nuo LITVOS yra GERMANIJA (vokietija).....sakau Nein, Litauen ist nicht so viel kilometres aus Deutschland (ar kažką panašaus.....) ......tada žmogelis parodė savo "vokiečių kalbos" išmanumą - suskėlė kažką taip neaiškaus, kad net aš, penktus metus vokiečių besimokydamas, nesupratau anei žodelio schmoll.gif
Dar pripudrino kad šeip jis dabar gyvena Vokietijoj, o vasarą tik lankosi pas tėvus...taip ir patikėjom lotuliukas.gif

Visą laiką tysėmės kartu su juo viešbutin......ir jis neatsikniso vis niekaip!!!!! Galiausiai žmogelis išdrįso paklaust mano tetos jos mobiliojo telefono numerio ir kuriam ji viešbuty apsistojus...... Aš jau lietuviškai sakau kad neduotų jokiais būdais ir nesakytų viešbučio. nono.gif:
Nieko nepešė vargšas. Atskreto pagaliau, palinkėjo have a good time in tunezja ir asta la vista..........
Mes džiaugėmės kad atsikratėm priskretėlio, džiaugėmės taip smarkiai, kad jis mus pasivijo. Ir ne vienas. O su draugu wacko.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Makalius: 30 kovo 2007 - 22:30
Mes džiaugėmės kad atsikratėm priskretėlio, džiaugėmės taip smarkiai, kad jis mus pasivijo. Ir ne vienas. O su draugu wacko.gif
Taigi, o mes jau tokie laimingi buvom jo atsikratę verysad.gif ech..... prieina, sako, va čia mano friend, prašom susipažint. Ir nieko daugiau nesako, tik eina kartu šalia ir akytėm mirkt mirkt nail.gif Nekenčiu mad.gif Klausia tada,koks viešbutis mūsų......nesakom (dar ko liezuvis.gif mano tetą pasigrobs schmoll.gif ). Vistiek tysiasi paskui. Prašo tada jau manęs mano tetos numerio blink.gif Sakau, aš neturiu mobiliako, ir nepamenu jos nr, o ji čia jo neturi su savim pasiėmus ir t.t schmoll.gif (makaronus kabinau kaip įprasta, tik angliškai hihihi.gif ) priėjom sankryžą.

Mašinų pilna, stovim prie perėjos kaip durneliai ir laukiam kada kasnors malonės praleist (visgi pirmą dieną Tunise buvom, nežinojom jų vairavimo taisyklių hihihi.gif ). Štai vėl parsiranda mūsų naujasis draugas, griebia mums už rankų ir tiesiai veda net ne per perėją blink.gif Man šokas ,o mašinos tik pyyyyypt pyyyypt, vairuotojai rėkia ohmy.gif o tas draugelis juokiasi - sako, matosi kad pirmą dieną Tunise lotuliukas.gif poto jau ėjom net į tas perėjas nežiūrėdami ir nieko nebijodami, nes jau taaaip užknisdavo laukt kol kasnors malonės praleist (tokių galimybių išvis net nebūtų), kad neiškentėdavom taisyklių nepažeidę......
Papildyta:
Tai vat, perėjom gatvę ir sako tas naujasis draugelis: O mes kartais vakar nebuvom susitikę flirt.gif ? Nu čia tai jau viršūnė, savo mergų neatpažįsta mad.gif Gydytis tokiem, o ne po Vokietijas važinėt protest.gif teta jau suprato, kad tapo eiline medžiojama auka, tai maloniai pranešėm, kad mes jau eisim viešbutin ir mūsų prašom nelydėt tongue.gif tada atėjo atsisveikinimo metas lotuliukas.gif

Atseit tunisiečiai turi tokią savo atsisveikinimo sistemą "su gerais draugais" ir tipo aš esu laimingas kad tuo geru draugu patapau doh.gif (ačiū, man tokios garbės nereikia aciuks.gif ). Rodo jie man savo atsisveikinimo sistemą - paimi ranką taip, tada delnais pliaukšt vat taip, tada apsuki ranką, sulenki pirštus, padarai va taip ir dar taip, sugniauži kumštį, susitrenki ir paspaudi rankom wacko.gif Mhm, atseit jau išmokau unsure.gif o dabar mes jau eisim namo irnesakyk.gif Sėkmingos jums medžioklės, kaip sakant mirksiukas.gif Dar vienas toks priskretėlis, ir aš jam lietuvių atsisveikinimo porą būdų parodysiu aggressive.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Makalius: 31 kovo 2007 - 14:27
nu ka perskaiciau visa temuke thumbup.gif tik truputi pasigedau daugiau foto.
lyg pati antra karta pabuvojusi Tunise biggrin.gif
Makaliau, o tai jus Souso Ribate nebuvot uzlipe, kazkaip pasigedau ispudziu? neapziurejot souso is virsaus?

beja mes gyvenom tame paciame viesbutyje drinks_cheers.gif tik mes is pradziu gavom kambari antrame aukste i kiemo puse, po poros dienu papraseme auksciau ir i kita puse tai gavome astuntame aukste keturvieti, nes dvivieciu neturejo thumbup.gif
ir dar i sachara keliavom su ta pacia gide biggrin.gif

ta istorija kai Coca Cola dalina"for free" tai mums Souso papludimy bevaikstant pirma diena nutiko, tipo damai for free, o is vyro nulupo 5dn doh.gif ir dar paprase buteliukus atiduoti doh.gif nu zodziu reikejo poros dienu, kad priprastume prie ju doh.gif

vakarais mes labai megdavome medinoje pasivaikscioti po gyvenamas gatveles, pastebeti vietiiu gyvenima, taciau pora kartu buvome paprasyti iseiti, tipo medina uzsidaro unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Forma: 11 balandžio 2007 - 08:03
Galejai to Suso Rabato ir neminet cray.gif biggrin.gif nebuvom...nes nezinojom... sad.gif Jo,pirmas dienas reikia paskirti apsipratimui hihihi.gif Prie vietines faunos, kaip sakant hihihi.gif O tai apgaus kaip tapkes doh.gif
Atsakyti
cia kad labiau paerzinciau tongue.gif
ribatas
[attachmentid=93887]
ribate
[attachmentid=93888]
medinos vaizdas is ribato
[attachmentid=93889]
Atsakyti
Forma,o ten i ta Ribata iejimas mokamas? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalantukass @ 2007 04 12, 08:04)
Forma,o ten i ta Ribata iejimas mokamas? ax.gif


kiek pamenu tai 2dn. g.gif
Atsakyti