Įkraunama...
Įkraunama...

Biseris

QUOTE(zivile21 @ 2007 03 03, 12:23)
ZIVILIUKE, o kiek ten ju yra?sendien kelmej radau po lita.tox maziux maiseliux, tai tam maisiuke tik puse

4u.gif po0.20 gramu lygtais unsure.gif
Atsakyti
tai kelmej pigiau, nes tikriausiai ten irgi po tiek.o ten saguose ar rasciau usegimu veriniams?ir ar butu briaunuotu karoliuku?sorry, kad tiek daug klausineju(nenoriu ikiret, bet noriu apsisviest)smile.gif
Atsakyti
nu kelmej tai tkrai ner 20 gr. vat idomumo delei eisiu ir pasversiu ot tai irgi siandien užėjau tai prisipirkau.....vien pagal kieki sprendžiant nėr 20 gr...
Papildyta:
nu va pasveriau 10 gr. tuose maisiukuose ir ne daugiau...
Atsakyti
Na va ką tik iškeptas darbelis su kalnų krištolais ir svarovskiukais smile.gif Tik aš kaip visad - sugebu nufotkinti taip, kad atrodo kreivi, šleivi doh.gif Nu nežinau kaip taip sugebu, pleškinau pleškinau, kol išvis kas gavos blush-anim-cl.gif Bet jie ne kreivi jei ką ax.gif
user posted image
Atsakyti
GUGILE, tu is kelmes?kurioj vietoj perki?as sendien uztikau ten virs ivaizdzio.tai vadinasi apsipiraku sad.gif nu tada vaziuosiu sestadieni i siaulius pirkt..
Atsakyti
jo is Kelmes, toj pacioj vietoj toj pacioj, kitos dar neradau...
Papildyta:
o siaip tai dazniausiai uzsisakineju rankdarbiai.com tik ten va niekaip juodos nebuna....
Atsakyti
as kazkada bandziau usisakyt, jau nuvau prisidejus visko i pirkiniu kreepseli, bet nebaigiau usisakyt, nes kai ten pasirinkau per hansabanka ir toliau nebezinojau ka daryt, tai ir neusisakiau:( kiek pasto islaidos kainuoja tau?
Atsakyti
kaip ir visiem Lietuvoje, nuo svorio priklauso, dazniausiai 5 Lt buna, be to ten patvirtinanciam laiske bviskas aiskiai surasyta buna, ir siaip ten lengva viskas....
Atsakyti
QUOTE(zivile21 @ 2007 03 04, 19:34)
as kazkada bandziau usisakyt, jau nuvau prisidejus visko i pirkiniu kreepseli, bet nebaigiau usisakyt, nes kai ten pasirinkau per hansabanka ir toliau nebezinojau ka daryt, tai ir neusisakiau:( kiek pasto islaidos kainuoja tau?

Ogi paspausti mygtuką tęsti ar patvirtinti užsakymą mirksiukas.gif
Atsakyti
tai taip ir padarau, bet ismeta langa angliska kazkoki:(
Atsakyti
Mano auksariukai ir apyrankė blush2.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(boruzele @ 2007 03 04, 15:04)
Mano auksariukai ir apyrankė  blush2.gif
user posted image

Laaaabai fainas komplektas wub.gif Kokia cia spalva tu svarovskiu...nors jie neatrodo toki grynai ruzavi kaip mano ? ar rozine "rose ar amethyst" spalva? as rozinius sudejau ant mobilaus pakabuko, bet pamacius si darbeli reikes pabandyti pamaisyti su juodais.
user posted image
Atsakyti