Įkraunama...
Įkraunama...

Biseris

Radau puslapiuka kur karoliuku pavyzdukai www.firemountaingems.com galima atsisiusti kataloga nemokamai toks visai nieko 530 puslapiu ziurejau ziurejau labai patiko wub.gif
Atsakyti
Katalogas nemokamas.
Reikia uzpildyti sita forma ir viska. Atsiuncia tai gana greitai, savaite-pusantros 4u.gif

Karoliuku katalogas
Atsakyti
As tai rasau savo gyvenamojo rajono.
Pasieskok cia


Klausykit merginos, o kaip graziai tuos geleziukus uzlenkiat? Nu tuos kur iveri keroliuka ir uzlenki ta smeigtuka taip apvaliai.
Nezinau ar aiskiai paklausiau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kamaniuke: 22 vasario 2007 - 23:00
QUOTE(kunigunda78 @ 2007 02 22, 16:43)
turbut tokios

user posted image


As labai daug veriu su metalu, ir sias replias kur kunigunda parode esancios tik vieninteles is viso rinkinio kurio yra butina norint dirbti su viela. Tas parodytas tai daro tik kilpas apvalias, bet pries darant kilpa reikia tokiu su staciu krastu kad 90laipsniu kampa padarytu, dar reikia repliu kad nukirptu virla, ir tt. Mano rinkinys man kainavo $250 is Vokiskos markes, yra daug pigiasniu nors as norejau labai geros kokybes kad man daugel metu atitarnautu.
Cia nuoroda apie tokio tipo rinkinukus (pigiasnius) is Firemount....
repliu rinkinys
Atsakyti
Merginos reikiamas replytes galima susirinkti is "Senuku" arba is teveliu, vyru kolekcijos pasiskolinti lotuliukas.gif as tai savo pirkau "Senukuose".
Kadangi kalba buvo apie svarovskius, tai parodysiu vakarini savo darbeli, pakabukas prie telefono mirksiukas.gif

user posted image

O cia zaliasis agurkelis lotuliukas.gif

user posted image
user posted image


Verinukas mamai prie dzinsu wub.gif

user posted image


Verinukas su menulio akmeniu wub.gif
user posted image


Ir pats mylimiausias su perliukais 4u.gif

user posted image

O daugiau mano "epidemijos" galite pamatyti mano parasiuke lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nenka: 23 vasario 2007 - 01:23
QUOTE(Nenka @ 2007 02 23, 01:02)
Merginos reikiamas replytes galima susirinkti is "Senuku" arba is teveliu, vyru kolekcijos pasiskolinti  lotuliukas.gif  as tai savo pirkau "Senukuose".
Kadangi kalba buvo apie svarovskius, tai parodysiu vakarini savo darbeli, pakabukas prie telefono  mirksiukas.gif

user posted image




user posted image

nu cia tai bajeris, pries kokia savaite pati bandziau z raide lotuliukas.gif nu gavos kaip gavos, niekam nerodziau, ale ziuriu vienos mintys plaukia lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

beje, faini darbeliai, is faino materijolo thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziviliuke: 23 vasario 2007 - 09:08
Zivile21 gal tavo brolio per plonas valas? g.gif

Mano siandieniniai darbeliai 4u.gif

"Dangaus zydryne"

user posted image

user posted image

"Pilkasis rukas"
user posted image
Atsakyti
Ir mano naujausi auskariukai su svarovskiukais smile.gif
user posted image
Atsakyti
jetau kokie visų gražūs darbeliai blink.gif thumbup.gif
Papildyta:
Mano siandienins - eisiu i svecius cool.gif
user posted image
Papildyta:
Nenka ir Jasia - greit prisipažįstat iš kur tokius gražius akmenukus gavot drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo murkute: 23 vasario 2007 - 17:09
situos pasidariau si ryta. Susinervavau kadangi man truko tu melynu Svarovskiu, o tik is Firemountaingems uzsisakiau. Uzsisakius planavau tik auskarus pasidaryti, o kaip juos pasidariau gime mintis pasidaryti lygiai tokius pacius karoliukus su tokiu identisku pakabuku ir labai smulkia grandinele kuria as issagstysiu su sitais smulkiais melynais karoliukais. Paskambinau i Firemt. ir dasiderejau nuo $12 iki $5 dol persiuntima, leido man tik viena karta taip daryti, bet gavus ju daugiau padarysiu ir karoliu nuotrauka.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2007 02 23, 11:11)
Nieka negimsta mokėdamas, bandai ir gaunasi, tik reik bandyti  drinks_cheers.gif


Aisku...daug pastangu ir man reikejo, daug sugadintos vielos, daug bandymu ir skaitymo. Ismokau viska ant pigios vielos, kaip pradejo sektis tada drisau dirbti su tikru auksu ir sidabru.
Man labiausiai padejo sios dvi knygos, ypac pirma. Jei angliskai nesuprantant visvien imanoma suprasti is ilustraciju ir paveiksliuku. Duoda butina pagrinda apie karoliukus, vielas, uzsegimus, visus komponentus, kaip teisingai viela susukti, ir t.t. Kaip suprasi pagrinda, gali bent ka padaryti.
Brolio sese pas mus sveciavosi kelias dienas, tai as ja pamokiau ir ji irgi uzsikrete karoliuku liga biggrin.gif
All Wired Up
Beader's Companion
Papildyta:
QUOTE(kunigunda78 @ 2007 02 23, 11:35)
o kas tas zalias akmenukas  wub.gif
beje, kiek pas jus ten kainuoja stingas apvalaus naturalaus turkio  g.gif , nes as tu firemountain kainu tai niekap nesuprantu  schmoll.gif


zalias akmenukaskaina $19.53 uz vieneta (8 toki pakabinti ant virvutes)...tai uz astuonis $19.53
svarovskio turkis
sitie kainuoja $19.87 uz maisiuka kuriamia 144 4mm karoliukai

Kunigunda,
mano LT kalba gal slubuoja blush2.gif ...senai LT gyvenau...nelabai suprantu ko tu klausiai "stingas apvalaus naturalaus turkio" ar gali man nuoroda parodyti butent kurio tu norejai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AVEDA: 23 vasario 2007 - 18:57
Kadangi dar nei karto nesu jum pasirodžiusi tai noriu pasirodyti dabar. ax.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti