Įkraunama...
Įkraunama...

Biseris

ax.gif biseris su veltiniu ax.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Vakarykštis darbelis
Apyrankė
user posted image
Auskarai
user posted image
Visas rinkinukas
user posted image
[/quote]
Atsakyti
Na va, begurkšnodama vynelį auskarius sumeistravau tokius paprastus, pirmas blynas auskarų blush-anim-cl.gif Tik atrodo kreivi, bet nėra tokie, tik todėl gal, kad paskutinis akmenukas visas kampuotas mirksiukas.gif
Padarius dar ir taurę su vynu sugebėjau numest, paskui valydama pirštą persipjoviau žioplė schmoll.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2007 02 19, 09:48)
Na per tą laiką gal bent pirštus užsigydysiu nuo vielutės blush-anim-cl.gif


user posted image

Cia gal ne prie temos bet, kol kalba eina apie pirstu odos nusidirbima nuo vielos, norejau parodyti ka is vielos numezgiau tuoleto lempom. Uzsisakiau is firemountaingems maisiuka pigiasniu perlu (grynu bet pigiausios rusies), stikliuko gabaliuku ir gemstonu zuvyciu ir lempas tokiu budu apdengiau (isvis tokius 6 padariau)...pirstai kaip su tarka buvo nubruzinti. O veidrodis buvo tamsaus medzio, tai as ji nudaziau sienos dazu spalva ir priklijavau apvaliu stiklo burbuliuku kad atrodytu kaip vandens lasai. Triptichas tapetas yra is Kauno dailininko, mano pazystamo....musu nauja vonia.
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2007 02 19, 11:31)
Vajė kokią mintį davei super clap.gif Mano žvakidės abu gaubtukai sudužo, nunersiu clap.gif


Aciu uz pagyrimus. Smagu zinoti kad kitom karoliuku meistrem duodu ideju thumbup.gif
O cia dar norejau paklausti ar man verta prie siu tinklo uzuolaidu prisagstyti spalvuotu stikliuku karoliukus ir kriauklytes ar bus jau per daug?user posted image
Atsakyti
QUOTE(Žydraakė @ 2007 02 20, 09:53)
Man labai gražu thumbup.gif O jau spalvytės gražumas bigsmile.gif


Ačiū už pagyras 4u.gif
Man pernai visą vasarą salotinė spalva buvo užvaldžiusi - bet žiūriu, kad ir šiemet bus tas pats... Tik dar prisidėjo elektrinė arba turkio spalvos wub.gif

Dar įkeliu keletą darbelių - bandžiau su modelinu:
user posted image
user posted image

pabandymui
user posted image
Atsakyti
Mezgu as kaip siulais be uzmetimo tiktai. Atsargiai tiktai kad per didelias kilpas nepasidarytum kadangi negali su viela isardyti kaip su siulais...praktika ir sugadinimas truputi vielos ismokins kiek itampos vieloj ir pirstuose turi buti kad kiekviena kilpa panasaus dydzio butu.

Aga, negi pas jus nera vario spalvos (copper) vielu? Gal rasi kokioj ukiskoj parduotuvej? Dar variantas...jei norint "pajuoduoti" nauja blizganti sidabra reikia gauti "liver of sulfur" chemikalo (issiverstu "kepenu sulfuras"). sekant vartojimo instrukcijas, sumaisant su vandeniu siuos miltelius, gali sidabra po kelias sekundes pamirkyti laikant su pincetais, ir po truputi jis ruduoja ir galu gale pajuoduoja. Sis chemikalas skatina oksidavimo procesa...taip gali sidabra parudinti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AVEDA: 20 vasario 2007 - 19:42
o jusu Ciklantoje gal yra tokiu dalyku

sie intarpai paauksuoti- butent tokiu man ir reikia
user posted image

dar tokiu- cia su ametistu
user posted image

tokio grozio paauksuoto uzsegimo
user posted image

arba tokiu drugeliu
user posted image
Atsakyti
nauji darbeliai:
ziogas:
user posted image
kolibris:
user posted image
apyranke:
user posted image
Atsakyti
Ką tik baigiau sagę:

user posted image
Atsakyti
QUOTE(zivile21 @ 2007 02 21, 22:02)
ant ko veriat kaklo papuosalus?

as ant silikoninio siulo, stiprus labai thumbup.gif

o cia auskariukai

user posted image

user posted image
Atsakyti
Cia mano tik baigti darbeliai jusu ivertinimui.. Tik gavau savov Firemountaingems uzsakyma tai pagaliau galejau dabaigti siuos karoliukus kuriuos 5 kartus perveriau kol patiko. Auskara padariau tik viena kadangi sunelis is miego bunda.
Man irgi zalia spalva mieliausia. Visas garderobas beveik zalias, akys zalios...prie visko man tiks.
Dar uzsisakiau labai idomiu zaliu dideliu akmenuku is Firemountain tai planuoju didesnius auskarus, gal rytoj pavyks thumbup.gif
user posted image
Dar nenufotkinau is kitos puses, bet gal nesvarbu....sage auksine saulegraza, labai idomiai atrodo ir tinka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AVEDA: 21 vasario 2007 - 23:17