Įkraunama...
Įkraunama...

Prietarai ir "bobučių išmyslai"

wub.gif Mano pasisakymas yra pries kelis psl...Tai va man zuvytes ir daug daug vandens po menesio nuleme wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Burbulytis @ 2007 09 25, 15:11)
wub.gif Mano pasisakymas yra pries kelis psl...Tai va man zuvytes ir daug daug vandens po menesio nuleme wub.gif


thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif 4u.gif 4u.gif tikiuosi ir man sapnas su zuvimis bus lemtingas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(namnam @ 2007 09 15, 16:46)
As apie zuvis irgi seniai zinojau prietara. I r nezinau--sakyciau man issipilde. Niekad nesapnuoju tu zuvu, o praeitais metais emiau ir susapnavau. tik vat ta zuvis kazkokia nelabai kokia buvo, ar suzeista ar ka...net nebepamenu, sunku kartais apibudint sapnus. Tai ir turiu dabar dukryte, kuriai jau 10 men. Ir gime anksciau laiko--gal ta nelabai sveika zuvis ir ta ispranasavo????  blink.gif


As pries dvi dieneles sapnavau kad su draugais baidaremis plaukiojom ir po viena puse maciau daug zuvyciu aukstyn pilveliais... Tai cia blogas zenklas...Galejau neskaityt, ka tai reiskia.. verysad.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Arabesque @ 2007 09 25, 10:54)
O aš šiąnakt sapnavau tokį keistą sapną, kad pirkau 3 batus smile.gif Pirkdama galvojau, kad tai bus normali batų pora - iš 2 batų, o parsinešus pamačiau,kad 3:) Tai labai norint galima interpretuot, kad tai reiškia mamą, tėtį ir leliuką  lotuliukas.gif

Batai reiskia kadrus! Jei senus batus sapnuoji, tai seni kadrai is praeities, o jei naujus , tai jau su kazkuo susipazinsi... ax.gif Nu o tavo atveju, tai jie turbut bus dvynukai lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Burbulytis @ 2007 09 25, 16:11)
wub.gif Mano pasisakymas yra pries kelis psl...Tai va man zuvytes ir daug daug vandens po menesio nuleme wub.gif

Vaje kaip smagu! thumbup.gif O seniai planavot?
Atsakyti
QUOTE(Arabesque @ 2007 09 25, 10:54)
O aš šiąnakt sapnavau tokį keistą sapną, kad pirkau 3 batus smile.gif Pirkdama galvojau, kad tai bus normali batų pora - iš 2 batų, o parsinešus pamačiau,kad 3:) Tai labai norint galima interpretuot, kad tai reiškia mamą, tėtį ir leliuką  lotuliukas.gif

as sakyciau trynukai biggrin.gif

QUOTE(Burbulytis @ 2007 09 25, 16:11)
wub.gif Mano pasisakymas yra pries kelis psl...Tai va man zuvytes ir daug daug vandens po menesio nuleme wub.gif

vaje kaip fain bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Burbulytis @ 2007 09 25, 16:11)
wub.gif Mano pasisakymas yra pries kelis psl...Tai va man zuvytes ir daug daug vandens po menesio nuleme wub.gif

Žinau, kad Burbulytis jau pilvukyje kažką nešioja wub.gif Sėkmės tau didžiausios thumbup.gif Beje, kiek žinau, kai jau buvai jau nestuke.gif dar ir mmm sulaukei, ar ne? Aš prieš kelias savaites taip pat žuvytes sapnavau, bet va - tos nelemtosios pas mane vistiek atėjo unsure.gif Prieš tai, kaip ir visos kitos žuvų niekada gyvenime nebuvau sapnavusi... Bet kažkodėl manau, kad man tai nestuke.gif neišpranašaus - šį mėnesį su savo brangiuoju tinginukai buvom blush2.gif doh.gif
Atsakyti
O as girdejau kad kai esi nescia, tai kai nori tvora perlipti, reikia lipt per virsu, o ne lenktis kad per tarpa pralist, nes virkstele vaikui apsisuks. Sudetingai cia paaiskinau, bet gal suprasit ka turiu omeny blush2.gif ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
Netikėjau aš jokiais prietarais. lotuliukas.gif
Atsakyti
oj tie prietarai:)
va maniskes mmm veluoja.. bet testukai vis dar neigiami blush2.gif
ryte vel meginsiu:)
o siandien tiek idomiu sutapimu:)))
katinas toks ramus visad budavo, o siandien kai mazutis ka tik gimes eme zaisti su siulu kamuoliuku, miauke visa diena, ant ranku prasesi, kko niekad nebudavo....
suo jau kelinta diena vis soka ant manes ir ima veida laizyti..
o dar diena tetis nupjauste nudziuvusio medzio sakas, ir palei pat langus ant ju uzdejo toki lizda su vienu dideliu gandru o kitu maziuku:) nu tokia statulele:))
labai tikiuosi kad nebereikalo visi siti sutapimai ivyko:) ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ziedlapis @ 2007 11 04, 21:35)
oj tie prietarai:)
va maniskes mmm veluoja.. bet testukai vis dar neigiami blush2.gif
ryte vel meginsiu:)
o siandien tiek idomiu sutapimu:)))
katinas toks ramus visad budavo, o siandien kai mazutis ka tik gimes eme zaisti su siulu kamuoliuku, miauke visa diena, ant ranku prasesi, kko niekad nebudavo....
suo jau kelinta diena vis soka ant manes ir ima veida laizyti..
o dar diena tetis nupjauste nudziuvusio medzio sakas, ir palei pat langus ant ju uzdejo toki lizda su vienu dideliu gandru o kitu maziuku:) nu tokia statulele:))
labai tikiuosi kad nebereikalo visi siti sutapimai ivyko:) ax.gif

linkiu kad tai butu geri zenklai ir geru laiku isgirstum naujiena wub.gif
Atsakyti
sveikutėlės, labai linksmuoliška ir nuotaikinga temelė thumbup.gif
Dabar iš savo patirties, kai laukiausi antrojo, vis taip gaudavosi, kad pilant į stiklinę kompotą (pavyzdžiui) įkrisdavo uoga. Bet, įdomiausia tai, kad ir mano vyrui taip atsitikdavo smile.gif (ir jam įkrisdavo) Taip sakant, kompoto ąsotyje vienintelė uoga, bet ji įkris būtent į mano stiklinę ir pan.
Taip pat ir laukdamasi buvau krikštamote vienai mergaiei, nes apie tokį prietarą net nežinojau, kad negalima unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Tinkutė @ 2007 11 18, 21:57)
sveikutėlės, labai linksmuoliška ir nuotaikinga temelė  thumbup.gif
Dabar iš savo patirties, kai laukiausi antrojo, vis taip gaudavosi, kad pilant į stiklinę kompotą (pavyzdžiui) įkrisdavo uoga. Bet, įdomiausia tai, kad ir mano vyrui taip  atsitikdavo  smile.gif (ir jam įkrisdavo) Taip sakant, kompoto ąsotyje vienintelė uoga, bet ji įkris būtent į mano stiklinę ir pan.
Taip pat ir laukdamasi buvau krikštamote vienai mergaiei, nes apie tokį prietarą net nežinojau, kad negalima  unsure.gif

labai grazus zenklas wub.gif

tikrai labai daug prietaru yra ir gan idomiu rolleyes.gif
Atsakyti