Įkraunama...
Įkraunama...

Prietarai ir "bobučių išmyslai"

QUOTE(Mambolino @ 2007 08 20, 13:44)
Sveikos merginos.

Pasirodo mano sapnuotos piranijos tikrai ispranasavo nestuma smile.gif Nuo siol zinosiu, kad jei sapnuoju zuvis, vadinasi laukiuosi  thumbup.gif


sveikinu tave nestuke.gif thumbup.gif

na o kas liecia gandrus, tai manu labai grazus posakis apie vaikus. kadangi pradedam planuot leliu, tai irgi visaip net nejuciomis susieju tai su vienu ar kitu zinomu prietaru apie vaikus. Tas pats ir su gandrais, kadangi darbas mano yra toks, kur tenka daug vazinet Lietuvos keliais, tai labai daug gandru siais metais maciau ir skrendant, ir lizduose, o kaip buvom prie ezero tai pabude anksti ryte su vyru pamatem prie musu palapiniu vaiksciojant du labai grazius gandrus. na vaizdas tai buvo fantastiskas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Mase @ 2007 08 26, 21:01)
sveikinu tave nestuke.gif  thumbup.gif

na o kas liecia gandrus, tai manu labai grazus posakis apie vaikus. kadangi pradedam planuot leliu, tai irgi visaip net nejuciomis susieju tai su vienu ar kitu zinomu prietaru apie vaikus. Tas pats ir su gandrais,  kadangi darbas mano yra toks, kur tenka daug vazinet Lietuvos keliais, tai labai daug gandru siais metais maciau ir skrendant, ir lizduose, o kaip buvom prie ezero tai pabude anksti ryte su vyru pamatem prie musu palapiniu vaiksciojant du labai grazius gandrus. na vaizdas tai buvo fantastiskas wub.gif

vaje kaip fain wub.gif turbut ta porele gandru jum atnese kazka blush2.gif sekmes
Atsakyti
QUOTE(indrutee @ 2007 08 26, 23:20)
vaje kaip fain  wub.gif  turbut ta porele gandru jum atnese kazka  blush2.gif  sekmes



na dar ne, bet tikiuosi kad atnes wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mase: 27 rugpjūčio 2007 - 08:52
Si pavasari, kai vedziau paskaita, tai tema buvo apie prietarus, tai viena mano mokine perskaicius prietara apie zuvis ir nestuma, net aiktelejo! Sako, kad dar nezinodama, kad laukesi susapnavo, kad pagavo didziule zuvi ir tas sapnas labaijai istrigo. Tai as cia pries pora savaiciu susapnavau, kad pagaunu dvi zuvis, bet kazkaip tgas samas man istrigo, toks didelis! Nors juokinga, bet labai laukiu, kad issipildytu ir man sis prietaras!!! biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Koruklu @ 2007 08 27, 12:38)
Si pavasari, kai vedziau paskaita, tai tema buvo apie prietarus, tai viena mano mokine perskaicius prietara apie zuvis ir nestuma, net aiktelejo! Sako, kad dar nezinodama, kad laukesi susapnavo, kad pagavo didziule zuvi ir tas sapnas labaijai istrigo. Tai as cia pries pora savaiciu susapnavau, kad pagaunu dvi zuvis, bet kazkaip tgas samas man istrigo, toks didelis! Nors juokinga, bet labai laukiu, kad issipildytu ir man sis prietaras!!!  biggrin.gif


o as pries dvi dienas sapnavau labai dideles lydekas biggrin.gif nors vaikuti rimciau planuosime nuo kitu metu, butu faina jei sis sapnas reikstu leliuka wub.gif
Atsakyti
O as praeita menesi sapnavau, o jau vienas ciklas praejo, tai tikiuos, kad sapnas i ateiti galioja ir laukiu...
Atsakyti
Dėl gandrų man nepasitvirtino. Pernai gal kokias penkias minutes paskui mūsų automobilį skirdo bigsmile.gif , bet tikriausiai, kad vaikutį atneštų turėjo ir nutūpti tarkim ant automobilio stogo hihihi.gif . Ir dar atostogaut važiuojant reikėjo sukti į keliuką šalia kurio gandro skulptūra stovėjo, tai juokėmės, kad ne velti čia taip.
Na, o šiais metais mačiau tiek gandrų, kiek dar netekę matyti... Tai tikiuosi suveiks prietaras biggrin.gif . Beje, buvom Lenkijoj, o ten gandras - nacionalinis paukštis mirksiukas.gif Tai vat kaip galima nusisvaigti prietarų besivaikant ir savus susikuriant biggrin.gif
Atsakyti
As apie zuvis irgi seniai zinojau prietara. I r nezinau--sakyciau man issipilde. Niekad nesapnuoju tu zuvu, o praeitais metais emiau ir susapnavau. tik vat ta zuvis kazkokia nelabai kokia buvo, ar suzeista ar ka...net nebepamenu, sunku kartais apibudint sapnus. Tai ir turiu dabar dukryte, kuriai jau 10 men. Ir gime anksciau laiko--gal ta nelabai sveika zuvis ir ta ispranasavo???? blink.gif
Atsakyti
Paskaiciau paskaiciau as cia... "jei nori pastoti reikia visokius nuovirus gerti..." ir panasiai g.gif
O as visada maniau, kad norint pastoti reikia su MB smileysex.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(namnam @ 2007 09 15, 17:46)
As apie zuvis irgi seniai zinojau prietara. I r nezinau--sakyciau man issipilde. Niekad nesapnuoju tu zuvu, o praeitais metais emiau ir susapnavau. tik vat ta zuvis kazkokia nelabai kokia buvo, ar suzeista ar ka...net nebepamenu, sunku kartais apibudint sapnus. Tai ir turiu dabar dukryte, kuriai jau 10 men. Ir gime anksciau laiko--gal ta nelabai sveika zuvis ir ta ispranasavo????  blink.gif

Buvau skaičiusi, kad sapne matytos žuvys pranašauja nėštumą. Niekad nesapnavau žuvų, todėl maniau, kad šis prietaras man tikrai neišsipildys. Prieš kelias dienas susapnavau baseiną žuvų. Puoliau pirkti testą hihihi.gif Deja... Tačiau ir neturėjo nieko būti. Nebent per fuksą....
Atsakyti
QUOTE(Rigita @ 2007 09 15, 13:18)
Dėl gandrų man nepasitvirtino. Pernai gal kokias penkias minutes paskui mūsų automobilį skirdo bigsmile.gif , bet tikriausiai, kad vaikutį atneštų turėjo ir nutūpti tarkim ant automobilio stogo  hihihi.gif . Ir dar atostogaut važiuojant reikėjo sukti į keliuką šalia kurio gandro skulptūra stovėjo, tai juokėmės, kad ne velti čia taip.
Na, o šiais metais mačiau tiek gandrų, kiek dar netekę matyti... Tai tikiuosi suveiks prietaras  biggrin.gif . Beje, buvom Lenkijoj, o ten gandras - nacionalinis paukštis  mirksiukas.gif  Tai vat kaip galima nusisvaigti  prietarų besivaikant ir savus susikuriant biggrin.gif


As pritariu - man irgi del gandru nepasitvirtino. Daug kur as ju maciau - ir ant savo sklypo, ir virs namo, ir ant kelio stovincius labai arti manes. Ir kaip nieko taip nieko. Net uosviene labai dziaugesi ant musu sklypo juos pamacius - sako 'Derlingi jus vaikuciai' rolleyes.gif bet to derliaus dar nesulaukem. Taigi isvada, kad gandrai vaiku nenesa. schmoll.gif Dabar reikia bandyt zuvis susapnuot, gal jos vaikiuka privilios unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(CherryLips @ 2007 09 15, 18:48)
Paskaiciau paskaiciau as cia... "jei nori pastoti reikia visokius nuovirus gerti..." ir panasiai  g.gif
O as visada maniau, kad norint pastoti reikia su MB  smileysex.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Oi, ką tu! Juk tam prietarai ir nuovirai ir yra, kad smileysex.gif nereikėtų. Tarkim darbe kokį "veiksmingą" nuovirą gali išgert, o va smileysex.gif - ne thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rigita: 18 rugsėjo 2007 - 20:31