Įkraunama...
Įkraunama...

Prietarai ir "bobučių išmyslai"

QUOTE(Diax @ 2007 08 06, 11:41)
O kiek laiko jau planuojat?
Va, ir šį savaitgalį gandras pro mašiną praskrido - net gumulas gerklėje užstrigo... Kad taip išsipildytų...

Mums šį savaitgalį taip pat gandrai virš mašinos praskrido ir taip jau visą vasarą doh.gif .O planuojame jau nuo vasario mėnesio unsure.gif
Atsakyti
sveiki, gandrai skraido ir skraido, bet kazkaip matyt ne i musu kiema, as tai manau kad rask kiek nori prietaru, bet viska sudelioja kazkas is aukstai arba nzn likimas ar kas. Manau kai mes nusiraminsim ir pradesim maziau apie tai galvot ir nervuotis del to taip stipriai, atad ateis svente ir i musu namus, nu kam reikalinga irzli ir besinervuojanti mamyte smile.gif
Atsakyti
blush2.gif Nezinau merginos kur rasyti, gal mane nukreipsit kur reikia.

iskilo man toks klausimukas... pries kelis men pas vyra, beciupinedama jo kiausiukus atradau keista dalyka, vienas tai normaliai kaip ir visada o kitas, taip apsiciuopia kaip butu du sujungti. nu toks jausmas, kad pas ji trys yra doh.gif sunku paaiskinti, bet zodziu tas antrasis vos ne dvigubai didesnis uz pirma, na jauciasi kitaip visai. nieko jam neskauda nei ka, pats kazkaip neatkreipe demesio. pas gyd aisku neis, nes jam neatrodo,kad kazkas cia negerai o mane tai neramina.
Ar kas nors ka nors zinot apie toki atveji, ir nuo ko cia gali buti?
Aciu 4u.gif
Atsakyti
sveikos,

Na skaiciau cia forume, kad zuvis sapnuoti, tai reiskia vaiku greit turesi. Ogi kita nakti iskarto susapnavau.....pilna basena piraniju...baisios jos buvo, aukstai sokinejo, o viena eme ir iskrito is baseino prie manes smile.gif is karto atejus i darba bandziau ieskot ka reiskia, tai ir vaikai ir rupesciai ir t.t., vakare nusipirkau NT, tai parode "vaiduokliuka", dabar nezinau ar jau man dziaugtis ar kaip, bandysiu po poros dienu pakartot testuka, tad jei bus II, tai gal ir teisybe su tomis zuvimis smile.gif
Tiesa, ta pacia nakti ir mazu vaikuciu sapnavau, viena toki labai maza maza delne nesiau, o paskui jis nusisparde vystyklus, nusisypsojo ir tapo didesnis smile.gif
Gal as jau perdaug noriu to vaikucio, akd jau sapnuojasi..Pirmaji grudeli praradau, todel norisi antro....
sekmes visoms.
Atsakyti
QUOTE(-Zuvyte- @ 2007 08 07, 10:01)
blush2.gif  Nezinau merginos kur rasyti, gal mane nukreipsit kur reikia.

iskilo man toks klausimukas... pries kelis men pas vyra, beciupinedama jo kiausiukus atradau keista dalyka, vienas tai normaliai kaip ir visada o kitas, taip apsiciuopia kaip butu du sujungti. nu toks jausmas, kad pas ji trys yra  doh.gif sunku paaiskinti, bet zodziu tas antrasis vos ne dvigubai didesnis uz pirma, na jauciasi kitaip visai.  nieko jam neskauda nei ka, pats kazkaip neatkreipe demesio. pas gyd aisku neis, nes jam neatrodo,kad kazkas cia negerai o mane tai neramina.
Ar kas nors ka nors zinot apie toki atveji, ir nuo ko cia gali buti?
Aciu  4u.gif

deje, mes čia nieko nepatarsim. Jis turi pasirodyt gydytojui, o jei ne, laukt ir tiketis jog čia nieko tokio g.gif
Atsakyti
oi kiek gandrų mums ir sukosi virš galvų ir vaikštinėjo ir lizde tupėjo. Matėm vienu metu vienam lauke net apie 20 jų ir vis dar nieko verysad.gif
O iš prietarų esu girdėjusi, kad neštukėm negalima su mašina atbuline pavara važiuot, virkštelė apsisukti gali rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(haukas @ 2007 05 22, 13:10)
Aciu uz atsakyma, taciau tame ir problema, kad viskas suplanuota ir t.t., be to kazkaip paskutinem dienom atsisakyti taipogi nepatogu. Uztat ir klausiu Jusu ar esat girdeja tokiu prietaru  verysad.gif  gal kam buvo panasi situacija.

as is savo seneles esu girdejus toki prietaa, kad gink dieve negalima nesciai krikstyti, nes gal kazkas buti negerai su paciu vaikuciu. ..geriau prasyti kad krikstynas atidetu. cia tikinkiems prietarais aisku, o jei paskui ne duok dive kas nors atsitiks, taigi prietarai prietarais, o visa beda bus suversta tam faktui ir grauzatis kodel nusispjovem i prietarus
apie dviracius girdejau irgi, ir apie rubu dziaustyma. kad negalima landzioti po skalbiniu virvemis, nes vaiko virkstel gali buti susipynus..... ir apie siuvima bei mezgima sekmadieniais girdejau. dar kazka buvau idomaus prisiminus bet berasydam pamirsau...smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Jugita25 @ 2007 08 06, 13:57)
sveiki, gandrai skraido ir skraido, bet kazkaip matyt ne i musu kiema, as tai manau kad rask kiek nori prietaru, bet viska sudelioja kazkas is aukstai arba nzn likimas ar kas. Manau kai mes nusiraminsim ir pradesim maziau apie tai galvot ir nervuotis del to taip stipriai, atad ateis svente ir i musu namus, nu kam reikalinga irzli ir besinervuojanti mamyte smile.gif

na su tais gandrais tai kaip cia pasakius. man tai grazus tas pats prietaras, kad gandrai vaiku gimimo pranasai. grazus gi paukstis ... malonus darbas, rezultatas kas be ko.smile.gif bet kurios zioemom pastoja, tai kiba prie Nilo vaziuoja gandru gaudyti???? biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos merginos.

Pasirodo mano sapnuotos piranijos tikrai ispranasavo nestuma smile.gif Nuo siol zinosiu, kad jei sapnuoju zuvis, vadinasi laukiuosi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mambolino @ 2007 08 20, 12:44)
Sveikos merginos.

Pasirodo mano sapnuotos piranijos tikrai ispranasavo nestuma smile.gif Nuo siol zinosiu, kad jei sapnuoju zuvis, vadinasi laukiuosi  thumbup.gif



sveikinu nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Mambolino @ 2007 08 20, 13:44)
Sveikos merginos.

Pasirodo mano sapnuotos piranijos tikrai ispranasavo nestuma smile.gif Nuo siol zinosiu, kad jei sapnuoju zuvis, vadinasi laukiuosi  thumbup.gif

o geras pasitvirtino thumbup.gif
sveikinam 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mambolino @ 2007 08 20, 12:44)
Sveikos merginos.

Pasirodo mano sapnuotos piranijos tikrai ispranasavo nestuma smile.gif Nuo siol zinosiu, kad jei sapnuoju zuvis, vadinasi laukiuosi  thumbup.gif


Sveikute, oi, kaip sveikinu...Linkiu gero, saugaus nesiojimo;) O as praeita menesi sapnavau zuvis, ir deja nieko, na, gal galioja sapnai ir i artima ateiti, tikiuosi:)
Atsakyti
Cia gal ne prietaras, bet mano mama pries visus 3 vaikus sapnavo ant balkono nutupianti balta balandi. Ir jau kai 2 vaikucius turejo ir trecia karta vel susapnavo, kad nusileidzia baltas balandis, tai sake jau atsibudusi suprato, kad laukiasi thumbup.gif
Atsakyti