Įkraunama...
Įkraunama...

Prietarai ir "bobučių išmyslai"

man močiutė sako, kad jei nori mergytės reik mylėtis iškart po mėnesinių, o jei berniuko tai po 5-7 dienelių. Nežinau čia prietaras ar ne bet kažkur perskiačiau, kad spermatozoidai, kur būtų mergytė yra daug gyvybingesni, negu kur būtų berniukas, užtai vyriškieji daug greitesni, tad gal šitas močiutės išmislas ir visai ne pasaka.. g.gif
Atsakyti
Man anyta neleido nagiuku dukrytei karpyti,nes praras rysi su kosmosu blink.gif doh.gif
Atsakyti
Na apie gandrus tai dabar as tikiu.......... dar pries tai kai pastojau kur tik bevaziuociau ar beeiciau vis gandrus matydavau nesvarbu ar skrendancius ar vaikstancius, ir per visa nestuma beveik kazdien matydavau gandrus, kai tik pagimdziau nepatikesit jau dukrelei 10menesiu nemaciau dar ne vieno gandro........ neitiketina bet taip buvo....
Atsakyti
Mums jau metai gandrai virš mašinos skraido, pievose vaikštinėja, bet leliaus neatneša verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Diax @ 2007 08 01, 11:55)
Mums jau metai gandrai virš mašinos skraido, pievose vaikštinėja, bet leliaus neatneša  verysad.gif

Musm lygiai tas pats, atrodo tie gandrai visur persekioja, bet nieko neatneša unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ixe @ 2007 05 12, 17:56)
Ir aš žuvis sapnuodavau ir prieš pastodama ir per nėštuma. Žuvys reiškia vaikus.

Aš dar tokį žinau: moteriai reikia duoti valgyti duonos kumpelius(kai nupjauni nuo duonos kepalo), tai susilauks sunaus. smile.gif



O man nepasitvirtino - gime dukte biggrin.gif Bet vis teik patenkinta esu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Skorpione @ 2007 08 02, 07:23)
O man nepasitvirtino - gime dukte  biggrin.gif Bet vis teik patenkinta esu  biggrin.gif


O tikrai sapnuoti žuvis reiškia vaikus??? dar šį mėnesį sapnavau, kad nusiperku tris mažus šamukus ir bėgu, kad suspėčiau paleisti; paleidžiu į sraunią upę, ir jos tik auga, auga, auga... Oi, kaip būtų neralu, jei tikrai sapnas išsipildytų...Ar kas nors dar sapnavo žuvis???
Papildyta:
Ai, prisiminiau juoka. Vaikystėj kai mums buvo po kokiu 6 metukus, kaime su drauge pamatėm gandrą, aš buvau girdėjus, kad pamačius gandrą jei nori lėliukų, reikia kūlio persiverst, aš pasakiau tai draugei, ir ji persivertė. KAi atvažiavau kitą vasarą, ji jau turėjo sesutę, o jos mama gerokai vyresnė buvo, vat;)
Atsakyti
QUOTE(Burbulytis @ 2007 08 02, 08:08)
O tikrai sapnuoti žuvis reiškia vaikus??? dar šį mėnesį sapnavau, kad nusiperku tris mažus šamukus ir bėgu, kad suspėčiau paleisti; paleidžiu į sraunią upę, ir jos tik auga, auga, auga... Oi, kaip būtų neralu, jei tikrai sapnas išsipildytų...Ar kas nors dar sapnavo žuvis???
Papildyta:
Ai, prisiminiau juoka. Vaikystėj kai mums buvo po kokiu 6 metukus, kaime su drauge pamatėm gandrą, aš buvau girdėjus, kad pamačius gandrą jei nori lėliukų, reikia kūlio persiverst, aš pasakiau tai draugei, ir ji persivertė. KAi atvažiavau kitą vasarą, ji jau turėjo sesutę, o jos mama gerokai vyresnė buvo, vat;)



Aš norėjau paneigt mitą, apie duonos galiukų valgymą, kad tipo taip susilauksi sūnaus biggrin.gif Visą neštumą valgiau tik galiukus, o susilaukiau dukrytė. Pasirodo mergytės irgi mėgsta galiukus biggrin.gif
Atsakyti
o musu mociutes sako, kad nescia moteris negali vaziuoti svocia i vestuves JOKIU BUDU blink.gif
Atsakyti
Va, mano sapnas apei zuvis irgi nepasitvirtino schmoll.gif verysad.gif
Atsakyti
Sveikutes na o as girdejau kad 1.Nescia moteris negali lipt per jokia tvara nes gali vaikui virkstele aplink kakliuka apsisukti.(mano tetai taip ir buvo)2.Negalima buti kriksto mama jei laukiesi nes tada gali prarast savo vaika...
Atsakyti
QUOTE(klein @ 2007 08 01, 11:56)
Musm lygiai tas pats, atrodo tie gandrai visur persekioja, bet nieko neatneša  unsure.gif

O kiek laiko jau planuojat?

Va, ir šį savaitgalį gandras pro mašiną praskrido - net gumulas gerklėje užstrigo... Kad taip išsipildytų...

Šiaip buvau gridėjusi tokius prietarus - jei gandrai lizde tupi, tai tais metais neištekėsi, o jei pamatai skrendančius, tai išskrisi iš tėvų lizdo. Kol buvau netekėjusi, vis laukdavau skrendančių gandrų, bet jie tai lizde sėdėdavo, tai po pievas vaikštinėdavo lotuliukas.gif O ištekėjus, kad pradėjo ratus sukti - reikia tikėtis, jog tai geras ženklas rolleyes.gif
Atsakyti