Įkraunama...
Įkraunama...

Priauginami ar prisegami plaukai?

QUOTE(henika @ 2007 05 15, 09:29)
aš buvau prisiauginusi 40 sruogų, vienos sruogos kaina 16 lt. belieka tik padauginti. sruogos kaina priklauso nuo jos ilgio. nepamenu kokio ilgio buvo manosios, bet vienos iš ilgiausių.

g.gif Kur auginaisi tokia kaina? Aš auginausi,tai sruogelės kaina 12 lt.
Atsakyti
kuku paneles.. nejaugi niekas negirdejot nieko apir isegamus tresus-plauku juostas, jei taip galima pavadint.. smile.gif panasiai kaip sukytes... kazin kaip tei tresai?
visai noreciau... ir kaina nedidele... :)gal kuri ka girdejote?
Atsakyti
QUOTE(silime @ 2007 05 15, 16:57)
kuku paneles.. nejaugi niekas negirdejot nieko apir isegamus tresus-plauku juostas, jei taip galima pavadint.. smile.gif panasiai kaip sukytes... kazin kaip tei tresai?
visai noreciau... ir kaina nedidele... :)gal kuri ka girdejote?


Taigi sitoj temoj daug apie juos diskutuota.
Atsakyti
ax.gif o man visikai nepatiko tu priaugintu plauku prieziura, jie neatrodo naturaliai, kiek laiko reikia knistis, kad atrodytu kaip tavo doh.gif , jei gyvenimo budas tik stoveti pries veidrodi, tuomet gal ir nieko, bet veikliai moteriai schmoll.gif . Tokia mano nuomone. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(silime @ 2007 05 15, 17:57)
kuku paneles.. nejaugi niekas negirdejot nieko apir isegamus tresus-plauku juostas, jei taip galima pavadint.. smile.gif panasiai kaip sukytes... kazin kaip tei tresai?
visai noreciau... ir kaina nedidele... :)gal kuri ka girdejote?

pasiskaityk visa tema nuo pradziu,rasi daug info wink.gif
Atsakyti
QUOTE(asareja @ 2007 05 15, 21:19)
pasiskaityk visa tema nuo pradziu,rasi daug info wink.gif

siaip skaiciau temele, bet gal ne visa.. tik taip perbegau aikimis smile.gif
na teks skaityti smile.gif smile.gif
cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Darijana:) @ 2007 05 15, 16:34)
g.gif  Kur auginaisi tokia kaina? Aš auginausi,tai sruogelės kaina 12 lt.

feminoj bonoj, jasinskio g. matyt, kaina nuo ilgio priklauso. o tavo plaukai irgi iš great length buvo?
Atsakyti
QUOTE(Eva.ji @ 2007 05 15, 20:22)
ax.gif o man visikai nepatiko tu priaugintu plauku prieziura, jie neatrodo naturaliai, kiek laiko reikia knistis, kad atrodytu kaip tavo  doh.gif , jei gyvenimo budas tik stoveti pries veidrodi, tuomet gal ir nieko, bet veikliai moteriai  schmoll.gif . Tokia mano nuomone.  4u.gif

Jo, kaip tik todel teistveriau vos pora menesiuku, saunuoles, kurios sugebat kantriai issukuot plaukus thumbup.gif as tik budavo pavirsiu brukst brukst ir lekiu darban, gryzus out:)
o del atrodymo, igudus akis is karto pamatys tikri ar ne, bet is vyriskos gimines tai bent jau man nepasitaike, kad suprastu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Evelinushka @ 2007 05 16, 15:10)
Jo, kaip tik todel teistveriau vos pora menesiuku, saunuoles, kurios sugebat kantriai issukuot plaukus thumbup.gif as tik budavo pavirsiu brukst brukst ir lekiu darban, gryzus out:)
o del atrodymo, igudus akis is karto pamatys tikri ar ne, bet is vyriskos gimines tai bent jau man nepasitaike, kad suprastu smile.gif


ar nepakenke saviems po priauginimo? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Eva.ji @ 2007 05 15, 19:22)
ax.gif o man visikai nepatiko tu priaugintu plauku prieziura, jie neatrodo naturaliai, kiek laiko reikia knistis, kad atrodytu kaip tavo  doh.gif , jei gyvenimo budas tik stoveti pries veidrodi, tuomet gal ir nieko, bet veikliai moteriai  schmoll.gif . Tokia mano nuomone.  4u.gif

Ir as taip manau drinks_cheers.gif Tikrai daug laiko prie veidrodzio reikia praleist, o dar dziuna kaip ilgai...
Atsakyti
QUOTE(ViShy @ 2007 05 16, 17:38)
ar nepakenke saviems po priauginimo? ax.gif

ne is esmes tai nepakenke, tik iskrito man bent jau nemazai ju, ir baisiai atrode, tie plaukai su saknim aplink ta "kapsule", na, supranti, iskrite, bek "kapsule" juos laiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(silime @ 2007 05 15, 17:57)
kuku paneles.. nejaugi niekas negirdejot nieko apir isegamus tresus-plauku juostas, jei taip galima pavadint.. smile.gif panasiai kaip sukytes... kazin kaip tei tresai?
visai noreciau... ir kaina nedidele... :)gal kuri ka girdejote?

kur tu matei pirkt juos uz tokia kaina? g.gif visur buna apie 300..... o tu uz 160 ir as noreciau thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *LexXxI*: 18 gegužės 2007 - 23:22