Įkraunama...
Įkraunama...

Priauginami ar prisegami plaukai?

QUOTE(helena @ 2007 04 11, 19:17)
Kur dareisi? Kiek kainavo?



Sveikos 4u.gif

Jau rasiau Poniutei, jog dariausi kitame mieste, taciau ta kirpeja dirba ir Vilniuje Flagman parduotuveje esancioje kirpykloje.O del kainu-reikia su ja kalbetis, nes Vilniaus ir kitu miesteliu kainos gali skirtis.

As-labai patenkinta ax.gif Sianakt lyg ir kiek geriau miegojau....Nors, kita vertus, puiki mano nuotaika ir aukstesnis saves vertinimas visus nepatogumus atperka... thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vailet: 12 balandžio 2007 - 09:10
QUOTE(vailet @ 2007 04 12, 10:10)
As-labai patenkinta ax.gif Sianakt lyg ir kiek geriau miegojau....Nors, kita vertus, puiki mano nuotaika ir aukstesnis saves vertinimas visus nepatogumus atperka... thumbup.gif

Nieko sau...tai taip jaučiasi tos kapsulės.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(septyniuke @ 2007 04 11, 21:36)
man susidaro įspūdis, kad dauguma ilgakasių lietuvaičių ne tokios jau ir ilgakasės (netikros) lotuliukas.gif


Gal ir tiesa, taciau tikrai nemanau, jog tai , kad dabar, kai yra puikios salygos atrodyti grazesnems, turime tai ignoruoti ar net smerkti...Kodel as turiu sedeti su savo silpnais plaukeliais ir dar silpnesniais nagais, jei galiu jaustis ir atrodyti daus geriau... drinks_cheers.gif

Beto, mums visiems reiktu pasimokyti tolerancijos...Tikrai ne tau, Septyniuke, taikau...Ne.Taciau mes linke matyti kitus, juos apkalbeti ar net smerkti, o saves nematom...

Seniai ismokau nemanyti, jog mano vienmete apsileidusi ir vien seimai save skirianti kaimyne, mieliau perkanti kilograma desros nei piestuka antakiams ax.gif yra blogesne ar prastesne uz mane...Kiekvienam savo....Bus lengviau gyventi, kai ismoksime priimti zmones tokius, kokie jie yra. 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Na na, Vailet, ne visai i priaugintu plauku tema tu cia parasei, bet ka jau padarysi, jei uzsimaniau issilieti... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Geros dienos visoms-priaugintoms ir naturalioms... drinks_cheers.gif

Papildyta:
QUOTE(helena @ 2007 04 12, 10:13)
Nieko sau...tai taip jaučiasi tos kapsulės.... g.gif

Sesuo sako, jog nejaucia...

Gal cia as toooookia nekantri... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vailet @ 2007 04 12, 10:26)
Sesuo sako, jog nejaucia...
Gal cia as toooookia nekantri... lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Gal priprasi. biggrin.gif O neslenka jie? g.gif
Atsakyti
NA KIEK MAŽDAUG TAI KAINUOJA??? g.gif g.gif
Atsakyti
Az kazkaip ilga laika buvau nusistaciusi pries ta plauku priauginima, gal kad nebuvo dar tos patirties cia LT. Siaip Amerikoj tai tu priauginimo budu yra virs 30, ten taip naturalu, kaip mus turbut kirptis plaukus.

Ot pagalvojau kodel gi ne, kam vargt ir kompleksuot del savo plonu plauku, kai gali puse metu but grazi prisiauginusi kitus plaukus? Aisku, jei yra galimybiu, nes kainuoja nemazai.

Pora dienu is eiles intensyviai tuom domejausi. Plonesniems plaukams reikia mazdaug 70 sruogeliu, kad atrodytu graziai, o storesniems apie 100. O viena sruogele kainuoja nuo 10 iki mazdaug 16 lt. Taip kad pasiskaiciuokit. Tik negalima det ant slenkanciu, mat isslinks kartu su tom pridetom sruogom.





Atsakyti
as irgi svajoju prisiauginti sruogeles, bet gal kadanors veliau biggrin.gif senatvej lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(domomama @ 2007 04 12, 21:25)
as irgi svajoju prisiauginti sruogeles, bet gal kadanors veliau biggrin.gif senatvej lotuliukas.gif



As kaip tik noriu jaunam amzely, nes senatves sakys kad nukvakau ir visko prisigalvoju biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(domomama @ 2007 04 12, 22:25)
as irgi svajoju prisiauginti sruogeles, bet gal kadanors veliau biggrin.gif senatvej lotuliukas.gif

eisi tada diedukų linksmint? lotuliukas.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif
na as pati turiu tuos prisegamus plaukucius ir labai dziaugiuos clap.gif
manau "prisegimas" yra geriausias budas plaukus pastorint ar pailgint,juk nekenkia smile.gif diena nesioji,o vakare nusisegi ir plaukai per nakti pailsi smile.gif o uzsisegt labai lengva,tik priprast reikia... as ne 3 min.nesugaistu bigsmile.gif
Atsakyti
As pati dar niekaip nesugebu ju prisisegti doh.gif
Atsakyti
na as tai paimu virsutinius tiesiog susikeliu ,surisu su gumyte ir tada tuos prikabinu,paskuj nuleidziu ir tada jau kabinuos tas mazas sruogas thumbup.gif
Atsakyti