Įkraunama...
Įkraunama...

Priauginami ar prisegami plaukai?

QUOTE(sinchrofazatronas @ 2007 04 10, 17:28)
tai kur ju isigyt? kokia kaina? blush2.gif

Priklauso nuo to, kokiam mieste esat biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sinchrofazatronas @ 2007 04 10, 17:28)
tai kur ju isigyt? kokia kaina? blush2.gif

pirkau vilniuj akropolyje, tai kaina buvo 310lt, bet sako - padarysiu jums nuolaida- ir kaina tapo 279 lt thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(helena @ 2007 04 10, 10:44)
galima. aš turėjau prisiuvamus, taigi natūralūs plaukai, ką nori su jais tą darai.tik kad man apskritai išgaut tokią nesąmoningą spalvą kaip mano sunku būtų doh.gif

o jums nekilo klausimas kaip jie auginami? biggrin.gif
juk jie taip ilgai auga, kiek reikia moterų, kad užpildyti jais rinką g.gif ir iš kur juos veža? kažkaip ne koks jausmas apima kai pagalvoju,kad jų savininkė kokia asociali moteriškė iš varganos šalies, varganos lūšnos blush2.gif
na man kažkokia mistika jie atrodo.
Atsakyti
QUOTE(septyniuke @ 2007 04 10, 18:31)
o jums nekilo klausimas kaip jie auginami?  biggrin.gif
juk jie taip ilgai auga, kiek reikia moterų, kad užpildyti jais rinką  g.gif  ir iš kur juos veža? kažkaip ne koks jausmas apima kai pagalvoju,kad jų savininkė kokia asociali moteriškė iš varganos šalies, varganos lūšnos  blush2.gif
na man kažkokia mistika jie atrodo.

giliai tu čia kasi biggrin.gif man tai jokio skirtumo , kaip jie auginami buvo, jie po visu apdorojimų savo kilmę užmiršta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(helena @ 2007 04 10, 17:44)
giliai tu čia kasi biggrin.gif man tai jokio skirtumo , kaip jie auginami buvo, jie po visu apdorojimų savo kilmę užmiršta biggrin.gif


Man irgi jokio skirtumo biggrin.gif
Atsakyti
o man biški ne blush2.gif nu bet stengiuos apie tai negalvot bigsmile.gif
aišku apdoroti tai jie normaliai turėtų būti. beje ar teko matyt, kad juose yra išsišakojusių plaukų? man teko. kaži ar visuose taip? čia turbūt tam, kad atrodytų natūraliau unsure.gif
Atsakyti
SVEIKOS... 4u.gif As vakar sedejau kirpykloje nuo 8 iki2... blush2.gif Jau net pabodo, taciau rezultatas pranoko lukescius drinks_cheers.gif .Priaugino 72 smulkias sruogeles.Aisku, pigiau butu, jei imtu didesnem sruogom, taciau gal kirpeja norejo uzsidirbti...O gal ir geresnio rezultato sieke...

Taigis-laaaaabai grazu, tik kad jau naktele tai jau kaip su bigudukais prasivarciau.... ax.gif ax.gif ax.gif Tad jei ir toliau taip-teks neziureti i kaina ir ,,issipesti,, bent jau is auksciau, kur labai trukdo lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Nors, kita vertus, galbut geriau jausiuos, kai apsiprasiu ir plaukai kiek ataugs...
Atsakyti
man irgi nerupi kieno tie plaukai buvo, man juos kai tik uzdejo iskart savi patapo. o teko girdet, kad plaukus veza is indijos vienuolynu ir rusyno gilaus is sibiro gal g.gif kiek internete teko skaityt daugely saliu superka tuos plaukus, o po to apdoroja
Atsakyti
QUOTE(vailet @ 2007 04 11, 15:45)
SVEIKOS... 4u.gif As vakar sedejau kirpykloje nuo 8 iki2... blush2.gif

Kur dareisi? Kiek kainavo?
Atsakyti
man susidaro įspūdis, kad dauguma ilgakasių lietuvaičių ne tokios jau ir ilgakasės (netikros) lotuliukas.gif
Atsakyti
Bandysiu dazyti savo prisegamus plaukus biggrin.gif nes noriu keisti savo plauku spalva...patamsinti smile.gif idomu kaip jie atrodys po dazymo,dabar tai jie tokie lygus,grazus wub.gif idomu ar nesugadinsiu juos nudazydama g.gif siaip jie 100% naturalus,sake kad juos dazyti galima ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ViShy @ 2007 04 11, 21:54)
Bandysiu dazyti savo prisegamus plaukus  biggrin.gif nes noriu keisti savo plauku spalva...patamsinti smile.gif idomu kaip jie atrodys po dazymo,dabar tai jie tokie lygus,grazus  wub.gif idomu ar nesugadinsiu juos nudazydama g.gif siaip jie 100% naturalus,sake kad juos dazyti galima  ax.gif

Gerai jie atrodys, aš irgi tamsinau, tai gavosi lygiai tokia pati spalva , kaip ir savų, jiems nepakenkė.
Atsakyti