Įkraunama...
Įkraunama...

Priauginami ar prisegami plaukai?

QUOTE(Pelagija @ 2007 03 28, 21:58)
As segu tris tresus. Viena zemai is triju segtuku, kita per viduri galvos is 6 segtuku ir dar viena is penkiu segtuku kaip galima auksciau.

Pati susijungiau tresus  tuos siaurus kur prie smilkiniu deti, nes atskirai jie man prastai laikosi.

Prisisegu graziai ir labai gerai. Vidurini segtuka is galo prisegu su veidrodziu, o kitus palei sona su pirstais jauciu. Kazkaip ipratau ir moku, nieko visai sudetingo.

O kaip keistai tu segi biggrin.gif Man tai kirpėja kaip tik atvirkštine eiga sega. tongue.gif Niu,bet vistiek labai faina tau,kad pati gražiai prisisegt moki. thumbup.gif Aš galvoju gal prisiaugint plaukučius,nes brangu kiekvieną kart lėkt į kirpyklą segiotis tų plaukučių ax.gif
Atsakyti
ir as va sugalvojau pasigrazinti prisegamais plaukuciais smile.gif gal patartumete kur ju isigyti vilniuje, kokybisku ir uz prieinama kaina thumbup.gif
Atsakyti
MERGAITĖS,PAAIŠKINKITE MAN NA KAIP JUOS (PLAUKUČIUS)PRIAUGINA g.gif g.gif ax.gif
Atsakyti
nusipirkau ta rinkinuka,pabandziau isisegti, bet man atrodo, kad praejus pro lauka, kai toks vejas, taigi matytus tos sukytes! papus vejas ir pasimatys...:/
ka daryti? g.gif

ir jeigu noriu patrumpinti, tai prasyti kirpykloje? pakirptu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sveikatele: 07 balandžio 2007 - 20:06
jei as noriu juos pakirpti, iskarpyti, tai man eiti i kirpykla juos uzsisegus?
Atsakyti
QUOTE(sveikatele @ 2007 04 07, 22:02)
jei as noriu juos pakirpti, iskarpyti, tai man eiti i kirpykla juos uzsisegus?

vat ir as galvoju. o kaip paskui susegt juos, kad guletu taip, kaip kirpta buvo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(helena @ 2007 04 09, 09:48)
vat ir as galvoju. o kaip paskui susegt juos, kad guletu taip, kaip kirpta buvo? g.gif

Man tai kirpėja nekirpo, doh.gif nors ir prašiau,taip ir sakė,kad paskui gi neis visad vienodai jų prisegt nono.gif
Atsakyti
Buvau "pasiskolinusi" plaukus iš sesės hihihi.gif Tai man labai jautėsi, tikrai nepatogu buvo. Jaučiau segtukus, ir dar norint perbraukti plaukus ranka, užkliūdavo už segtukų. Na kažkaip negerai jaučiausi. Aišku gražu bigsmile.gif Ir pati jų noriu bent progoms.
Atsakyti
QUOTE(septyniuke @ 2007 04 09, 19:00)
Buvau "pasiskolinusi" plaukus iš sesės  hihihi.gif  Tai man labai jautėsi, tikrai nepatogu buvo. Jaučiau segtukus, ir dar norint perbraukti plaukus ranka, užkliūdavo už segtukų. Na kažkaip negerai jaučiausi. Aišku gražu  bigsmile.gif Ir pati jų noriu bent progoms.

tai aišku, kad čia proginis daiktas irnesakyk.gif aš irgi noriu įsigyti, bet nelabai tikiu, kad galėčiau spalvą pataikyt blink.gif
Atsakyti
QUOTE(helena @ 2007 04 10, 10:34)
tai aišku, kad čia proginis daiktas irnesakyk.gif aš irgi noriu įsigyti, bet nelabai tikiu, kad galėčiau spalvą pataikyt blink.gif

o įdomu ar juos galima dažyt g.gif
reiks gal kirpėjos užklaust.
Atsakyti
QUOTE(septyniuke @ 2007 04 10, 10:41)
o įdomu ar juos galima dažyt  g.gif 
reiks gal kirpėjos užklaust.

galima. aš turėjau prisiuvamus, taigi natūralūs plaukai, ką nori su jais tą darai.tik kad man apskritai išgaut tokią nesąmoningą spalvą kaip mano sunku būtų doh.gif
Atsakyti
tai kur ju isigyt? kokia kaina? blush2.gif
Atsakyti