Įkraunama...
Įkraunama...

Priauginami ar prisegami plaukai?

QUOTE(linuxox @ 2008 03 06, 13:24)
Gali drasiai,tik kirpk palikdama siek tiek ilgesni galiuka ir apsiusk su siulu ir adata,kad neisirtu.Tas sukytes taip pat galima nusiardyti ir persiuti ten kur tau reikia,arba tarkim jau sunesiojai plaukus,arba nori pasikeisti spalva tai gali nusipirkti paprastus tresus,be saguciu,jie pigesni siek tiek,ir prisisiuti sagucius nuo senu tresu prie nauju.

Ačiū aciuks.gif , jau einu kirpt, paskui parašysiu kaip sekėsi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(linuxox @ 2008 03 06, 01:47)
Tai kad vienodai laiko,kol nenuimi tol ir laikosi .Buna kad 'nuciuozia' tos sruogeles,bet 'nuciuozia' ir su kapsulemis,jei is mano asmenines patirties tai su kapsulemis pameciau 3-4 vnt per 2 men,su ziedukais 4-5vnt per 7 men.Cia labai individualus dalykas,priklauso nuo daugelio dalyku,bet dazniausiai taip atsitinka kai nesilaikoma meistres duotu patarimu.

tuo sakiniu tai labai suabejociau smile.gif nes tie ziedeliai man krito patys, ir nieks ten ju nenuiminejo smile.gif mano plaukai yra tokie "trupantys" tai maniau, kad del to tie ziedeliai taip krito, taciau su kapsulemis visai kitas reikalas. net nera ko lyginti. bet, zinoma, gal ta ziedeliu "meistre" buvo ne kokia g.gif
Atsakyti
Tikrai buna kad nuciuozia,bet as su savo klijentem visuomet issiaiskinu priezastis kodel taip nutiko,visais atvejais,buvo netaisyklingai plaunama galva,viena maza klaidele ir sruogeles iskrenta,kai pradejo taisyklingai plauti galva-nebekrito,as visuomet pamokinukaip reikia ta daryti,bet buna juk kad pamirsta.Ir turiu klijente kuri dedavosi tais metaliniais ziedukais,tai jai pastoviai krisdavo net po 30vnt,o dabar su varinukais nebekrenta,gal tai tik sutapimas,bet mano kolege londone taip pat turejo tokia beda sudejo merginai su metaliniais po menesio jai nemazai iskrito tai dabar perdejo su variniais,kol kas laiko gerai.Pagal ideja gali iskristi kelios sruogeles,tai butu normalu,bet tik keletas,o ne keliolika.Tokie atvejai labai reti.
Atsakyti
[quote=linuxox,2008 03 06, 00:29]
[quote=gussste23,2008 03 05, 16:18]
vis tiek tu manes neitikinsi kad ziedeliai geriau uz kapsules kad ir kaip stengtumeis tai akcentuoti ax.gif
[/quote
Ar tu jautiesi tokia pasaulio bamba kad tureciau tave itikineti?As tik dalinuosi savo asmenine patirtim,o tu del kazkokiu priezasciu vis kimbi prie manes,nesuprantu kas tau nepatinka.Daznai tau taip buna?Bandau paaiskinti zmonem skirtumus tarp visu priauginimo budu,nes esu ir klijavusi tresus ir su kapsulemis dirbusi ir su ziedukais.Daznai panos buna klaidingai informuotos,dalinu nemokamai savo zinias ir patirti.Atsipalaiduok,as tikrai nenoriu taves ikalbeti prisiauginti plaukus nei ziedeliais nei kapsulemis nei saguciais nei klijais nei siulais ir nei ultra garsu,so gali ramiai skaityti toliau nes viskas ka as rasau nera vien tik tam kad tave ar kitas ikalbeciau kazka daryti. thumbup.gif
[/quote]

gerai gerai tik nereikia cia karsciuotis 4u.gif tai tu aiskink skirtumus savo temoj bet kai rasai ta pati per kelias temas tai atsibosta paparasciausiai doh.gif
Atsakyti
tai kad niekas neklausia toj temoj verysad.gif ,o kadangi man neduok valgyt-duok kalbet sia tema tai ir rasau ten kur kam klausimu kyla.Beje,moterys ir merginos, sveikinu jus su viena graziausiu svenciu-moters diena 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gussste23 @ 2008 03 05, 16:18)
vis tiek tu manes neitikinsi kad ziedeliai geriau uz kapsules kad ir kaip stengtumeis tai akcentuoti ax.gif


man 1000 000 kartu geriau su ziedeliais, nes dedant kapsules kenkia karstis, nesiojau puse metu tuos plaukus su ziedeliais ir kai nusiemiau tai plaukai atrode puikiai, neisslinke ir nesugadinti, o po kapsuliu pazystamos skundziasi, kad plauku maziau lieka. ir siaip su ziedeliais nereikia spec. priemoniu, "jiems tas pats ar loreal ar dar koks s...''
Atsakyti
QUOTE(Victoria Beckham @ 2008 03 08, 17:07)
man 1000 000 kartu geriau su ziedeliais, nes dedant kapsules kenkia karstis, nesiojau puse metu tuos plaukus su ziedeliais ir kai nusiemiau tai plaukai atrode puikiai, neisslinke ir nesugadinti, o po kapsuliu pazystamos skundziasi, kad plauku maziau lieka. ir siaip su ziedeliais nereikia spec. priemoniu, "jiems tas pats ar loreal ar dar koks s...''


kiek zmoniu tiek is nuomoniu vienom geriau tas kitom tas bigsmile.gif as irgi kai nusiemiau kapsules plaukai atrode gerai dar ir paauge ir jokiu spec priemoniu nevartojau doh.gif kaip sakau vienom geriau kapsules kitom ziedeliai ir neverta cia gincytis thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(linuxox @ 2008 03 08, 16:15)
tai kad niekas neklausia toj temoj verysad.gif ,o kadangi man neduok valgyt-duok kalbet sia tema tai ir rasau ten kur kam klausimu kyla.Beje,moterys ir merginos, sveikinu jus su viena graziausiu svenciu-moters diena  4u.gif


gerai taika nebesipykstam 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gussste23 @ 2008 03 09, 18:24)
kiek zmoniu tiek is nuomoniu vienom geriau tas kitom tas bigsmile.gif  as irgi kai nusiemiau kapsules plaukai atrode gerai dar ir paauge ir jokiu spec priemoniu nevartojau doh.gif  kaip sakau vienom geriau kapsules kitom ziedeliai ir neverta cia gincytis thumbup.gif
Papildyta:
gerai taika nebesipykstam 4u.gif

Tu teisi kiekvienam tinka skirtingai. Ir neprotinga apie tai diskutuoti, tiesiog savo nuomone isreiksti manau yra protingiau. Linuxox saunuole , kad mergaites konsultuoji 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(justoza @ 2008 03 02, 11:23)
Ech o as galovojau kad naturalus nesivelia,vis delto turetu buti kazkokie purskalai ar sukos specialios smile.gif Na reiks nusipirkti ir paziureti smile.gif kaip sakomas kas nebando-tas negeria sampano smile.gif thumbup.gif

Na ir ash noreciau parashyti. tai va uzsisakineju sau naturalius blondishkus plaukus prisegamus. Neuzilgo tuokiuosi tai noriu kad plauku daugiau butu.

Beto vienai panelei buvau uzsakiusi priauginamas sruogas tai zinok naturalias kai sruogas prisiaugino jos ziauriai skyriasi nupo sintetiniu. sintetines grubios fee. manau su prisegasmom tas pats.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pelytte: 13 kovo 2008 - 23:45
Sveikutes biggrin.gif pagaliau ir as prisijungiau...vat tai noriu db papasakot apie savo plaukus ax.gif buvau juodais ilgais plaukais .sumasciau eit i salona kad plaukus nusviesintu naturale padarytu splava... 4u.gif tai po 3kartu srogom dazymo plaukai ryzi balti juodi...ir ji man lb dauk kirpo per tos 3kartus db trumpi paliko verysad.gif tai sumasciau prisiaugint kita sav einu pas ja ji man nudazys plaukus ir priaugins.tipo tresais.virsuj per viduri galvos ir apacoj galvos...tai kaip laukiu nesulaukiu ax.gif biggrin.gif bet kiek drauge pasakojo tai ji ir buvo klaipedoj prisiauginus salone tos tresus sake po 2men jos plaukai baisei atrode...tai db ji segas tos plaukus lotuliukas.gif o jos drauge buvo prisiauginus ir taipat tai ji be plauku galima sakyt paliko ....dauk vietu ant galvos kur plika blush2.gif biski ziaurei...bet as zinau kad mano plaukai stiprus ir nieko jiems nebus..... g.gif o plaukus auginsios iki uzpakaliuko ax.gif ir jai ka neletuvoj smile.gif gal kas zino kaip jos priziuret...?
Atsakyti
ir jus pacios logiskai pagalvokit kas tos kapsules jos priklijuojamos prilydomos prie tavo plauku ...nzn sss....geriau prisiuti plaukai....tavo plaukam tai nekenke ...gi visos kiekviena diena vaikstom susirisusios plaukus...namie ar darbe...tai neiko nekenke ...o drauge jauciu is pavydo prigazdint norejo... ax.gif nzn sitam mieste kuriam as esu nzn tokios kirpyklos kur kapsulem priaugina plaukus...visi tik siuva... g.gif
Atsakyti
QUOTE(neringazuikelis @ 2008 03 14, 19:06)
Sveikutes biggrin.gif pagaliau ir as prisijungiau...vat tai noriu db papasakot apie savo plaukus ax.gif buvau juodais ilgais plaukais .sumasciau eit i salona kad plaukus nusviesintu naturale padarytu splava... 4u.gif tai po 3kartu srogom dazymo plaukai ryzi balti juodi...ir ji man lb dauk kirpo per tos 3kartus db trumpi paliko verysad.gif tai sumasciau prisiaugint kita sav einu pas ja ji man nudazys plaukus ir priaugins.tipo tresais.virsuj per viduri galvos ir apacoj galvos...tai kaip laukiu nesulaukiu ax.gif  biggrin.gif bet kiek drauge pasakojo tai ji ir buvo klaipedoj prisiauginus salone tos tresus sake po 2men jos plaukai baisei atrode...tai db ji segas tos plaukus lotuliukas.gif o jos drauge buvo prisiauginus ir taipat tai ji be plauku galima sakyt paliko ....dauk vietu ant galvos kur plika blush2.gif biski ziaurei...bet as zinau kad mano plaukai stiprus ir nieko jiems nebus..... g.gif o plaukus auginsios iki uzpakaliuko ax.gif ir jai ka neletuvoj smile.gif gal kas zino kaip jos priziuret...?

Jokios ypatingos priežiūros nereikia, prižiūrėk taip pat kaip ir savo prižiūri, šiaip gali pasiskaitinėt čia daugiau, tikrai daug informacijos rasi 4u.gif
Atsakyti