Įkraunama...
Įkraunama...

Priauginami ar prisegami plaukai?

Dar norejau tau toki klausimuka uzduoti, tavo nuomone, labiau kapsules (arba ziedeliai) matosi ant tamsiu plauku ar sviesiu?
Remdamasi savo patirtimi, galiu pasakyt, kad ant sviesiu. tai del sios priezasties (ir dar del to, kad maziau plaukus gadint "peroksidinant") nusprendziau dazytis plaukus savo naturalia spalva (t.y.sviesiai ruda/pilksva) ir tik tada detis kapsules.
[/quote]

as pati esu sviesi ir turiu prisiauginusi jau puse metu ir patikekit niekas nemato jokiu kapsuliu ar perejimu visi mano kad tai mano naturalus ir nezinau nuo ko cia priklauso g.gif gal nuo kirpejos profesionalumo? o gal kad man augino sviesias ir gale truputi tamsesnes rusvas sruogeles 4u.gif
kaip supratau linuxox esi kirpeja? gal patartum kokia grazia naturalia spalva nusidazyti plaukus? mano is prigimties sviesi pelenu su kokiais dazais butu galima isgauti sita spalva?
Atsakyti
QUOTE(linuxox @ 2008 03 02, 12:19)
anttokios spalvos deciau rudus ziedukus,siaip man butent tokios naturalios spalvos yra ziauriai grazios ir jos labai gerai nesiojasi ir zieduku nesimatytu,del kapsuliu nezinau.

man irgi labai grazi sita spalva. tokio ruda, bet ne salta, o su siltais atspalviais. labai grazu. sia savaite eisiu i kirpykla, bandysiu is blondines pavirsti tokia smile.gif

QUOTE(gussste23 @ 2008 03 02, 14:10)
as pati esu sviesi ir turiu prisiauginusi jau puse metu ir patikekit niekas nemato jokiu kapsuliu ar perejimu visi mano kad tai mano naturalus ir nezinau nuo ko cia priklauso g.gif  gal nuo kirpejos profesionalumo? o gal kad man augino sviesias ir gale truputi tamsesnes rusvas sruogeles 4u.gif
kaip supratau linuxox esi kirpeja? gal patartum kokia grazia naturalia spalva nusidazyti plaukus? mano is prigimties sviesi pelenu su kokiais dazais butu galima isgauti sita spalva?

ant mano galvytes taip pat niekas nieko nepastebi smile.gif giria grazius plaukus, nors is tiesu mano naturalus yra labai silpnuciai smile.gif

Atsakyti
pagrinde ir peikia tik del to tuos priaugintus plaukus,kad pamato tik prastai padarytus darbus,tiek prastai priaugintus,tiek bele kaip prisegtus,o gerai padarytu nieks net ir nepastebi,pagalvoja kad tai naturalus plaukai.Taip ir turi atrodyti gerai priauginti plaukai-niekas net nepasakytu jog jie yra priauginti.As kirpimais ar dazymais neuzsiimu,esu grynai tik plauku priauginimo variniais mikro ziedeliais profesionale,dirbau tik su ziedeliais 3.5 metu londone,dabar grizau i lietuva.Geras plauku priauginimas priklauso pagrinde nuo meistres patirties,ji gali dirbti kirpeja kad ir 10 metu,bet jei per tuos 10 teturejo vos kelis plauku priauginimus tai nieko gero is to nebus.Dar labai svarbus dalykas yra finansai,man cia pasirode labai sunku dirbti,nes merginos praso tik pvz.80 vnt,kai realiai jai reikia120vnt.geriausia darytis pilna galvos priauginima,o ne taupyti.As uz darba imu tik 1 lt,tam kad merginos galetu reikiama kieki prisiauginti ir kad nevaiksciotu kaip klounes.
Papildyta:
QUOTE(justoza @ 2008 03 02, 12:23)
Ech o as galovojau kad naturalus nesivelia,vis delto turetu buti kazkokie purskalai ar sukos specialios smile.gif Na reiks nusipirkti ir paziureti smile.gif kaip sakomas kas nebando-tas negeria sampano smile.gif thumbup.gif

Zinoma kad veliasi,juk tie plaukai yra nebegyvi.O tie naturaliu seriu sepeciai tai tik mitas,jei jau toki turite tai valio,bet specialiai pirktis tik tam kad priaugintus plaukus sukuotis tai nesamone,o del tu purskaliuku ir priemoniu as kiekvienai savo klijentei rekomenduoju,jau ant saves isbandytas priemones ir pamokinuka po ko ir kaipdaryti,kad plaukai isliktu kuo ilgiau grazus.
Atsakyti
QUOTE(linuxox @ 2008 03 02, 20:31)
pagrinde ir peikia tik del to tuos priaugintus plaukus,kad pamato tik prastai padarytus darbus,tiek prastai priaugintus,tiek bele kaip prisegtus,o gerai padarytu nieks net ir nepastebi,pagalvoja kad tai naturalus plaukai.Taip ir turi atrodyti gerai priauginti plaukai-niekas net nepasakytu jog jie yra priauginti.As kirpimais ar dazymais neuzsiimu,esu grynai tik plauku priauginimo variniais mikro ziedeliais profesionale,dirbau tik su ziedeliais 3.5 metu londone,dabar grizau i lietuva.Geras plauku priauginimas priklauso pagrinde nuo meistres patirties,ji gali dirbti kirpeja kad ir 10 metu,bet jei per tuos 10 teturejo vos kelis plauku priauginimus tai nieko gero is to nebus.Dar labai svarbus dalykas yra finansai,man cia pasirode labai sunku dirbti,nes merginos praso tik pvz.80 vnt,kai realiai jai reikia120vnt.geriausia darytis pilna galvos priauginima,o ne taupyti.As uz darba imu tik 1 lt,tam kad merginos galetu reikiama kieki prisiauginti ir kad nevaiksciotu kaip klounes.
Papildyta:

Zinoma kad veliasi,juk tie plaukai yra nebegyvi.O tie naturaliu seriu sepeciai tai tik mitas,jei jau toki turite tai valio,bet specialiai pirktis tik tam kad priaugintus plaukus sukuotis tai nesamone,o del tu purskaliuku ir priemoniu as kiekvienai savo klijentei rekomenduoju,jau ant saves isbandytas priemones ir pamokinuka po ko ir kaipdaryti,kad plaukai isliktu kuo ilgiau grazus.


kai pirma karta prisiaugint sugalvojau plaukus (tai buvo ziedeliai), nieko nenusimaniau.. atejau, sakau noriu 70 sruogu. na, ir uzdejo man. galit isivaizduot, kaip atrode.. nekaip nekaip.. smile.gif

dabar ieskau specialiu sampunu kapsulemis priaugintiems plaukams.. gaila, ner su kuo dabar pasikonsultuot sia tema g.gif
Atsakyti
QUOTE(sveikatele @ 2008 03 02, 20:15)
kai pirma karta prisiaugint sugalvojau plaukus (tai buvo ziedeliai), nieko nenusimaniau.. atejau, sakau noriu 70 sruogu. na, ir uzdejo man. galit isivaizduot, kaip atrode.. nekaip nekaip.. smile.gif

dabar ieskau specialiu sampunu kapsulemis priaugintiems plaukams..  gaila, ner su kuo dabar pasikonsultuot sia tema  g.gif



kokiu dar specialiu sampunu cia manau tik pinigu ismetimas doh.gif as turiu kapsulemis priaugintus ir naudoju tokias pacias priemones kaip ir pries priauginima ir patikek jokio blogo poveikio cia manau tik reklama. turejau viena priemone tipo kad priauginti plaukai nesiveltu So Cop for you tai man labai nepatiko kvapas ir naudos jokios doh.gif
Atsakyti
QUOTE(gussste23 @ 2008 03 02, 21:37)
kokiu dar specialiu sampunu cia manau tik pinigu ismetimas doh.gif  as turiu kapsulemis priaugintus ir naudoju tokias pacias priemones kaip ir pries priauginima ir patikek jokio blogo poveikio cia manau tik reklama. turejau viena priemone tipo kad priauginti plaukai nesiveltu So Cop for you tai man labai nepatiko kvapas ir naudos jokios doh.gif


spec.sampunai yra su zemesniu ph ir t.t. ir jie neskaido, neardo/netrupina kapsules - o tai didelis pliusas... as taip pat esu prisiauginusi kapsules, niekad nenaudojau spec.sampunu, taciau manau, kad visgi tai nera kazkoks ismislas ar reklama. g.gif

beje, kiek sruogeliu esi prisiauginusi ir kokiu? gal great lenghts? rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sveikatele: 03 kovo 2008 - 00:33
mergaites, as dar del prisegamu plauku jus patrugdysiu, kaip jus juos prisisegat? nes as turiu naturalius tresus, ir mano pačios plaukai yra tiesus, man tie tresai nelabai gerai prisitvirtina prie plauku, kad lygtais nuslenka i apacia siek tiek.. ar as cia nemoku ju prisisegt, ar per mazai plauku imu segimui? g.gif

bet siaip geras dalykas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(fainnka @ 2008 03 03, 12:46)
mergaites, as dar del prisegamu plauku jus patrugdysiu, kaip jus juos prisisegat? nes as turiu naturalius tresus, ir mano pačios plaukai yra tiesus, man tie tresai nelabai gerai prisitvirtina prie plauku, kad lygtais nuslenka i apacia siek tiek.. ar as cia nemoku ju prisisegt, ar per mazai plauku imu segimui?  g.gif

bet siaip geras dalykas  thumbup.gif

Aš tai pati sau niekaip nesugebėčiau prisisegt gražiai g.gif Visada prašau draugės pagalbos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sveikatele @ 2008 03 03, 00:29)
spec.sampunai yra su zemesniu ph ir t.t. ir jie neskaido, neardo/netrupina kapsules - o tai didelis pliusas... as taip pat esu prisiauginusi kapsules, niekad nenaudojau spec.sampunu, taciau manau, kad visgi tai nera kazkoks ismislas ar reklama.  g.gif

beje, kiek sruogeliu esi prisiauginusi ir kokiu? gal great lenghts?  rolleyes.gif



zinau kad yra su zemesniu ph bet kad man ir paprasti sampunai neardo neskaido nes nesioju jau puse metu o dar tik viena sruoga tepameciau ax.gif taip kad manau kad paprasti sampunai tikrai nekenkia g.gif taip turiu great lenghts pirkau 80 sruogeliu ir kai augino jas kirpo per puse 4u.gif
Atsakyti
sveikutes, norejau uzklausti, ka jus manot apie prisiuvamus plauks, t.y. kai is savu plauku yra supinama kasyte ir prie jos prisiuvami plaukai, tikiuosi aiskiai parasiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Preila @ 2008 03 03, 15:56)
Aš tai pati sau niekaip nesugebėčiau prisisegt gražiai g.gif Visada prašau draugės pagalbos smile.gif

As turiu prisegamus plaukus ir taipogi galvojau kad neisisegsiu sau bet dabar per 5 min susisegu smile.gif kad geriau lajkytusi tie segtukai reikia sruogele prie kurios segsite prie saknu su sukom pavelti tada prisegti ir lako papurksti smile.gif man lajkosi super thumbup.gif ir atrodo tokie puresni plaukai smile.gif na tikiuosi aiskiai parasiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gussste23 @ 2008 03 03, 16:21)
zinau kad yra su zemesniu ph bet kad man ir paprasti sampunai neardo neskaido nes nesioju jau puse metu o dar tik viena sruoga tepameciau ax.gif  taip kad manau kad paprasti sampunai tikrai nekenkia g.gif  taip turiu great lenghts pirkau 80 sruogeliu ir kai augino jas kirpo per puse 4u.gif

aisku smile.gif as irgi tiek pat pirkau, ir kirpo jas per puse, taciau sia savaite (arba kita) jau reiks keisti plaukucius, tai pirksiu 110 sruogu, nes 80 man skystokai atrodo ax.gif
ai, tuscia ju, tu sampunu, apseisiu ir as tikriausiai biggrin.gif

QUOTE(Ginta28 @ 2008 03 03, 18:18)
sveikutes, norejau uzklausti, ka jus manot apie prisiuvamus plauks, t.y. kai is savu plauku yra supinama kasyte ir prie jos prisiuvami plaukai, tikiuosi aiskiai parasiau  blush2.gif


As manau, kad cia visiskai nieko gero. tikriausiai laiko labai trumpai. as tikrai nesisiuciau smile.gif
Atsakyti