Įkraunama...
Įkraunama...

Priauginami ar prisegami plaukai?

cia ne aiskint reikia o parodyti.5 juostos yra labai daug,nebent jei tavo plaukai yra labai stori,o jeigu plaukai 'skystokai' ant treso susiuti,tai gali 2 juostas susisiuti ir bus tik 1 juosta.
Atsakyti
Sveikos pasireikšiu ir aš smile.gif Na aš tai asmeniškai esu prieš plaukų priauginimą schmoll.gif Draugė buvo prisiauginusi tj menesy laiko gražiai atrodė o poto doh.gif reikia daryti koreguoti,nes plaukas naturalus auga ir kapsulitės visos slenka žemyn,o ka kalbet apie nepatoguma doh.gif savam plaukui žiauriai kenkia blush2.gif
Turiu aš tresusu pokolkas sintetinius,nu bet merginos dalykas thumbup.gif thumbup.gif Aš kai prisisegu tai man sako: tau jau metas eiti i i olialia mergaičių atranka lotuliukas.gif (esu blondine)
Yra penkios juostos viena didelė,kita mažesne ir taip ejna mazėjimo tvarka,bet kadangi mano plaukai ploni tj mes su savo kirpeja ta plačiają juosta sukarpem nes man perdidelė buvo. dbr daugiau tu plaukų yra biggrin.gif Tik va panelės jums gal irgi su sintetiniais tokia problema kad laaaaabai galiukai veliasi siaubas sad.gif pakerpu pakerpu tai ziuriu tik trumpeja trupmeja....
Gal žinot kaip ten su naturaliais tresais? gal netaip tie galai veliasi? smile.gif Ogho kiek čia aš daug,jajgu i tema nepataikiau ar nusišnekėjau atleiskit flirt.gif
Atsakyti
QUOTE(linuxox @ 2008 02 29, 18:51)
cia ne aiskint reikia o parodyti.5 juostos yra labai daug,nebent jei tavo plaukai yra labai stori,o jeigu plaukai 'skystokai' ant treso susiuti,tai gali 2 juostas susisiuti ir bus tik 1 juosta.


tai kaip supratau kur nusiperki ta komplekta ten ir yra penkios juostos g.gif
Papildyta:
QUOTE(justoza @ 2008 03 01, 09:44)
Sveikos pasireikšiu ir aš smile.gif  Na aš tai asmeniškai esu prieš plaukų priauginimą schmoll.gif  Draugė buvo prisiauginusi tj menesy laiko gražiai atrodė o poto  doh.gif  reikia daryti koreguoti,nes plaukas naturalus auga ir kapsulitės visos slenka žemyn,o ka kalbet apie nepatoguma  doh.gif  savam plaukui žiauriai kenkia  blush2.gif
Turiu aš tresusu pokolkas sintetinius,nu bet merginos dalykas  thumbup.gif  thumbup.gif  Aš kai prisisegu tai man sako: tau jau metas eiti i i olialia mergaičių atranka  lotuliukas.gif  (esu blondine)
Yra penkios juostos viena didelė,kita mažesne ir taip ejna mazėjimo tvarka,bet kadangi mano plaukai ploni tj mes su savo kirpeja ta plačiają juosta sukarpem nes man perdidelė buvo. dbr daugiau tu plaukų yra biggrin.gif Tik va panelės jums gal irgi su sintetiniais tokia problema kad laaaaabai galiukai veliasi siaubas sad.gif pakerpu pakerpu tai ziuriu tik trumpeja trupmeja....
Gal žinot kaip ten su naturaliais tresais? gal netaip tie galai veliasi? smile.gif Ogho kiek čia aš daug,jajgu i tema nepataikiau ar nusišnekėjau atleiskit flirt.gif


kiek tu juostu segiesi ir kokia eiles tvarka?
Atsakyti
QUOTE(gussste23 @ 2008 03 01, 12:06)
tai kaip supratau kur nusiperki ta komplekta ten ir yra penkios juostos g.gif
Papildyta:
kiek tu juostu segiesi ir kokia eiles tvarka?

gale seguosi juosta kuriame yra 3 segtukai nes pas mane maza galva ax.gif 4u.gif ir prieky seguosi po dvi plonas sruogeles nes viena daly kuri yra is 5 segtuku ta prasme plati as ja susikarpiau pasidariau daugiau mazuciu smile.gif vaizdas tikrai graziai atrodo smile.gif
Atsakyti
sorry,bet man uz sintetinius plaukus nieko ziauriau nebuna,net pigiau gautusi nusipirkti viena karta naturalius tresus,paciai susikarpyti pagal savo galvos 'dydi',prisisiuti sagucius ir nesioti ilgai.Net ir naturalus plaukai susivelia po kazkiek laiko,o sintetiniai tai man ir nauji tragiskai atrodo,aisku pabandymui galima ir sintetinius nusipirkt.O cia dabar ne i tema biski:man ta savoka plauku priauginimas yra visiska nesamone,siaip zodis extention reiskia pridetas,prailgintas,bet siuo atveju daugiau pridetas.
Atsakyti
justoza ,natūralūs tresai taipogi veliasi ir triūšta ax.gif Tik gal neturi to šlykštoko sintetinių plaukų nenatūralaus blizgesio doh.gif
Atsakyti
QUOTE(linuxox @ 2008 02 28, 11:44)
xe xe as irgi maciau ta laida,net per anonsa vos tik uzmeciau aki iskart pasakiau priauginti,o kai laida paziurejau tikrai svietesi tresai,o juk imanoma juos paslepti,reikejo jai tik galva issiplauti,dideles bangas pasidaryti,butu atrodziusi 100kart geriau,bet ji juk menininke...jai gal nelabai ir rupi jos isvaizda,o gal laiko nebuvo,be to ne visos ir moka graziai psidaryti,nesvarbu ar su tresais ar sruogelemis,prisiauginusios ar prisisegusios visuomet reikia apsiziureti is visu pusiu ar nesimato.Kaip kalbejo viena izymybiu stiliste,kad extentionai(priauginti plaukai)yra daugiau skirti garbanojimui,kad suteikti naturaliems plaukams daugiau turio,be to tarp garbanu yra lengviau paslepti tiek tresus tiek kapsules tiek ir ziedelius,maziau matosi perejimas tarp naturaliu ir priaugintu plauku.As nesakau kad juos reikia nesioti tik garbanotus,bet tokiems problematiskesniems plaukuciams,ploniems ir retokiems patarciau darytis lengvas garbanas.Oi na ir uzsivedziau cia as lotuliukas.gif


garbanos man patinka, grazu ir t.t., bet prie mano veido labiau tinka tiesus plaukai. todel tiesinuos. bet va drauge (taip pat prisiauginusi kapsulemis) visada garbanojasi, tai tikrai maziau matosi tas plauku "perejimas" ir pacios kapsules reciau svysteli.

Dar norejau tau toki klausimuka uzduoti, tavo nuomone, labiau kapsules (arba ziedeliai) matosi ant tamsiu plauku ar sviesiu?
Remdamasi savo patirtimi, galiu pasakyt, kad ant sviesiu. tai del sios priezasties (ir dar del to, kad maziau plaukus gadint "peroksidinant") nusprendziau dazytis plaukus savo naturalia spalva (t.y.sviesiai ruda/pilksva) ir tik tada detis kapsules.

Atsakyti
ant tamsiu plauku ziedeliai labai sunkiai pastebimi,buna ir taip kad ant sviesiu plauku dedu tamsius ziedelius,cia taip darau jei plaukai buna nudazyti sruogelemis,tada irgi labai gerai pasislepia.Su sviesiais plaukais sunkiau ant ju ir kapsules ir ziedeliai labiau matosi,o ypac jei plaukai retoki,su tamsiais zymiai lengviau siuo klausimu.As pati blondine,pranesiojau prisiauginusi plaukus apie 3.5metu,bet net klijentems budavo sunku patiketi kad tai priauginti plaukai,neturedavau bedu kad matosi ziedeliai ar perejimas,paprasciausiai 'atkaliau sistema' kaip reikia sukuotis,kad paslepti visus trukumus.
Atsakyti
QUOTE(linuxox @ 2008 03 01, 20:05)
ant tamsiu plauku ziedeliai labai sunkiai pastebimi,buna ir taip kad ant sviesiu plauku dedu tamsius ziedelius,cia taip darau jei plaukai buna nudazyti sruogelemis,tada irgi labai gerai pasislepia.Su sviesiais plaukais sunkiau ant ju ir kapsules ir ziedeliai labiau matosi,o ypac jei plaukai retoki,su tamsiais zymiai lengviau siuo klausimu.As pati blondine,pranesiojau prisiauginusi plaukus apie 3.5metu,bet net klijentems budavo sunku patiketi kad tai priauginti plaukai,neturedavau bedu kad matosi ziedeliai ar perejimas,paprasciausiai 'atkaliau sistema' kaip reikia sukuotis,kad paslepti visus trukumus.

o tavo plaukai tiesus? ar banguojiesi juos?
as po truputi jau irgi "atkalu" plauku sukavimo sistema, tai jau neber tos baimes pries plauku priauginima smile.gif anksciau tai visko buvau prisigalvojus, bet vat reikia isbandyti paciai, tik tada gali teisingai apsipresti. Cia jau as truputi i lankas... ax.gif

Beje, kaip manai, ar ant tokios spalvos plauku maziau matytusi "ateiviai" galvoje (negu ant sviesios blondines)? smile.gif
user posted image

Atsakyti
anttokios spalvos deciau rudus ziedukus,siaip man butent tokios naturalios spalvos yra ziauriai grazios ir jos labai gerai nesiojasi ir zieduku nesimatytu,del kapsuliu nezinau.
Atsakyti
Ech o as galovojau kad naturalus nesivelia,vis delto turetu buti kazkokie purskalai ar sukos specialios smile.gif Na reiks nusipirkti ir paziureti smile.gif kaip sakomas kas nebando-tas negeria sampano smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(juli@ @ 2007 02 10, 21:04)
Gal galite rekomenduoti kur kaune prisiauginti plaukus? Vietų yra daug, bet gal kas žino,  kur gerai ir nebrangiai priauginėja plaukus? Ačiū už atsakymą.
Papildyta:

Žinau kad bazėje galima nusipirkti prisegamų sruogų. Ir dirbtinų ir naturalių. Pasirinkimas tikrai didelis.



Kaune pries puse metu buvau prisiauginus, kaina vidutiniska bet labai kokybiskai thumbup.gif kirpykla prie soboro lygtais 'Redrojus'
Atsakyti