Įkraunama...
Įkraunama...

Priauginami ar prisegami plaukai?

QUOTE(linuxox @ 2008 02 20, 15:16)
Cia gal ne i tema,nes kelios sruogeles ir kelios juosteles yra du skirtingi dalykai.Bet stai taip atrodo apie20 priaugintu sruogeliu
user posted image



kaip baisu ryskiai per mazai doh.gif
Atsakyti
As specialiai nufotkinau,nes per diena gaunu minimum 1-2 skambucius,kad nori priauginti tik kelias sruogas'gale' stai nuotraukele kaip ta pati panele atrode prisiauginusi visa reikiama kieki
user posted image
Atsakyti
Sveikos,

Na as ir turiu tuos prisegamus tresus jau mazdaug metai. siaip labai grazu kai juos prisega, bet nemazas vargas su jais. Pirmiausia tai, kad as pvz pati graziai neisisegu, nes mano plaukai ploni ir isegti taip, kad nesimatytu as nemoku. kitas dalykas kai jau pasinesioja pradeda tos sukeles atisegineti ir plaukai patys veltis. Taip pat manau, kad savas plaukas taip pat kencia, nes pvz mano puciasi - tai turiu juos tiesintis, paskui juos pasiauti pripurksti laku ir tada isegti, o kai mano plaukai greit rebaluojasi tai panesioju kokias 2 dienas ir vel visa parocedura is naujo. o kazkaip kelias dienas su ilgais, po to vel su trumpais vaiksciot nesinori, tai ir turi segtis. Siaip manau prisiauginti kai tik bus galimybe, nes vistiek norisi graziu plauku, o jei nedave gamta - tai ka bedaryciau ir kaip besirupinciau jais, jie vistiek tokie nusiure...
Atsakyti
QUOTE(Bitinka @ 2008 02 20, 20:29)
Sveikos,

Na as ir turiu tuos prisegamus tresus jau mazdaug metai. siaip labai grazu kai juos prisega, bet nemazas vargas su jais. Pirmiausia tai, kad as pvz pati graziai neisisegu, nes mano plaukai ploni ir isegti taip, kad nesimatytu as nemoku. kitas dalykas kai jau pasinesioja  pradeda tos sukeles atisegineti ir plaukai patys veltis. Taip pat manau, kad savas plaukas taip pat kencia, nes pvz mano puciasi - tai turiu juos tiesintis, paskui juos pasiauti pripurksti laku ir tada isegti, o kai mano plaukai greit rebaluojasi tai panesioju kokias 2 dienas ir vel visa parocedura is naujo. o kazkaip kelias dienas su ilgais, po to vel su trumpais vaiksciot nesinori, tai ir turi segtis. Siaip manau prisiauginti kai tik bus galimybe, nes vistiek norisi graziu plauku, o jei nedave gamta - tai ka bedaryciau ir kaip besirupinciau jais, jie vistiek tokie nusiure...



tai aisku geriausias budas prisiauginti bet koks tai brangus malonumas doh.gif kad butu pigiau tai butu geriau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(gussste23 @ 2008 02 21, 15:06)
tai aisku geriausias budas prisiauginti bet koks tai brangus malonumas doh.gif  kad butu pigiau tai butu geriau bigsmile.gif


Aha, del to nesiginciju.... bigsmile.gif
Atsakyti
Turiu tuos prisegamus plaukus, mano pacios plaukai gal 5cm trumpesni uz dirbtinius, tai juos prisegu tik kokia nors proga, ar siaip, pagal nuotaika tongue.gif Man jie super, karta pazistama prisipazino, kad ziurejo i mane ir galvojo, kokius po velniu ji vitaminus geria, kad per menesi (tada ji mane mate paskutini karta) tokie plaukai pasidare biggrin.gif Mazai skiriasi nuo naturaliu, spalva identiska, nusiima man be problemu, laikosi irgi gerai ir nesimato nieko bigsmile.gif O apimtis plauku tampa thumbup.gif
Atsakyti
Na paskaiciau siek tiek jusu nuomones. As pati noreciau tu prisegamu plauku, nes prisiauginti negaliu, mano plaukai labai silpni ir slenkantys. Bet vis bandau isivaizduoti kaip atrodyciau, jei prisideciau sveikus grazius plaukus, o juk mano pacios plaukai plonyciai, tokie pasigarbanoje siek tiek ir pasisiause.. g.gif Na o jei net pavyktu atrasti tokius mano plauku struktura atitinkancius, as galvoju kad tas sukytes vistiek galima izvelgti, juk papus vejas, ar pasilenksiu, plaukai prasiskleis ir is kart matysis, kad ten ne galva, o kazi kas... g.gif
Atsakyti
neturetu matytis.Turio didinimui reikia segtis plaukus savo pacios plauku ilgio,jei jau tokie plonyciai tavo plaukai manau net vienos juostos gali uztekti ir tikrai matysis skirtumas,o del strukturos,tai mano vienos klijentes labai ploni ir pasipute plaukai buvo,ji dazydavo balta spalva,tai plaukai gerokai pazeisti buvo ir tikrai labai negraziai atrode,o kai prisiaugino tai tie priauginti labai pataise vaizdeli,atrode jog jos pacios plaukai labai grazus ir silkiniai.Prisisegus tresus taip pat turetu susilieti,svarbu tik spalva atitaikyti
Atsakyti
Na as galvoju kad priauginimas man dar labiau pakenktu, o be to mano plaukai slenka, tai ishslinku kartu su priaugintais. As tai nedazau ju taip daznai, mano jie silpni nuo pat gimimo, niekada neturejau ilgu storu plauku, ka atsiauginu, ta kirpeja paskui nukerpa.. verysad.gif
Dabar domiuosi tais prisegamais ir zinokit eidama mieste ir visur, ziuriu i merginu plaukus ir stengiuos izvelgt ar nera prisisegusios.. biggrin.gif
Na vasarai visgi planuoju ta dalykiuka pasidaryt is pradziu gal kirpykloj, kad mane pamokintu ir paaiskintu kaip su jais elgtis ir pan... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Kukulake @ 2008 02 28, 00:15)
Na as galvoju kad priauginimas man dar labiau pakenktu, o be to mano plaukai slenka, tai ishslinku kartu su priaugintais. As tai nedazau ju taip daznai, mano jie silpni nuo pat gimimo, niekada neturejau ilgu storu plauku, ka atsiauginu, ta kirpeja paskui nukerpa.. verysad.gif
Dabar domiuosi tais prisegamais ir zinokit eidama mieste ir visur, ziuriu i merginu plaukus ir stengiuos izvelgt ar nera prisisegusios.. biggrin.gif
Na vasarai visgi planuoju ta dalykiuka pasidaryt is pradziu gal kirpykloj, kad mane pamokintu ir paaiskintu kaip su jais elgtis ir pan... rolleyes.gif


as esu prisiauginusi kapsulemis(turejau ir isegamus tresus, ir ziedeliais buvau prisiauginusi), tai zinot, igavau toki iproti - stebet merginu plaukus. biggrin.gif ir man visada atrodo, kad ir kitos i plaukus labai ziuri, bet cia turbut sprendziu jau pagal save pacia biggrin.gif
neseniai maciau Marijono laida "Taip ir Ne" ir joje pagr.zaideja buvo Milda(lyg toks vardas buvo, jei pamenu), tai vat pas sia panele iskart pamaciau, kad galvyteje tresai gyvena ax.gif
Atsakyti
xe xe as irgi maciau ta laida,net per anonsa vos tik uzmeciau aki iskart pasakiau priauginti,o kai laida paziurejau tikrai svietesi tresai,o juk imanoma juos paslepti,reikejo jai tik galva issiplauti,dideles bangas pasidaryti,butu atrodziusi 100kart geriau,bet ji juk menininke...jai gal nelabai ir rupi jos isvaizda,o gal laiko nebuvo,be to ne visos ir moka graziai psidaryti,nesvarbu ar su tresais ar sruogelemis,prisiauginusios ar prisisegusios visuomet reikia apsiziureti is visu pusiu ar nesimato.Kaip kalbejo viena izymybiu stiliste,kad extentionai(priauginti plaukai)yra daugiau skirti garbanojimui,kad suteikti naturaliems plaukams daugiau turio,be to tarp garbanu yra lengviau paslepti tiek tresus tiek kapsules tiek ir ziedelius,maziau matosi perejimas tarp naturaliu ir priaugintu plauku.As nesakau kad juos reikia nesioti tik garbanotus,bet tokiems problematiskesniems plaukuciams,ploniems ir retokiems patarciau darytis lengvas garbanas.Oi na ir uzsivedziau cia as lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(linuxox @ 2008 02 28, 10:44)
xe xe as irgi maciau ta laida,net per anonsa vos tik uzmeciau aki iskart pasakiau priauginti,o kai laida paziurejau tikrai svietesi tresai,o juk imanoma juos paslepti,reikejo jai tik galva issiplauti,dideles bangas pasidaryti,butu atrodziusi 100kart geriau,bet ji juk menininke...jai gal nelabai ir rupi jos isvaizda,o gal laiko nebuvo,be to ne visos ir moka graziai psidaryti,nesvarbu ar su tresais ar sruogelemis,prisiauginusios ar prisisegusios visuomet reikia apsiziureti is visu pusiu ar nesimato.Kaip kalbejo viena izymybiu stiliste,kad extentionai(priauginti plaukai)yra daugiau skirti garbanojimui,kad suteikti naturaliems plaukams daugiau turio,be to tarp garbanu yra lengviau paslepti tiek tresus tiek kapsules tiek ir ziedelius,maziau matosi perejimas tarp naturaliu ir priaugintu plauku.As nesakau kad juos reikia nesioti tik garbanotus,bet tokiems problematiskesniems plaukuciams,ploniems ir retokiems patarciau darytis lengvas garbanas.Oi na ir uzsivedziau cia as lotuliukas.gif


tai kaip juos isisegti kad nesimatytu? nelabai man patiktu kad zmones matytu kad prisegti plaukai doh.gif kiek zinau ten yra penkios juostos ar gali man paaiskinti kokia eiles tvarka jas reikia susisegti? ir kokiame aukstyje? aciu 4u.gif
Atsakyti