Įkraunama...
Įkraunama...

Priauginami ar prisegami plaukai?

QUOTE(pinkdevil @ 2008 02 16, 16:28)
o man irgi vienas klausimas iskilo  g.gif  kuo skiriasi tresai nuo prisegamu plauku? as jokio skirtumo nematau, taciau tinklalapyje http://www.grozioklu...in.php?n=67&k=1 nurodomi kaip atskiri plauku ilginimo budai  unsure.gif  aciu uz info  4u.gif

Tresai ir yra prisegami plaukasi,o visi kiti ten nurodyti budai,jau yra priauginimas... 4u.gif
Atsakyti
tresai tai yra susiuti plaukai jie gali buti priauginti keliais budais:priklijuoti,prisegti su saguciais,pritvirtinti su kapsulemis ar ziedeliais.O del to ka pasakyti darbe atejus su ilgais plaukais tai lygiai ta pati ka ir atejus su ilgais nagais smile.gif ar gerokai padidejusia krutine cool.gif
Atsakyti
aciu uz atsakymus 4u.gif as is tikruju galvoju vestuvems kelias sruogas prisisegti, nes bijau, kad manieji neuzaugs norimo ilgio smile.gif bet ar negali buti, kad tos sruogos galetu netycia iskristi? g.gif ar vejas, ar jaunikis plaukus pakedenti sumanys biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pinkdevil @ 2008 02 17, 03:06)
aciu uz atsakymus  4u.gif  as is tikruju galvoju vestuvems kelias sruogas prisisegti, nes bijau, kad manieji neuzaugs norimo ilgio  smile.gif bet ar negali buti, kad tos sruogos galetu netycia iskristi? g.gif  ar vejas, ar jaunikis plaukus pakedenti sumanys  biggrin.gif

vejas ju tikrai neispus biggrin.gif o jaunikis gal netemps plaukuciu su visa jega lotuliukas.gif
siaip jie tikrai labai stipriai laikosi smile.gif
Atsakyti
keliu sruogeliu neuzteks plauku prailginimui,jeigu ruosiesi tik kelias detis tai geriau neleisk pinigu ir visai nesidek,arba darykis normaliai arba nesidaryk visai.
Atsakyti
QUOTE(linuxox @ 2008 02 17, 10:45)
keliu sruogeliu neuzteks plauku prailginimui,jeigu ruosiesi tik kelias detis tai geriau neleisk pinigu ir visai nesidek,arba darykis normaliai arba nesidaryk visai.



ir aisku tu pasiulysi priauginima vario ziedeliais biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
net nesiruosiu cia reklamuotis,jau rasiau kazkur jeigu ka domina gali man i a.z. rasyti,as niekam nieko nesiulau,tik kaip profesionale dalinu nemokamus patarimus,beje jokio skirtumo ar ziedeliais ar kapsulemis-vis tiek kelios sruogos baisiai atrodys,as pati pries 5 metus galvojau kad man uztektu keletos vnt gale prisiauginti,nes nezinojau technologijos,ir beveik kas antra galvoja taip pat,todel ir imeciau nuotraukyciu pasiziureti kaip keli vnt atrodo.
Atsakyti
QUOTE(linuxox @ 2008 02 18, 10:59)
net nesiruosiu cia reklamuotis,jau rasiau kazkur jeigu ka domina gali man i a.z. rasyti,as niekam nieko nesiulau,tik kaip profesionale dalinu nemokamus patarimus,beje jokio skirtumo ar ziedeliais ar kapsulemis-vis tiek kelios sruogos baisiai atrodys,as pati pries 5 metus galvojau kad man uztektu keletos vnt gale prisiauginti,nes nezinojau technologijos,ir beveik kas antra galvoja taip pat,todel ir imeciau nuotraukyciu pasiziureti kaip keli vnt atrodo.



tai kad jau reklamuojiesi netgi per kelias temas blush2.gif as kaip tik manau kad vestuvems geriausias variantas prisegti plaukai mirksiukas.gif
Atsakyti
na gal as ne taip suprautau pasakyma prisisegti kelias sruogas,nes segama ne sruogelemis.O jeigu tik del vieno karto as taip pat siulyciau prisegamus,bet jei nori tik kelias sruogeles prisiauginti-tai geriau isvis nieko nedaryti,o tai kad as atrasau,domiuosi ar patariu del plauku priauginimo-tai tik del to kad si tema man yra pati idomiausia ir svarbiausia,apie plaukus galiu kalbeti non-stop kelias valandas biggrin.gif o reklamuojuosiu as skelbimuose mirksiukas.gif
Atsakyti
tikriausiai ji turejo omeny kelis tresus, o ne kelias sruogas smile.gif 4u.gif
Atsakyti
sweikutes smile.gif gal kas parduodate prisegamus plaukus juodus,arba sruogeles g.gif greiciau bus per AZ laukiu jusu pasiulymu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(linuxox @ 2008 02 17, 11:45)
keliu sruogeliu neuzteks plauku prailginimui,jeigu ruosiesi tik kelias detis tai geriau neleisk pinigu ir visai nesidek,arba darykis normaliai arba nesidaryk visai.

Cia gal ne i tema,nes kelios sruogeles ir kelios juosteles yra du skirtingi dalykai.Bet stai taip atrodo apie20 priaugintu sruogeliu
user posted image

Atsakyti