Įkraunama...
Įkraunama...

Priauginami ar prisegami plaukai?

o mane nervina segiotis,kai prisisegu ranku is galvos neistraukiu,net per sventes nesisegiau,o pas viena klijente net nuo prisegamu tresu plaukai tose vietose kur saguciai budavo -trumpuciai,na bet tik keliose vietose,matyt neatlaike dazno segiojimo ir svorio.As jai sudejau sruogeles mikro ziedeliais,nes jai jau atsibodo segiotis,tai jos plaukams nepakenke,bet ji kas 3men.keisdavo plaukus,nenesiodavo prisiauginus po 5-6men.Plauku priauginimas yra tas pats kaip ir nagu priauginimas,uzsidejus nagus juk nenesiotumet 3men be korekcijos.Kadangi plaukai auga ne tokiais tempais,tai jiems korekcijas reiketu daryti kas tris men.kad nepakenktu.Na o jeigu lesu nera korekcijoms tai gal tada geriau isvis neprisiauginti,nes paskui ir kyla mitai apie plauku priauginimo zala.Kai neteisingai nesiojama tada padaryta buna didziausia zala.Ir baikit bairius su nesiojimais po 7men,na nebent per tuos 7men buvo daryta korekcija tai tada viskas tvarkoje.
Atsakyti
QUOTE(linuxox @ 2008 02 11, 14:20)
o mane nervina segiotis,kai prisisegu ranku is galvos neistraukiu,net per sventes nesisegiau,o pas viena klijente net nuo prisegamu tresu plaukai tose vietose kur saguciai budavo -trumpuciai,na bet tik keliose vietose,matyt neatlaike dazno segiojimo ir svorio.As jai sudejau sruogeles mikro ziedeliais,nes jai jau atsibodo segiotis,tai jos plaukams nepakenke,bet ji kas 3men.keisdavo plaukus,nenesiodavo prisiauginus po 5-6men.Plauku priauginimas yra tas pats kaip ir nagu priauginimas,uzsidejus nagus juk nenesiotumet 3men be korekcijos.Kadangi plaukai auga ne tokiais tempais,tai jiems korekcijas reiketu daryti kas tris men.kad nepakenktu.Na o jeigu lesu nera korekcijoms tai gal tada geriau isvis neprisiauginti,nes paskui ir kyla mitai apie plauku priauginimo zala.Kai neteisingai nesiojama tada padaryta buna didziausia zala.Ir baikit bairius su nesiojimais po 7men,na nebent per tuos 7men buvo daryta korekcija tai tada viskas tvarkoje.


o jei doh.gif o mano drauge tai po 9 men isnesioja priaugintus, nusiima ir is karto vel uzsideda ir ka nieko super atrodo thumbup.gif o kas darosi jeigu neatlieki korekcijos ir ilgai nesioji?
Atsakyti
O korekcija kiek kainuoja,tiek pat kiek ir sumoki pradzioj uz priauginima?
Atsakyti
Labas mergytės, parduodu plaukų tresus natūralius, rašykit jei susidomėsit i AŽ
Atsakyti
na nezinau kiek kitur ima uz korekcijas ir nezinau ar cia galiu skelbtis kiek as imu.Siaip su darbu su ziedeliais ir t.t. maziau nei puse tiek kiek sumokejai uz prisiauginima.darytis korekcijas reikia priklausomai nuo to kaip greitai plaukai auga.Buna kad plaukai linke i velimasi tai kad ir nedaug atauge jau reikia isimti kelias sruogeles,issukuoti ir vel ideti,buna kad ilgai nesioja ir ne kiek nesusivelia,tai labai individualu.Labiausiai plaukai pasizeidzia jei jie prie saknu susivelia,dazniausiai nuo to kad nevisuomet einant miegot buna supinti i kasa!ir su tais koltunais vaikstoma dar kelis menesius,aisku jie yra issukuojami,nors laiko nemazai uztrunka bet iskirpti dar neteko niekada,ir tokiu klijenciu turejau tik 3-4,ir visos pripazino kad nesipyndavo i kasa.Ot padauzos!Uztat reikia ne tik klausyti ka kirpeja sako bet ir prisiminti ir daryti viska kaip buvo patarta.
Atsakyti
O kur jus dirbate,kiek kainuoja pas jus? g.gif
Atsakyti
nenoriu sio psl naudoti kaip savo reklamos galit parasyti man i az o daugiau apie si buda parasyta siame forume 'priauginimas mikro ziedeliais'
Atsakyti
Na gal yra Vilniui kas priugineja plaukus kokybiskai,ir pigiau nei salonuose,pabandymui galima butu uzsidet,tik rekomendaciju noretusi.Beje atsakyk jus man i klausima,ar jei priauginiu,tuo tarpu mano plaukai ar augs,nesiociau,kol savieji tokie pat netaptu,ilgi ir grazus blush2.gif
Atsakyti
zinoma kad augs biggrin.gif ir sruogele kartu su tavaisiais plaukais,todelpo3 men reiketu darytis korekcija.
Atsakyti
Sveikos, as daugiau nei puse metu prisiseginedavau sruogas su sagtukais, bet atsibodo ziauriai, siandien prisiauginau, kaip faina taip lengwa galwoj, kitas jausmas, ziuresim kaip nesiosis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Astrėja @ 2008 02 16, 01:16)
Sveikos, as daugiau nei puse metu prisiseginedavau sruogas su sagtukais, bet atsibodo ziauriai, siandien prisiauginau, kaip faina taip lengwa galwoj, kitas jausmas, ziuresim kaip nesiosis smile.gif

O,tai butinai dalinkys,as vis svarstau,tik man taip nieks ir neatsake,o kaip gi pvz.i darba ateit,juk visi zino kokio ilgio plaukus turiu,o cia bac ir ilgakase ateinu,o aiskintis nesinori visiems kad priauginta biggrin.gif
Atsakyti
o man irgi vienas klausimas iskilo g.gif kuo skiriasi tresai nuo prisegamu plauku? as jokio skirtumo nematau, taciau tinklalapyje http://www.grozioklu...in.php?n=67&k=1 nurodomi kaip atskiri plauku ilginimo budai unsure.gif aciu uz info 4u.gif
Atsakyti