Įkraunama...
Įkraunama...

Priauginami ar prisegami plaukai?

As turejau prisiauginus plaukus 3 kartus. Ir visi kartai skirtingi.
Pirmą karta sruogos krito su mano tikrais plaukais beveik kazdien,kol viena diena susivele i viena kuokštą ir teko nukirpti ir mano ir priaugintus plaukus. Po šios nelaimes liko labai trumpi plaukai, tai viską dariau kad sustiprinti šaknis ir po puses metu vel susigundziau. Pasakiau kirpejai kad mano šaknys silpnos,tai ji eme daugiau plauku i viena sruogele. Tai pravakščiojau beveik 7 men. Buvau labai patenkinta ir iš tos laimės vel be pertraukos užsidėjau... Bet deja pamiršau apie plaukų šaknų stiprinimą ir vėl plaukai pradėjo kristi... Tai išvada viena: jei šaknys silpnos-nepatariu, bet jei jas prieš tai gerai pastiprinsit ir visą laiką kai nešiosit plaukus, tai tikrai busit patenkintos. smile.gif
Dabar turiu prisegamas sruogas... Nu grazu, bet oj kaip tyngiu segiotis... Tai kai bunu neisisegus bunu surištais i kuoda plaukais ir tada nieks nežino,kad esu trumpaplauke lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingfeting: 30 sausio 2008 - 15:20
QUOTE(Indre_ @ 2008 01 30, 14:47)
o tu kadanors macius kaip atrodo plaukai priauginti?

QUOTE(gussste23 @ 2008 01 30, 15:46)
geras atsakymas indre lotuliukas.gif


Saunuoles merginos thumbup.gif labai mieli patarimai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Egle.L @ 2008 01 30, 15:36)
Saunuoles merginos  thumbup.gif  labai mieli patarimai  mirksiukas.gif

nereik cia saipytis as draugiskai paklausiau ar tu kada matei is arti kaip atrodo priauginami plaukai, ju juk neprilibdo prie tavo plauko galiuko, juk dedasi ar tai kapsule karstuoju budu, ar tai ziedelis jie tai matosi, nes viskas libdoma netoli tavo galvos odos , del to ir prasideda plauku priauginimas nuo sprando ir lipama keliom eilem aukstyn, o tu cia grifkute uzsimaniai, tai viskas matysis, del to ir iskilo klauimas ar tu macius priaugintus plaukus, kad toks tavo noras dabar yra smile.gif

prasom didesne info apie plauku priauginima ir yra siokios tokios nuotraukos tai supratima turesi, kaip ten viskas vyksta smile.gif
Atsakyti
tiesa sakant ir as kol nesusidomejau priauginimu galvojau kad jie priauginami nuo galiuku o ne nuo saknu blush2.gif dabar kai turiu priaugintus tai jau zinau 4u.gif
Atsakyti
visgi nusipirkau tuos prisegamus plaukus, tiesa pati tas plauku juostas karpiau ir siuvau tuos klipsus prie ju doh.gif pasidariau 4dalis, tik truputi gailiuosi, jog 56cm ilgio pirkau, kazko jie per ilgi atrodo g.gif bandziau susisegt, atrodo neblogai, nors graziai isegt net nebandziau, ir tiesa sakant, toks jausmas, kad mano galva per maza jiems graziai susegt lotuliukas.gif pritrukstu vietos toms juostoms isegt unsure.gif reiks, matyt, mokytis ir mokytis iseginet tuos plaukus ax.gif
Atsakyti
emmux norejau paklausti o kiek apytiksliai kainuoja tie prisegami plaukai? ar ten paciai imanoma juos prisisegti, ar kitu pagalbos reikia?
Atsakyti
QUOTE(grranata @ 2008 02 10, 19:20)
emmux norejau paklausti o kiek apytiksliai kainuoja tie prisegami plaukai? ar ten paciai imanoma juos prisisegti, ar kitu pagalbos reikia?



Na as ziurinejau klaipedoje akropolyje tai naturalus 310lt yra visokiu spalvu ir atspalviu. Mano drauges turi tai kiekviena diena segiojasi ir vargo nemato ir plaukams nekenkia. Noreciau kad parasytu merginos kurios irgi kiekviena diena segiojasi savo ispudzius 4u.gif
pamirsau dar parasyti kad 310 kainuoja penkios juostos bet jauciu nereikia visu segtis ar ne nes ten daugokai atrodo? parasykit mergaites kiek ten tu juostu segates ir kokia tvarka?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gussste23: 10 vasario 2008 - 20:38
Man tai tas prisegimas užtrunka apie 30 min, jei dailiai norisi padaryt. Neįsivaizduoju, kaip kasdien galėčiau tą padaryt doh.gif
Atsakyti



http://www.hairtrade.com

va cia yra graziu plauku, nors kainos truputeli didokos, bet pasizvalgyt nekainuoja lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(grranata @ 2008 02 10, 18:20)
emmux norejau paklausti o kiek apytiksliai kainuoja tie prisegami plaukai? ar ten paciai imanoma juos prisisegti, ar kitu pagalbos reikia?



uz klipsus ir plaukus sumokejau 260lt, bet cia airijoj pirkau, na, ten plauku juosta buvo tokio ilgio, kad 12daliu( full head ) is jos padaryt galejau lotuliukas.gif bet neisivaizduoju kaip susegt tiek reiketu lotuliukas.gif tai man liko tu plauku, galesiu dar viena komplekta pasigamint rolleyes.gif
o prisegt graziai as nemoku ax.gif nesimokinau dar blush2.gif

http://www.youtube.c...h?v=GUG7hyD-U0E va kaip jie segami mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo emuxxx: 11 vasario 2008 - 05:46
Aciu EMUXXX uz issamia informacija thumbup.gif
Atsakyti
Na saziningai perskaiciau visa tema doh.gif Bet iskylo klausimai dar,taip pat del tos gryfkes,turiu kirpcius,tai manau visai nekas turint tokius grazius plaukus verysad.gif Ir dar,o kaip pvz,ateit su tokiais ilgais plaukais i darba,nelabai isivaizduoju,siandien buvau dar su trumpais,o ryt jau zemiau peciu doh.gif lotuliukas.gif Kaip jum buvo,ka saket,ar siaip ekgetes tokioj situacijoj g.gif
Atsakyti
QUOTE(gussste23 @ 2008 02 10, 21:36)
Na as ziurinejau klaipedoje akropolyje tai naturalus 310lt yra visokiu spalvu ir atspalviu. Mano drauges turi tai kiekviena diena segiojasi ir vargo nemato ir plaukams nekenkia. Noreciau kad parasytu merginos kurios irgi kiekviena diena segiojasi savo ispudzius 4u.gif
pamirsau dar parasyti kad 310 kainuoja penkios juostos bet jauciu nereikia visu segtis ar ne nes ten daugokai atrodo? parasykit mergaites kiek ten tu juostu segates ir kokia tvarka?

Aš tai segtis tresus einu į kirpyklą ,o nesega tai tik tų mažyčių 2 sruogelių ,nes jos nelabai reikalingos ax.gif
Atsakyti