Įkraunama...
Įkraunama...

Priauginami ar prisegami plaukai?

Laba laba mergaites.man iskolo toksai klausimas,kaip su tais prisegamais plaukais?ar juos tik palaidus jau galima nesioti,ar galima pinti i kasa ir risti aukstai sukelus?ar nesimato poto tu segtuku????? blush2.gif
Atsakyti
Manau kad tikrai turetu nesimatyti g.gif galima viska turbut daryti g.gif bet va man toks klausimas iskilo ar neatsibosta kiekviena diena isisegti issisegti ir tt? pati turiu prisiauginusi ir tikrai jokio vargo nematau viska darau kaip ir anksciau jokios spec prieziuros nereikia 4u.gif
Papildyta:
tik kad brangu vel prisiauginti tai ir galvoju ka daryti ar prisiauginti dar karta ar pirkti tresus? patarkite tos kurios nesiojate juos kiekviena diena. ar yra ten daug vargo su jais ar nekrenta? ar nesimato?
Atsakyti
QUOTE(darnemamyte @ 2008 01 25, 14:52)
Laba laba mergaites.man iskolo toksai klausimas,kaip su tais prisegamais plaukais?ar juos tik palaidus jau galima nesioti,ar galima pinti i kasa ir risti aukstai sukelus?ar nesimato poto tu segtuku????? blush2.gif


as pati naudoju tuos prisegamus plaukus, ir tikrai super, mano pacios plaukai nera stori, taciau isisegti reikia moketi, siaip perkant pamoko kaip sektis juos, ir as juos pinuosi ir i kasa, ir siaip susirisu, grazi tada kasa, stora buna...man jau vien uztenka viena sluoksni prisisegti ir jau grazu,..nebutina visu kur perkasi prisikabinti...o kai buna kokios progos nusinesu pas kirpeja, ir ji ten mato kur ir kiek ju reikai prisegti, trada isvis nesimato niekaip ju... schmoll.gif
p.s. pirkau parduotuvej: hair express thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(gussste23 @ 2008 01 25, 18:59)
Manau kad tikrai turetu nesimatyti g.gif  galima viska turbut daryti g.gif  bet va man toks klausimas iskilo ar neatsibosta kiekviena diena isisegti issisegti ir tt? pati turiu prisiauginusi ir tikrai jokio vargo nematau viska darau kaip ir anksciau jokios spec prieziuros nereikia 4u.gif
Papildyta:
tik kad brangu vel prisiauginti tai ir galvoju ka daryti ar prisiauginti dar karta ar pirkti tresus? patarkite tos kurios nesiojate juos kiekviena diena. ar yra ten daug vargo su jais ar nekrenta? ar nesimato?


Papildyta:
QUOTE(gussste23 @ 2008 01 25, 18:59)
Manau kad tikrai turetu nesimatyti g.gif  galima viska turbut daryti g.gif  bet va man toks klausimas iskilo ar neatsibosta kiekviena diena isisegti issisegti ir tt? pati turiu prisiauginusi ir tikrai jokio vargo nematau viska darau kaip ir anksciau jokios spec prieziuros nereikia 4u.gif
Papildyta:
tik kad brangu vel prisiauginti tai ir galvoju ka daryti ar prisiauginti dar karta ar pirkti tresus? patarkite tos kurios nesiojate juos kiekviena diena. ar yra ten daug vargo su jais ar nekrenta? ar nesimato?


oi kiekviena diena tikrai neprisseginesi, as savaite prisiseginejau ir atsibodo, dabar tik progom isissegu, pati mastau paie priauginima, bet bijau kad su tai priaugintais nenulektu mano visi plaukai, mano pazistamai vienai taip buvo, tie plaukai prie kuriu priklijavo tuos dirbtinus plaukus taip ir nukrito su tais dirbtinaiis... unsure.gif
Atsakyti
tai va as irgi to bijau blink.gif nu kai nusiimsiu parasysiu 4u.gif o kiek tu mokejai uz tresus ir kiek ten tu eiliu yra?
Atsakyti
Jei kam reikia parduodu prisegamus plaukus svieius(grazi platinine spalva) tik vienas segtukas sugedes,bet jis netrukdo. Nauji.65lt
Atsakyti
QUOTE(Gucci_nails @ 2008 01 25, 18:41)

oi kiekviena diena tikrai neprisseginesi, as savaite prisiseginejau ir atsibodo, dabar tik progom isissegu, pati mastau paie priauginima, bet bijau kad su tai priaugintais nenulektu mano visi plaukai, mano pazistamai vienai taip buvo, tie plaukai prie kuriu priklijavo tuos dirbtinus plaukus taip ir nukrito su tais dirbtinaiis...  unsure.gif

na cia jau kazkas negerai, taip nebuna, tas plaukas turi buti tada nupestas kad nuvarytu su visais plaukais, cia tik pati klijente tada kalta nes nikaip tu to plauko nuosavo neprarasi nebent tu ji pastovei vis pesi tada taip... Bet juk tam yra spec sepetys su kuriuo sukuojies ir viskas ciki buna... smile.gif
Atsakyti
ir as susigundziau prisegamus plaukus turet lotuliukas.gif bandau savus augint, bet pakirpus jau po poros sav issisakoja, turejau vilti iki rugpjucio atsiaugint ( turejau iki puses nugaros, teko koki 8cm nukirpt verysad.gif ), jei ir toliau jie taip sakosis tai be sansu man atsiaugint cray.gif
gal kas zinot ar airijoj, tose juodaodziu parduotuvese, yra tu tresu? i vidu nesu uzejus, baugu kazko man ten lotuliukas.gif bet plauku tai pilna pas juos g.gif bet baisu butu nenaturalius nusipirkt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(emuxxx @ 2008 01 28, 22:47)
ir as susigundziau prisegamus plaukus turet lotuliukas.gif bandau savus augint, bet pakirpus jau po poros sav issisakoja, turejau vilti iki rugpjucio atsiaugint ( turejau iki puses nugaros, teko koki 8cm nukirpt verysad.gif  ), jei ir toliau jie taip sakosis tai be sansu man atsiaugint cray.gif
gal kas zinot ar airijoj, tose juodaodziu parduotuvese, yra tu tresu? i vidu nesu uzejus, baugu kazko man ten lotuliukas.gif bet plauku tai pilna pas juos g.gif bet baisu butu nenaturalius nusipirkt doh.gif


Kad nesisakotu taip greitai, tai patariu kirpti su karstom zirklem. Is savo patirties zinau, kad plaukai po tokio kirpimo nesisakos daug ilgiau. Sorry, truputi ne itema... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lasvegiete @ 2008 01 29, 19:10)
Kad nesisakotu taip greitai, tai patariu kirpti su karstom zirklem. Is savo patirties zinau, kad plaukai po tokio kirpimo nesisakos daug ilgiau. Sorry, truputi ne itema... blush2.gif



irgi ne i tema lotuliukas.gif reikes pasidometi tokiu kirpimu smile.gif bet abydna kai uz galiuku pakirpima 20e moket reikia, o karstom zirklem dar brangiau turbut butu mellow.gif poster_offtopic.gif lotuliukas.gif na gal reikes isidrasint ir nukeliaut i tas juodaodziu parduotves g.gif bet jauciu ikyriai tos moterys prikibtu, kartais lauke atsistojusios sukauja, kad priaugina plaukus doh.gif
Atsakyti
merginos, o gal kas bandet vien grifkute prisiauginti? atsibodo kirpciai, o kol naturaliai ataugs, tai ir prazilt spesiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Egle.L @ 2008 01 30, 13:31)
merginos, o gal kas bandet vien grifkute prisiauginti? atsibodo kirpciai, o kol naturaliai ataugs, tai ir prazilt spesiu  doh.gif

o tu kadanors macius kaip atrodo plaukai priauginti?
Atsakyti
geras atsakymas indre lotuliukas.gif
Atsakyti