Įkraunama...
Įkraunama...

Priauginami ar prisegami plaukai?

QUOTE(juli@ @ 2007 02 10, 22:04)
Gal galite rekomenduoti kur kaune prisiauginti plaukus? Vietų yra daug, bet gal kas žino,  kur gerai ir nebrangiai priauginėja plaukus? Ačiū už atsakymą.




QUOTE(Bitinka @ 2007 11 19, 17:27)
Sveikos, o gal kuri zinot, kur gerai priaugina plaukus Kaune? As turiu prisegamus - labai grazu ir gal savieji plaukai nekencia nuo to, bet jau taip nusibodo seginetis juos, o tuo labiau pati nemoku prisisegti...




SARMA STYLE, pas Edita 4u.gif buvus su priaugintais plaukais ne viena karta, kai kitur isbandziau tai teko labai nusivilt verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedra* @ 2007 11 24, 19:25)
SARMA STYLE, pas Edita  4u.gif buvus su priaugintais plaukais ne viena karta, kai kitur isbandziau tai teko labai nusivilt  verysad.gif


Aciu uz patarima. O kuri Edita? Nes ten yra dvi Editos ir abi dirba Putvinskio gatveje.

Beje, jei ne paslpatis kiek srogeliu buvai prisauginus ir kiek mokejai? 4u.gif
Atsakyti
sveikos mergaitės mirksiukas.gif
gal ir nelabai gerai, bet tokį skelbimuką įmeu
parduodu tresus, natūralių plaukų, ilgis 45 cm, 5 dalių. spalva - tamsiai ruda. kaina 150 lt
pirkau SM, bet taip nė kartelio ir neužsidėjau, nes mano žiauriai stori plaukai, o dar kai trumpi tai išvis kupeta atrodo, tai man tų tresų reiktų 2 komplektų.
jei kas pageidaus - įmesiu foto.
rašykite į AŽ.
Atsakyti
As irgi prisiskaiciau apie prisegamus plaukus. Noreciau isbandyti, bet turiu viena klausimuka. As isisvaizduoju, kai plaukai iskarpyti, tai idedi po apacia tas juostas skirtingu ilgiu, ir viskas atrodo naturaliai. O mano plaukai yra kazkur iki peciu ir visiskai tiesus be iskarpimu ir lygus. Tai jeigu isegsiu juostas, tai plaukai atrodys kaip laiptuoti. Bijau, kas atrodys tikrai ne naturaliai. g.gif Gal kas nors duosit patarima koki plauku prisegimo, auginimo buda naudoti, kad atrodytu naturaliai?
Atsakyti
As maciau prisegtus plaukus, man tai atrode labai naturaliai, jei spalva atitaikyti, atrodo, kaip iskarpyti smile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, gal kam reikia prisegamu tresu ? BLond spalvos sviesios .Ilgi. turiu foto ir pan. jei ka kreipkites 862614756. (Vilnius) cool.gif
Atsakyti
QUOTE(lasvegiete @ 2007 12 01, 00:17)
As irgi prisiskaiciau apie prisegamus plaukus. Noreciau isbandyti, bet turiu viena klausimuka. As isisvaizduoju, kai plaukai iskarpyti, tai idedi po apacia tas juostas skirtingu ilgiu, ir viskas atrodo naturaliai. O mano plaukai yra kazkur iki peciu ir visiskai tiesus be iskarpimu ir lygus. Tai jeigu isegsiu juostas, tai plaukai atrodys kaip laiptuoti. Bijau, kas atrodys tikrai ne naturaliai.  g.gif  Gal kas nors duosit patarima koki plauku prisegimo, auginimo buda naudoti, kad atrodytu naturaliai?

Išsikarpyti savo plaukučius bigsmile.gif
Atsakyti
niu ir as susigundziau prisegamais plaukais, tai siandien nusipirkau, bet nors pas mane ir sintetiniai bet tokie svelnuciai minkstuciai ir taip graziai atrodo isisegus thumbup.gif galvojau labiau matysis kad ne mano, bet viskas ciki smile.gif tik kazi kai sintetiniai ar ilgai tokie grazus bus..
Atsakyti
QUOTE(black_angel @ 2007 12 09, 17:35)
niu ir as susigundziau prisegamais plaukais, tai siandien nusipirkau, bet nors pas mane ir sintetiniai bet tokie svelnuciai minkstuciai ir taip graziai atrodo isisegus  thumbup.gif galvojau labiau matysis kad ne mano, bet viskas ciki  smile.gif  tik kazi kai sintetiniai ar ilgai tokie grazus bus..



Sintetiniu galiukai greit prades nusiurti sad.gif. Cia ju minusas didziausias. O siap tai pritariu - man irig be galo grazu. O jei dar jie garbanoti ar bent banguoti thumbup.gif . Jiems nebaisus nei dregnas oras nei vejas thumbup.gif .
Atsakyti
sveikutes 4u.gif
perskaiciau visa foruma nuo pradzios iki galo...manau, kad tresai butu mano issigelbejimas...nes as pries du metus turejau laaabai grazius plaukus ir man jie del neaiskiu priezasciu nuslinko ir dabar tokie ploni ir silpni belike, kad net palaidais nenesiuju...nezinau ko griebtis ir dar nesugebu susitaikyt su ta mintimi, kad neturiu savo nerealiuju plaukuciu... blush2.gif
kaip manote, ar normaliai atrodytu tresai, jei mano plaukai yra garbanoti, bet jie taip daugiau pucias, o garbanos maciau tresu buna tokios grazios, ne tokios visai kaip mano...manau, atrodytu netikroviskai, ane? blink.gif
Ir gal kas turetumet parduoti tamsiai tudus garbanotus naturialius tresus, a? doh.gif
liabai lauksiu atsakymo thumbup.gif
Atsakyti
Labas
norėjau paklausti, gal kas žinot kur būtų galima įsigyti tų segtukų tresams? nes turiu tresus, bet be segtukų, o taip norėčiau juos užsidėt blush2.gif
ačiū smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo billabong: 17 gruodžio 2007 - 17:07
ir priauginti, ir prisegti plaukai atrodo klaikiai, ypac jei ilgis stipriai skiriasi nuo naturaliu. bet jei jau norit darkyti isvaida - geriau priauginti, nes kiek maciau fyfu su prisegtais - labai matos, kad plaukai prisegti, islenda segtukai, iskyla guzeliai irnesakyk.gif
Atsakyti