Įkraunama...
Įkraunama...

Priauginami ar prisegami plaukai?

man taip pat reikia tresu sviesiu plauku tik trumpesniu ~50cm surrender.gif
Atsakyti
o as maciau VLN.AKROPOLYJE yra skyrius prie OMNITEL salono,trn ju visokiu yra ax.gif
Atsakyti
as tai asmenishkai uz priauginamas sruogas, priziureti lengviau, ir naturaliau atrodo. Turejau priauginus 2 kartus tai savi ataugo. Svarbiausia kad meistras geras butu, o siaip tai man labai patiko.
Atsakyti
Aš irgi turiu prisegamus tresus. Labai jų norėjau, bet dabar jie guli kažkur spintoj nenaudojami g.gif Dabar jų nepirkčiau schmoll.gif Kažkaip nėra progų juos užsidėt, o jei ir yra tai kažkaip keistai jaučiuosi rolleyes.gif Kartais prisisegu, bet vis rečiau ir rečiau unsure.gif
Atsakyti
na, va nusipirkau tresus dar nepagaminti be saguciu ir jau galvoju ar nereiks parduot, nes ju tai daug o as tik sruogu noriu, nes pati esu tamsi(turiu ir tamsu tresa), o is tu plauku iseitu ir tresai ir sruogu nes kurkas daugiau plauku nei mano trese, o mokejau visai nedaug 173lt kaip ir nedaug na bet kur tiek sunaudot tu plauku dabar g.gif 4u.gif dar galvoju tamsu nusipirkt nes pigiau nei lietuvoj uz savo virs 500 sumokejau tik ilgis truputi ilgesnis nei siu, bet verta o kokybe is pirmo zvilgsnio geresne nei bazese.
Atsakyti
QUOTE(ievule77 @ 2007 11 07, 11:11)
as tai asmenishkai uz priauginamas sruogas, priziureti lengviau, ir naturaliau atrodo. Turejau priauginus 2 kartus tai savi ataugo. Svarbiausia kad meistras geras butu, o siaip tai man labai patiko.



Man tai ir patiktu priauginami, bet vos paliesdavau pas save tas kapsules, vos neapsivemdavau, toks jausmas, kai galva kazkokiu gyviu pilna blink.gif lotuliukas.gif Nezinau, man asmeniskai tik tas nepatikdavo
Atsakyti
Sveikos, o gal kuri zinot, kur gerai priaugina plaukus Kaune? As turiu prisegamus - labai grazu ir gal savieji plaukai nekencia nuo to, bet jau taip nusibodo seginetis juos, o tuo labiau pati nemoku prisisegti...
Atsakyti
sveikos,aš irgi prieš porą dienų nusipirkau tresus Akropolyje, man labai patinka,dabar negaliu be jų nei dienos ištverti,prisegu kasdien. thumbup.gif
Atsakyti
sveikute, na galiu pasidalinti savo patirtimi apie tresus, labai as ju norejau ir norejau kad kuo maziau pakenktu plaukams, todel nutariau tresus prisisiuti, nes prisegami kad ir sveikiausi, bet juos kiekviena karta reikia issisegineti ir paskui prisisegti taip kad nesimatytu, kai nuejau pas kirpeja ji man pasiule tresa priklijuoti nes kai plaukai plonoki tai siuti ant tors supintos kasytes tresa labai matytusi ir butu issiputes as norejau kad galima butu nesioti siek tiek susikelusi plaukus. tresus nusipirkau akropolyje, pirkau naturaliu plauku, baltic hair firmos, tai dabar tik gailiuosi kad pinigus i bala ismeciau. kai kirpeja pradejo priauginti tresa tai taip tragiskai atrode tokie skysti atrode plaukai turiu omeny pati tresa paemus visomoje normaliai plauku bet juk dedasi trys eiles tai kai tas tris sudejo ciut neapsiverkiau dabar prisiauginau sruogas kad viska pataisyciau, psisiauginau balman firmos sruogas nes plaukas prie treso siuvimo vietos kai kur ilgas kai kur l.trumpas. tai va jei pirksite ateityje pasiziurekite plauku stori isvyniojus tres, nes bus kaip man smile.gif niu ir juokas ima ir verkti norisi bet kaip sakoma is klaidu mokomes:)
Atsakyti
ir as turejau priauginamas sruogas-po keliu savaiciu jos tiesiog iskrito -isslinko kuokstais ir po pinigu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ingridziukas @ 2007 11 22, 14:24)
sveikute, na galiu pasidalinti savo patirtimi apie tresus, labai as ju norejau ir norejau kad kuo maziau pakenktu plaukams, todel nutariau tresus prisisiuti, nes prisegami kad ir sveikiausi, bet juos kiekviena karta reikia issisegineti ir paskui prisisegti taip kad nesimatytu, kai nuejau pas kirpeja ji man pasiule tresa priklijuoti nes kai plaukai plonoki tai siuti ant tors supintos kasytes tresa labai matytusi ir butu issiputes as norejau kad galima butu nesioti siek tiek susikelusi plaukus. tresus nusipirkau akropolyje, pirkau naturaliu plauku, baltic hair firmos, tai dabar tik gailiuosi kad pinigus i bala ismeciau. kai kirpeja pradejo priauginti tresa tai taip tragiskai atrode tokie skysti atrode plaukai turiu omeny pati tresa paemus visomoje normaliai plauku bet juk dedasi trys eiles tai kai tas tris sudejo ciut neapsiverkiau dabar prisiauginau sruogas kad viska pataisyciau, psisiauginau balman firmos sruogas nes plaukas prie treso siuvimo vietos kai kur ilgas kai kur l.trumpas. tai va jei pirksite ateityje pasiziurekite plauku stori isvyniojus tres, nes bus kaip man smile.gif niu ir juokas ima ir verkti norisi bet kaip sakoma is klaidu mokomes:)

nezinau kodėl pas tave mazai plaukų,aš irgi tuos pacius prisegamus tresus pirkau ir man užtenka plaukų, susegu trim eilutėm i po vieną sruogą iš šonų.gal tavo plaukai storesni,nes man tai uzsisegus gerai atrodo,kai turėsiu ,imesiu foto.
Atsakyti
QUOTE(*Avril* @ 2007 11 22, 18:05)
ir as turejau priauginamas sruogas-po keliu savaiciu jos tiesiog iskrito -isslinko kuokstais ir po pinigu doh.gif

Keista blink.gif . Matyt blogai uždėjo arba pačios plaukai labai slenka g.gif . Aš jau 4-tas mėnuo priaugintais, užvakar iš juodų beveik šviesiai nusidažiau, neišslinko nė viena sruoga g.gif . Buvau Egipte, Ispanijoj priaugintais, maudžiausi, menkai teprižiūrėjau- nieko neatsitiko. Tiesa, kalbėjau su savo kirpėją, ji sakė, kad sruogą dalino į dvi dalis. Gal todėl beveik nesijaučia kapsulių, niekas nepastebi, kad priauginti? g.gif
Atsakyti