Įkraunama...
Įkraunama...

Priauginami ar prisegami plaukai?

QUOTE(jolanciuke @ 2007 10 12, 21:08)
labutis,as prekiauju bazeje,geltonoj galerijoj,sruogom,tresais,tai prisegami,nat.pl.kainuoja300lt
Papildyta:

dabar jau kazkaip maziau merginu prisiaugineja,labiau perka tresus.Cia aisku kiekvienos asmeninis reikalas,bet as tai kazkodel pries priauginejima..
Papildyta:

na,o ta juosta,kaip tu sakai,tai prisiuvamas tresas,be sukyciu.Mes ir is ju gaminam prisegamuslia,nes jie yra truputi ilgesni uz prisegamus.Tai jei reik ilgio tai darom is tu.Bet istikruju ir paciom nera sunku pasidaryti,as tai pamokinu,paaiskinu kai daryt.Taciau daugumai tai geriau sumoket 20lt.ir pasiimt jau padaryta smile.gif

na as nusiziurejau nepagaminta uzsieni naturaliu plauku uz 50euru tai galvoju kad gal verta isigyt nes pas mus gal brangiau nors siaip viena tresa jau turiu bet noreciau dar blush2.gif o per kiek laiko pagaminat, nes as pati ne is kauno?
Atsakyti
QUOTE(Indre_ @ 2007 10 12, 14:39)
isivaizduoju kaip ji atrode sitiek laiko atnesiojus, o tai per ta laika net kapsuliu nepersikele? taip ir atnesiojo ta puse metu  blink.gif gal pas ja labai letai plaukai auga?  g.gif

Plaukai ai auga bet ji neleido ju nuimt ir pakeist kai ir kabejo kaip .......... na vienu zodziu vaizdelis nekoks doh.gif
Atsakyti
[quote=Jurgutėlė,2007 10 11, 18:11]
O kurioj parduotuvėj tą FABERLIC serumą galima nusipirkt? 4u.gif 4u.gif 4u.gif
[/quote]
Parduotuvėj tai nerasi ,nebent Faberlic ofise g.gif Gali pasižiūrėt' Kosmetikos gamintojai 'temoje renkasi mergaitės ,kurios užsiima Faberlic platinimu ,tai manau ,kad tikrai atsiras tavo mieste kokia "faberliukė' tongue.gif ,aš tai Tauragėje ,tai tau turbūt netiks ax.gif Serumo kaina 20 LT biggrin.gif
[/quote]
Ačiū, manau kad rasiu mirksiukas.gif 4u.gif
Papildyta:
[quote=Indre_,2007 10 10, 23:25]
pasistenksiu, tik kad labai mazai vilties turiu kad tu ji rasi parduotuvesia, nes tai yra skirta priemone kirpyklose, profesonalams, tai galiu tik suerzinti unsure.gif mirksiukas.gif
Papildyta:
Tu įdėk nuotraukytę o aš jau nepatingėsiu paieškot kirpyklose, esu nekartą užsisakinėjusi prekių iš tenuser posted image
Atsakyti
gera diena sunglasses2.gif
as va ir uzsimaniau plauku ilgesniu smile.gif dbr jie yra uz peciu truputeli (surisus plaukus i uodegele zemai, gaunas kazkur tik 18cm) plaukai pas man tiesus tai labai noreciau tokio lengvo cheminuko ir prailgint plaukus tik dbr mislinu ar pirkt tiesius tresus (na as zadu prisegamus pirkt) ir poto chemini daryt ir savo plaukam ir tresam, ar iskart pirkt banguotus ir dar sau darytis chemini... g.gif buna banguotu ar garbanotu prisegamu tresu??? (va noriu kazka panasaus kaip mano avatare, nemokejau ikelt )
Atsakyti
va foto smile.gif
user posted image
Papildyta:
dievuleliau kaip as greit mokaus wink.gif
Atsakyti
QUOTE(^nataly^ @ 2007 08 09, 10:21)
sveikos mergytes parduodu 3 naturaliu plauku tresus vienas-21cm,antras-22,o trecias-24 cm,plaukuciu ilgis 55cm 4u.gif pirkau uz 175,parduociau zymiai pigiau,pasiulykit savo kaina ,jai ka domina 4u.gif  galeciau ir siusti i kita miesta

o kokios spalvos tie plaukai?
Atsakyti
QUOTE(zemaituke @ 2007 10 13, 16:24)
gera diena  sunglasses2.gif
as va ir uzsimaniau plauku ilgesniu smile.gif dbr jie yra uz peciu truputeli (surisus plaukus i uodegele zemai, gaunas kazkur tik 18cm) plaukai pas man tiesus tai labai noreciau tokio lengvo cheminuko ir prailgint plaukus tik dbr mislinu ar pirkt tiesius tresus (na as zadu prisegamus pirkt) ir poto chemini daryt ir savo plaukam ir tresam, ar iskart pirkt banguotus ir dar sau darytis chemini... g.gif  buna banguotu ar garbanotu prisegamu tresu???  (va noriu kazka panasaus kaip mano avatare, nemokejau ikelt )


Man atrodo pirma susidek chemini jei jau desi ant savo plauku, o paskui eik pro parduotuves ir gal is karto atitaikys pagal tavo nuosavus plaukus. Jei tresu nereiks garbiniuotis - bus maziau islaidu.
Atsakyti
QUOTE(Realija @ 2007 09 12, 12:37)
Na va viskas flirt.gif jau turiu tresus ir labai  thumbup.gif ,nusipirkau Klaipėdoj ,,HAIREXPRES,, parduotuvėj ,pardavėjos pačios man juos uždėjo, esu labai laiminga, nes išsipildė mano svajonė clap.gif  clap.gif  clap.gif


kaip ten tie tresai parduodami?? komplektais ar po viena. o kiek tau reikejo?? smile.gif kokia kaina? 4u.gif pradziai atrodo tiek biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zemaituke @ 2007 10 13, 21:28)
kaip ten tie tresai parduodami?? komplektais ar po viena. o kiek tau reikejo??  smile.gif kokia kaina?  4u.gif  pradziai atrodo tiek  biggrin.gif

parduodamas komplektas tai kelios juostos gali but ir sruogu, dar i prieki segtis. Pas mane gaminti pas kirpeja, tai tik trys juostos. kaina kauno bazese 300 kazkas, jei ilgis tinka jei nori ilgu sakykim iki uzpakalio tai gali kainuot bazese 400 ar truputeli daugiau, jie bazese ten ir gamina, viena diena ismatuoja galva kita diena jau buna pagaminti, bent taip sake, nors galima pirkt yra gatavu. As pati mokejau 500virs uz savo gaminausi kirpykloje.
Atsakyti
QUOTE(zemaituke @ 2007 10 13, 21:28)
kaip ten tie tresai parduodami?? komplektais ar po viena. o kiek tau reikejo??  smile.gif kokia kaina?  4u.gif  pradziai atrodo tiek  biggrin.gif

Ten komplektukas, 5 juostos, man užteko 3jų, kaina 310lt., 45cm. 4u.gif
nežinau ar parsiduoda po vieną juostą g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Realija: 14 spalio 2007 - 10:51
QUOTE(Nicolė @ 2007 10 12, 22:13)
na as nusiziurejau nepagaminta uzsieni naturaliu plauku uz 50euru tai galvoju kad gal verta isigyt nes pas mus gal brangiau nors siaip viena tresa jau turiu bet noreciau dar  blush2.gif  o per kiek laiko pagaminat, nes as pati ne is kauno?

ir ar apsiimat uz tokia kaina gaminti jei plaukai pirkti ne pas jus ir kaip manai ar verta uz tokia kaina pirkti
laukiu jolanciukes ar kitu atsakymo 4u.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nicolė: 14 spalio 2007 - 12:38
QUOTE(Realija @ 2007 10 14, 10:49)
Ten komplektukas, 5 juostos, man užteko 3jų, kaina 310lt., 45cm. 4u.gif
nežinau ar parsiduoda po vieną juostą  g.gif



oa! nu tai saunumelis, as jau galvojau kad reiks uz viena juosta po 300lt moket.. bigsmile.gif tai lb lb gerai smile.gif
Atsakyti