Įkraunama...
Įkraunama...

Priauginami ar prisegami plaukai?

QUOTE(Indre_ @ 2007 10 10, 23:25)
pasistenksiu, tik kad labai mazai vilties turiu kad tu ji rasi parduotuvesia, nes tai yra skirta priemone kirpyklose, profesonalams, tai galiu tik suerzinti  unsure.gif  mirksiukas.gif
Papildyta:

170 sruogu?  blink.gif  blink.gif  blink.gif  blink.gif  o mamamija, cia tai bent, tai tu nerejai ilgio ar tankumo? bet kiek tau tai kainavo isivaizduoju  doh.gif o kad sukosi, tai patyt tau priaugino ne tuos plaukus nes yra speceliai kurie sukasi ir kurie tiesus, cia pagal klijentes pageidavimus, tikrai man taves gaila, sitiek pinigu sukista ir dar jei reikejo tiek prie ju kankintis  doh.gif  siaip tu juos sukavai su spec. sepeciu? ir juos jau po 3-4 men butinai reikai perkelti, nes jie atauga ir gadinasi tavo naturalus plaukas nuo tu tampymusi. o kad dabar trumpus plaukelius turi tai isivaizduoju kad juos reikejo nukirpti, nes 170  doh.gif kapsuliu galvoj kurios tau tempe galva tai siaubas  unsure.gif  siaip mano manymu 60-80 sruogu tai yra per akis jei tu nori plauku ilgio smile.gif



oi su 60-80 atrodyciau tikrai baisiai cool.gif
priaugino pradziai 100...negrazu buvo,truko mases is sonu..ba kaip ir sakiau mano pacios gan tankus, tai daaugino dar..o sukas aisku turejau specialias ir sukavimui ir spec dziovinimui,tai ir dabar su jom sukuojuos-labai geros wub.gif ir vaikus net sukuoju,ba jos yra naturalios...tikrai rekomenduoju...

skausma isd tikruju jauciau tik pora dienu,paskui nebuvo nei skausmo,nei tempimo,nei svorio...vat pvz kasytes dapintos tikrai vercia atgal nuo svorio biggrin.gif ,taip pat isbandziau kadaise..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blansa: 10 spalio 2007 - 22:41
QUOTE(blansa @ 2007 10 10, 23:39)
oi su 60-80 atrodyciau tikrai baisiai cool.gif
priaugino pradziai 100...negrazu buvo,truko mases is sonu..ba kaip ir sakiau mano pacios gan tankus, tai daaugino dar..o sukas aisku turejau specialias ir sukavimui ir spec dziovinimui,tai ir dabar su jom sukuojuos-labai geros wub.gif ir vaikus net sukuoju,ba jos yra naturalios...tikrai rekomenduoju...

skausma isd tikruju jauciau tik pora dienu,paskui nebuvo nei skausmo,nei tempimo,nei svorio...vat pvz kasytes dapintos tikrai vercia atgal nuo svorio biggrin.gif ,taip pat isbandziau kadaise..

na neisivaizduoju jei 100 buvo negerai, gal tau jas labai i viena vieta priaugino, nes pati tai darau ir niekada tokio kiekio nedejau nes man tai jau per daug, atitinkamas kirpimas ir plaukai atrodo normaliai, na bet cia aisku kiekvienso skonio reikalas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Indre_ @ 2007 10 10, 23:44)
na neisivaizduoju jei 100 buvo negerai, gal tau jas labai i viena vieta priaugino, nes pati tai darau ir niekada tokio kiekio nedejau nes man tai jau per daug, atitinkamas kirpimas ir plaukai atrodo normaliai, na bet cia aisku kiekvienso skonio reikalas smile.gif


net nezinau ka ir sakyt,tu geriau nusimanai matyt jei tai pati darai,bet as konstatuoju fakta 4u.gif

aisku kirpimas darytas buvo toks kaip as noriu...
bet 100 sruogeliu yra pagal mane tikrai per mazai smile.gif
Atsakyti
[quote=Realija,2007 10 10, 19:00]
Aš tai būtinai aliejuku tepu ax.gif Gali naudot tą patį ,kur saviem plaukučiam naudoji ,iš pigesnių man labai thumbup.gif Faberlic serumas plaukų galiukams ,niekuo nenusileidžia brangiesiems tongue.gif O iš brangesnių labai puikus ALFA PARF semi di lino biggrin.gif
[/quote] O kurioj parduotuvėj tą FABERLIC serumą galima nusipirkt? 4u.gif 4u.gif 4u.gif
[/quote]
Parduotuvėj tai nerasi ,nebent Faberlic ofise g.gif Gali pasižiūrėt' Kosmetikos gamintojai 'temoje renkasi mergaitės ,kurios užsiima Faberlic platinimu ,tai manau ,kad tikrai atsiras tavo mieste kokia "faberliukė' tongue.gif ,aš tai Tauragėje ,tai tau turbūt netiks ax.gif Serumo kaina 20 LT biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nicolė @ 2007 10 10, 19:30)
gal kas zinot kur galima isigyti saguciu tresui gaminti ir kiek kainuoja.

g.gif ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nicolė @ 2007 10 11, 19:07)

Labutis.As bazeje prekiauju ir sruogom,ir tresais,ir perukais ir t.t.Tresams sukyciu taip pat turime,1vnt.kaina 2lt.Apsilankykit musu naujoje parduotuveje,geltonoj galerijoje,1sandely.Lauksime smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jolanciuke @ 2007 10 11, 23:33)
Labutis.As bazeje prekiauju ir sruogom,ir tresais,ir perukais ir t.t.Tresams sukyciu taip pat turime,1vnt.kaina 2lt.Apsilankykit musu naujoje parduotuveje,geltonoj galerijoje,1sandely.Lauksime smile.gif

tai nebrangu, o kokybiski ar visi tokie? o kiek kainuoja nepagamintas tresas na ta juosta plauku kur buna naturaliu? gal jus gaminat ir tresus?
Atsakyti
Nors as pati kirpeja bet esu pries sia nesamone doh.gif Tikras plauku gadinimas,pradzioje tai grazu o veliau katastrofa na nebent neilgam,bet gi mes lietuves nenesiojam ju tik menesi,turejau klijente kurios niekaip neikalbinau net puse metu juos nusiimt o kai nuemem tai doh.gif
Atsakyti
Na tai kurgi visos dingusios nieko nera verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(kamiliuke @ 2007 10 12, 11:12)
Nors as pati kirpeja bet esu pries sia nesamone doh.gif Tikras plauku gadinimas,pradzioje tai grazu o veliau katastrofa na nebent neilgam,bet gi mes lietuves nenesiojam ju tik menesi,turejau klijente kurios niekaip neikalbinau net puse metu juos nusiimt o kai nuemem tai  doh.gif

isivaizduoju kaip ji atrode sitiek laiko atnesiojus, o tai per ta laika net kapsuliu nepersikele? taip ir atnesiojo ta puse metu blink.gif gal pas ja labai letai plaukai auga? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nicolė @ 2007 10 12, 08:47)
tai nebrangu, o kokybiski ar visi tokie? o kiek kainuoja nepagamintas tresas na ta juosta plauku kur buna naturaliu? gal jus gaminat ir tresus?

gal kas zino kiek kainuoja? 4u.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nicolė @ 2007 10 12, 17:55)
gal kas zino kiek kainuoja? 4u.gif  ax.gif

labutis,as prekiauju bazeje,geltonoj galerijoj,sruogom,tresais,tai prisegami,nat.pl.kainuoja300lt
Papildyta:
QUOTE(jolanciuke @ 2007 10 12, 20:54)
labutis,as prekiauju bazeje,geltonoj galerijoj,sruogom,tresais,tai prisegami,nat.pl.kainuoja300lt

dabar jau kazkaip maziau merginu prisiaugineja,labiau perka tresus.Cia aisku kiekvienos asmeninis reikalas,bet as tai kazkodel pries priauginejima..
Papildyta:
QUOTE(Nicolė @ 2007 10 12, 08:47)
tai nebrangu, o kokybiski ar visi tokie? o kiek kainuoja nepagamintas tresas na ta juosta plauku kur buna naturaliu? gal jus gaminat ir tresus?

na,o ta juosta,kaip tu sakai,tai prisiuvamas tresas,be sukyciu.Mes ir is ju gaminam prisegamuslia,nes jie yra truputi ilgesni uz prisegamus.Tai jei reik ilgio tai darom is tu.Bet istikruju ir paciom nera sunku pasidaryti,as tai pamokinu,paaiskinu kai daryt.Taciau daugumai tai geriau sumoket 20lt.ir pasiimt jau padaryta smile.gif
Atsakyti