Įkraunama...
Įkraunama...

Priauginami ar prisegami plaukai?

Parduota.
Atsakyti
Kai išplaunu tresus nors ir geru šampūnu ir naudoju gerą balzamą,tai galai vistiek lieka šiurkštūs unsure.gif gal kokiu nors aliejuku patept, bet bijau,kad neatrodytų kaip riebaluoti g.gif ką jūs naudojat galiukam? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ingridziukas @ 2007 10 10, 12:33)
Papildyta:

sveiki, siandiena pirma karta prisijungiau ir nelabai moku rasytismpokalbiuose, bet pabandysiu:) mane sudomino tema apie plauku priauginima. pasiskaiciusi daugiau dabar rinkciausi labiau plauku prisiuvima ar dredus, gal kas zinote kokios kainos naturaliu plauku  prisiuvamu dredu ar ko panasaus, buvau europoje bet brangu gal kur pigiau galima gauti? ir ar kirpejos sutinka prisiuti plaukus ir uz kiek



O tu tikrai nori DREDU? Ar turi omenyje tresus? Dredai tai tokios suveltos kasytes o tresai tai plauku sruogos. Jeigu domiesi dredais tai ne i ta temele pataikei.

O del tresu pasiskaitinek forume. Jau ne viena tema yra su adresais parduotuviu, kontaktais ir pan.
Atsakyti
QUOTE(ingridziukas @ 2007 10 10, 12:33)
Papildyta:

sveiki, siandiena pirma karta prisijungiau ir nelabai moku rasytismpokalbiuose, bet pabandysiu:) mane sudomino tema apie plauku priauginima. pasiskaiciusi daugiau dabar rinkciausi labiau plauku prisiuvima ar dredus, gal kas zinote kokios kainos naturaliu plauku  prisiuvamu dredu ar ko panasaus, buvau europoje bet brangu gal kur pigiau galima gauti? ir ar kirpejos sutinka prisiuti plaukus ir uz kiek

Mergaitės rašė ,kad tresus galima Kauno urmo bazėj nusipirkt mažadug už 300 lt,o kirpėja prisiūna už 100 LT bigsmile.gif Kainos skiriasi ,nes priklauso dar ir nuo miesto ,mano mieste prisiuvimas kainuoja 80 LT 4u.gif Tresai ,jei užsisakai kirpykloje ,apie 400 ,o anksčiau buvo dar brangiau ax.gif
Apie dredus nieko nežinau ,man jie negražu schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(Realija @ 2007 10 10, 16:17)
Kai išplaunu tresus nors ir geru šampūnu ir naudoju gerą balzamą,tai galai vistiek lieka šiurkštūs unsure.gif gal kokiu nors aliejuku patept, bet bijau,kad neatrodytų kaip riebaluoti g.gif ką jūs naudojat galiukam? 4u.gif

Aš tai būtinai aliejuku tepu ax.gif Gali naudot tą patį ,kur saviem plaukučiam naudoji ,iš pigesnių man labai thumbup.gif Faberlic serumas plaukų galiukams ,niekuo nenusileidžia brangiesiems tongue.gif O iš brangesnių labai puikus ALFA PARF semi di lino biggrin.gif
Atsakyti

Aš tai būtinai aliejuku tepu ax.gif Gali naudot tą patį ,kur saviem plaukučiam naudoji ,iš pigesnių man labai thumbup.gif Faberlic serumas plaukų galiukams ,niekuo nenusileidžia brangiesiems tongue.gif O iš brangesnių labai puikus ALFA PARF semi di lino biggrin.gif
[/quote] O kurioj parduotuvėj tą FABERLIC serumą galima nusipirkt? 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
gal kas zinot kur galima isigyti saguciu tresui gaminti ir kiek kainuoja.
Atsakyti
QUOTE(Realija @ 2007 10 10, 16:17)
Kai išplaunu tresus nors ir geru šampūnu ir naudoju gerą balzamą,tai galai vistiek lieka šiurkštūs unsure.gif gal kokiu nors aliejuku patept, bet bijau,kad neatrodytų kaip riebaluoti g.gif ką jūs naudojat galiukam? 4u.gif

kadangi esu kirpeja ir priaugineju plaikus tai savom klijentem visada itaisau plauku kauke, ji yra skirta ir naturaliems plaukams, bet labai tinka sitiems visiems pridetinems, ji nesivele ir buna labai svelnus, nes priemones skirtos plaukams kurie priauginti labai jau susivele, na pasidaro koltunas siurkstus, tai nebepasitikiu jomis schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Indre_ @ 2007 10 10, 22:13)
kadangi esu kirpeja ir priaugineju plaikus tai savom klijentem visada itaisau plauku kauke, ji yra skirta ir naturaliems plaukams, bet labai tinka sitiems visiems pridetinems, ji nesivele ir buna labai svelnus, nes priemones skirtos plaukams kurie priauginti labai jau susivele, na pasidaro koltunas siurkstus, tai nebepasitikiu jomis  schmoll.gif

tai va aš apie tuos koltunus ir kalbu, tik ar yra tokia priemonė ,kaukė gal kuri labai,labai sušvelnina plaukus, parašyk pavadinimą ir kur galima įsigyt, iš anksto dėkinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Realija @ 2007 10 10, 22:34)
tai va aš apie tuos koltunus ir kalbu, tik ar yra tokia priemonė ,kaukė gal kuri labai,labai sušvelnina plaukus, parašyk pavadinimą ir kur galima įsigyt, iš anksto dėkinga 4u.gif

na kur jos isigyti parduotuvesia tai nzn, nes pati gunu is vadybininku kurie vezioja prekes po salonus, siaip kaina -+40lt o talpa jei nemeluoju apie puse litro, net nzn, didele banke siaip, ryt nuejus i darba paziuresiu ir jei neuzmirsiu nufotkinsiu, imesiu gal kur rasi g.gif bet siaip nusiskundimi is nieko negirgejau, nes siaip kolege vaiksto su priaugintais plaukais tai ji ir ja tik naudoja, nes labai graziai plaukus atpalaiduoja, siaip ji ir labai svek paciam naturaliam plaukui, nes ji yra is medaus pagamyta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Indre_ @ 2007 10 10, 22:56)
na kur jos isigyti parduotuvesia tai nzn, nes pati gunu is vadybininku kurie vezioja prekes po salonus, siaip kaina -+40lt o talpa jei nemeluoju apie puse litro, net nzn, didele banke siaip, ryt nuejus i darba paziuresiu ir jei neuzmirsiu nufotkinsiu, imesiu gal kur rasi  g.gif  bet siaip nusiskundimi is nieko negirgejau, nes siaip kolege vaiksto su priaugintais plaukais tai ji ir ja tik naudoja, nes labai graziai plaukus atpalaiduoja, siaip ji ir labai svek paciam naturaliam plaukui, nes ji yra is medaus pagamyta smile.gif

biggrin.gif nepatingėk įmest mirksiukas.gif labai būtų gaila tresų jei jie nušiurtų, nes nemažus pinigus kainuoja, man tai būtų katastrofa verysad.gif laukiu nuotraukytės mirksiukas.gif user posted image 4u.gif
Atsakyti
niu ir as pasisakysiu...oi kaip as norejau tu plauku ilgu biggrin.gif
prisiauginau...po 2 menesiu reikejo daryt korekcija(kas nemazai taip pat kainuoja),bet mano stiliste vis pasiziuredavo,vis sakydavo -niu gal dar nedarom,jie nesivelia,gerai laikosi...atnesiojau 3 menesius ir zinokit uzteko blink.gif
pavargau keltis 2 valandom anksciau nei iprasta einant darban,pavargau juos dziovint,tiesint,sukuot,o ir plaukai kokie tai nekokybiski pasitaike unsure.gif ,linke garbanotis...tai ir sukt juos pavargau,kai supratau kad jie tokie karsta.gif

vienzo-dabar dziaugiuosi savo plaukais,nors ju tikrai sumazejo,ba daug issirove kartu su kapsulem(kiekviena sruoga apraudodavau matydama kiek mano plauku iskrenta kartu su ja)
pries prisiauginima turejau iki peciu visai neblogus plaukus,niu bet labai norejosi iki juosmens...o dabar esu kaip Agne Jagelaviciute... biggrin.gif

buvau prisiauginusi 170 sruogu,turejau grazia seveliura(kaip mano avatare),bet tiesiog pavargau...kaip sakoma labai gerai pasimokiau tongue.gif ,tik vat kainavo man tai baisiai daug.. kaip sake cia viena forumiete,skauda galva...taip pirma nakti miegojau ant nosies..ba ant galvos atsigult tikrai negalejau,nes priauginus kiekviena sruogele-meistre ja patampo-patikrina ar laikosi...tai taip 170 sruogu patampo-visa skalpeli skaudejo biggrin.gif
dar --priaugintiems plaukams netinka iprastos plauku priemones,ju reikia specialiu-kas taip pat laabai brangu,o dar kol pataikai kas tau tinka...-vienzo kosmaras biggrin.gif

as uz prisegamus...jau dabar thumbup.gif thumbup.gif

jei kam reiktu blond nenauju sruogeliu iv.dydziu(pvz korekcijai)-mielai papigiai perleisciau tongue.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blansa: 10 spalio 2007 - 22:25
QUOTE(Realija @ 2007 10 10, 23:03)
biggrin.gif  nepatingėk įmest  mirksiukas.gif labai būtų gaila tresų jei jie nušiurtų, nes nemažus pinigus kainuoja, man tai būtų katastrofa verysad.gif laukiu nuotraukytės mirksiukas.gif user posted image 4u.gif

pasistenksiu, tik kad labai mazai vilties turiu kad tu ji rasi parduotuvesia, nes tai yra skirta priemone kirpyklose, profesonalams, tai galiu tik suerzinti unsure.gif mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(blansa @ 2007 10 10, 23:16)
...............

170 sruogu? blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif o mamamija, cia tai bent, tai tu nerejai ilgio ar tankumo? bet kiek tau tai kainavo isivaizduoju doh.gif o kad sukosi, tai patyt tau priaugino ne tuos plaukus nes yra speceliai kurie sukasi ir kurie tiesus, cia pagal klijentes pageidavimus, tikrai man taves gaila, sitiek pinigu sukista ir dar jei reikejo tiek prie ju kankintis doh.gif siaip tu juos sukavai su spec. sepeciu? ir juos jau po 3-4 men butinai reikai perkelti, nes jie atauga ir gadinasi tavo naturalus plaukas nuo tu tampymusi. o kad dabar trumpus plaukelius turi tai isivaizduoju kad juos reikejo nukirpti, nes 170 doh.gif kapsuliu galvoj kurios tau tempe galva tai siaubas unsure.gif siaip mano manymu 60-80 sruogu tai yra per akis jei tu nori plauku ilgio smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Indre_: 10 spalio 2007 - 22:27